Czytaj więcej:
Pierwszy słownik języka angielskiego okładka

Średnia Ocena:Pierwszy słownik języka angielskiego

"Pierwszy słownik języka angielskiego" zawiera: - wyrazy podobne i przeciwieństwa; - zdania angielskie; - pomoc w intuicyjnej nauce języka; - hasła - dostosowane do poziomu nauczania dla początkujących i średniozaawansowanych, pozwalają dynamicznie opanować potrzebny zakres słownictwa; - zapis fonetyczny; - formy gramatyczne.

Szczegóły
Tytuł Pierwszy słownik języka angielskiego
Autor: Lang Jacek
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Publicat
Rok wydania: 2006

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pierwszy słownik języka angielskiego pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pierwszy słownik języka angielskiego Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pierwszy słownik języka angielskiego PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Agnieszka Suszyna

    przy zakupie zasugerowałam się opiniami lecz mi słowniczek nie odpowiada według mnie za niełatwy dla najmłodszych dzieci zalecam dla starszych

  • anonymous

    Gorąco zalecam ten słownik. Jako nauczyciel języka angielskiego dostrzegam w nim bardzo dużo zalet - czytelna szata graficzna, wymowa danego słowa, dodatkowo malunek i co fajne dla większych dzieci - umieszczenie słowa w kontekście zdania. Do tego twarda oprawa i książka ebook przetrwa na pewno dużo lat! Gorąco polecam!

  • emik84

    Nauka języka angielskiego to dzisiaj wręcz konieczność i zupełna norma w każdej szkole a nawet przedszkolu. Nauczyciele wymyślają coraz to ciekawsze sposoby i starają się jak mogą żeby szczególnie tym młodszym dzieciaczkom uatrakcyjnić całą tę naukę wplatając w nią fragmenty zabawy. Myślę więc, że ciekawym pomysłem dla tych nieco najmłodszych uczniów jest „Pierwszy słownik języka angielskiego”.Publikacja jest bardzo ciekawa i odbiega troszkę od typowych topornych słowników. W jej wnętrzu jest kolorowo i przejrzyście. Jest to słownik angielsko – polski, więc znajdują się w nim słówka obcojęzyczne przetłumaczone na mowa polski. Na końcu natomiast na pięciu ostatnich stronach znajdziemy słownik polsko – angielski tak by łatwiej można było odszukać obce nam hasła w głównym słowniku. Bardzo spodobał mi się układ każdego z haseł. Widnieje bowiem obok nich szereg cennych porad typu: zapis wymowy danego słówka, ważniejsze formy w jakich najczęściej występuje, przykładowe zdania z użyciem danego słówka w języku angielskim i polskim, czasem słowa podobne bądź przeciwne do danego hasła i na koniec oczywiście jego tłumaczenie czyli polski odpowiednik. Ponadto we wstępie autorzy wyjaśniają odbiorcy znaki specjalne na jakie natrafi on na kartach książki a także charakteryzują 4 podstawowe czasy, których uczymy się na lekcjach angielskiego w pierwszej kolejności: Present Simple, Present Continuous, Past Simple a także Present Perfect.Jeśli chodzi o samo wydanie też nie mam zastrzeżeń. Gruba solidna oprawa pozwoli nam cieszyć się publikacją przez długie lata. Myślę też, że mimo iż książka ebook adresowana jest przede wszystkim do dzieci z powodzeniem też ułatwi ona naukę osobom dorosłym, które z mową angielskim nie mieli wcześniej styczności albo normalnie pragną podciągnąć się w tej materii. Książeczka jest na tyle ciekawa, że zachęci maluchy do częstszego sięgania po nią a przystępna forma, czytelny układ i kolorowe ilustracje z pewnością w nauce pomogą.Jestem przekonana, że inwestycja w tę właśnie publikację po prostu się opłaci ;)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!