Czytaj więcej:
Piechota atakuje okładka

Średnia Ocena:Piechota atakuje

Marszałek Erwin Rommel miał w okresie II wojny światowej niemalże hipnotyczny wpływ nie tylko na swoich żołnierzy lecz i aliantów. Nawet kiedy przestał odnosił duże sukcesy cały czas był charyzmatycznym dowódcą. Jakie były fundamenty umiejętności Rommla? Gdzie nauczył się zwyciężać? Co powodowało że żołnierze darzyli go zaufaniem i podziwem? Odpowiedzi znajdziemy w wydanej w 1935 r. książce pdf „Piechota atakuje” autorstwa Erwina Rommla, w której wspomina walki w których brał udział. Analizuje również jak mu się udawało zwyciężać – w pewnym sensie jest to podręcznik taktyki, a nawet bardziej podręcznik przywódcy. Opracowanie to zwróciło uwagę Adolfa Hitlera na młodego oficera odznaczonego najwyższym niemieckim orderem wojennym Pour le Merite. To po wydaniu "Piechota atakuje" zaczęła się wielka kariera jej autora. Rommel pisze wyjątkowo obrazowo o własnych przeżyciach wojennych. O walkach na zachodzie w labiryncie okopów i zasieków, o kampanii rumuńskiej i włoskiej, w okresie których odnosił własne największe sukcesy. W książce pdf czytelnik znajdzie również odręczne malunki i mapy autorstwa Erwina Rommla, co nadaje im jeszcze większej autentyczności.

Szczegóły
Tytuł Piechota atakuje
Autor: Rommel Erwin
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Instytut wydawniczy Erica
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Piechota atakuje pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Piechota atakuje Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Piechota atakuje PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: 6A, F, G Przegląd i znaczenie gadów..pdf - Rozmiar: 159 kB
Głosy: -3
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Piechota atakuje PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Notatki wykonanej w zeszycie nie wysyłacie. Przypominam! Na zielono, są zapisane polecenia, których nie przepisujemy do zeszytu. Na czarno – to informacje, które należy przepisać do zeszytu przedmiotowego. Jeżeli nie masz podręcznika w domu – pobierz go na komputer ze strony / , ale musi to zrobić osoba dorosła (wymagane jest logowanie). Proponuję również treści zawarte w epodręczniku (skopiować link i wkleić go do przeglądarki, najlepiej Chrom, inne mogą nie otwierać filmów, lub wpisać: epodręczniki Gady – mistrzowie przetrwania w suchym środowisku) Temat lekcji: Przegląd i znaczenie gadów. 27.04.2020r. Cel lekcji: Rozpoznasz wybranych przedstawicieli gadów krajowych, ocenisz znaczenie gadów. 1. Systematyka gadów GADY KROKODYLE HATTERIE ŁUSKONOŚNE ŻÓŁWIE 2. Znaczenie gadów. Korzystając z podręcznika/ów wykonaj notatkę graficzną (podobną jak u płazów) przedstawiającą znaczenie gadów w przyrodzie i dla człowieka (każde innym kolorem). 3. Różnorodność gadów? Korzystając z podręcznika lub epodręcznika oraz filmów oraz przepisz poniższą tabelę i uzupełnij ją, wpisując nazwy gatunkowe gadów występujących w Polsce. Gady występujące w Polsce łuskonośne żółwie węże właściwe żmijowate jaszczurki padalcowate żółwie słodkowodne właściwe (błotne) Strona 2 1. ………… 1. ……… 1. ……….. 1. ………. 1. …………. 2. ……….... 2. ……….. 3. ………… 3. ……….. 4. Ochrona gatunkowa gadów. Wszystkie gady występujące w Polsce objęte są całkowitą ochroną gatunkową! Zadanie na ocenę. „LIST GOŃCZY” za wybranym gatunkiem gada występującego w Polsce. Przygotuj na papierze „list gończy” (możesz zobaczyć w Internecie, jak taki list gończy wygląda) dla wybranego przez Ciebie gatunku gada występującego w Polsce. Co taki list musi zawierać: • rysunek poszukiwanego tzw. portret pamięciowy • jego znaki szczególne • gdzie go ostatnio widziano • dlaczego jest poszukiwany • ile wynosi za niego nagroda Oczywiście, nie podajemy jego nazwy. Kryteria oceny: 1. Wszystkie 5 informacji – 3pkt (4 informacje – 2pkt, 3 informacje – 1pkt) 2. Czytelność (w tym brak błędów ortograficznych i rzeczowych) – 1pkt 3. Staranność i pomysłowość wykonania „listu gończego” – 1pkt Zeskanuj lub sfotografuj „list gończy” i prześlij do mnie do dnia 04.05.20r. do godziny 12:00, po tej godzinie dostęp do udostępniania plików będzie zablokowany. (przez moduł Librusa zadanie domowe. Jak przesłać – podpowiedź znajdziesz tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=evygc6lBiPY&feature=youtu.be ) Za 2 tygodnie sprawdzian z kręgowców zmiennocieplnych. Na dzisiaj to tyle. Do następnego poniedziałku 04.05.2020r.

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!