Czytaj więcej:
Bugs world 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa okładka

Średnia Ocena:Bugs world 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa

Zeszyt ćwiczeń "Bugs World 3" stanowi kluczowe uzupełnienie podręcznika kursu. Umożliwia uczniom doskonalenie umiejętności czytania i pisania a także utrwalenie wiadomości zdobytych podczas zajęć. W zeszycie znajdują się: ćwiczenia poszerzające słownictwo, oparte na zagadnieniach językowych zawartych w podręczniku, ciekawe sekcje powtórzeniowe, ćwiczenia utrwalające wiedzę na temat świąt w Wielkiej Brytanii, słowniczek obrazkowy. Zeszyt ćwiczeń "Bugs World 3" zawiera także zeszyt współpracy dla rodziców, który umożliwia im wspólną pracę z dzieckiem, nawet w przypadku braku znajomości języka angielskiego. Kurs "Bugs World" jest zgodny z założeniami nowej podstawy programowej. Umożliwia prowadzenie efektywnych zajęć w klasach o zróżnicowanym poziomie zaawansowania uczniów.

Szczegóły
Tytuł Bugs world 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa
Autor: Papiol Elisenda, Toth Maria, Kondro Magdalena
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Macmillan
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Bugs world 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Bugs world 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Bugs world 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • anutka

  Serdecznie zalecam zakupy w empik.com, bo są to zakupy na najwyższym poziomie :)

 • aga33gda

  Dostawa jak zawsze szybka, a ćwiczenia kupione w dobrej cenie.

 • KATARZYNA DOLECKA

  Książka ebook bardzo fajna jestem zadowolona. Zalecam dynamiczna dostawa

 • kolec

  OK

 • patrysiar27

  Zalecam cała serię ebooków BUGS WORLD! Urozmaicony kurs języka angielskiego dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych

 • kate

  całkiem interesująca seria podręczników dla mniejszych dzieci...

 • anonymous

  Ćwiczenia z języka angielskiego kl. 3 ściśle związane z książką do j.angielskiego kl.3 w przyjemny sposób uczą przez zabawę.

 • sagri28

  Dynamiczna realizacja zamówienia. Zamówienie zgodne z tym co zamawiałam.

 • Beata Gędźba

  Ćwiczenia nieźle zredagowane i zilustrowane. Dostosowana treść ćwiczeń do podręcznika. Sądzę jednak, że powinna być większa dysproporcja między ceną podręcznika a ćwiczeń, tzn. ćwiczenia powinny być znacznie tańsze niż podręcznik.

 • ANETA KRAWCZYK

  Bardzo fajne wydawnictwo. Książka ebook przejrzysta, kolorowa i prosto przyswajalna dla trzecioklasisty.

 • malgorzata smoderek

  Szybko, sprawnie i profesjonalnie.. serdecznie pozdrawiam

 • Agnieszka Rytelewska

  Przesyłka fachowo zapakowana, książka ebook idealna. Atrakcyjna cena i gratisowa dostawa do sklepu. Miła i profesjonalna obsługa. Zdecydowanie polecam.

 • Alicja Marciniszyn

  Książka ebook przyjechała w dobrym stanie nieźle zapakowana szkoda że musiałam na nią czekać tak długo zakupy proste lecz musicie zrobić coś z oczekiwaniem na przesyłkę dostałam maila w czwartek że kurier otrzymał przesyłkę a ja ją dostałam dopiero w pond .

 • wiola

  Zamówienie zostało zrealizowane o czasie, niezła komunikacja ze sklepikiem w związku z brakiem jednej pozycji za co dziękuję i pozdrawiam

 • ilona litka

  książka ebook tańsza niż w sklepach.szybka realizacja.polecam

 • Kasia_Piotr

  Ćwiczenia do angielskiego wraz z książką w niskiej cenie, przesyłka błyskawiczna. Robiąc zakupy paru podręczników do szkoły zaoszczędzić można dużo pieniędzy. Polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!