Czytaj więcej:
Pewnego rodzaju miłość okładka

Średnia Ocena:Pewnego rodzaju miłość

Trzy dziewczyny a także jeden mężczyzna, który każdej z nich pozostawia zagadki do rozwiązania a także pewnego rodzaju miłość. Historia pełna wzruszeń i opowiadanie o dopiero dojrzewających uczuciach. Przepleciona cytatami, niecodzienna opowiadanie o codzienności. Rodzinne dzieje i studencki świat wypełniony przygodami – nie tylko intelektualnymi, ale, przede wszystkim, pełnymi namiętności i emocji. Opowiadanie o miłości, która jest jak życie – tyle, że dłuższa, czyli historia trzech dziewczyn kochających jednego mężczyznę – męża, profesora i ojca. Od wydawcy: Anna wspomina młodość, zwariowane studenckie czasy, kiedy to trafiła do elitarnego międzyuniwersyteckiego stowarzyszenia Exiles prowadzonego przez profesora Raymonda Vernona. Profesor okazał się charyzmatycznym i pełnym życiowej mądrości uczonym a także wyjątkowo namiętnym mężczyzną. Z kolei opowiadanie Elżbiety jest próbą poradzenia sobie ze śmiercią ojca, ze wspomnieniami o nim, a także historią dzieciństwa, w którym profesor odgrywał znaczącą rolę. Elżbieta przedstawia również własną relację z matką, Zuzanną, która nigdy nie wybaczyła mężowi i nie przestaje go nienawidzić nawet po jego śmierci. Autorka prezentuje mężczyznę oczami kobiet, z których każda miłowała go w zupełnie inny sposób. Czy z tych dwóch opowieści można otrzymać portret jednego mężczyzny? Jaki naprawdę był Raymond Vernon?

Szczegóły
Tytuł Pewnego rodzaju miłość
Autor: Gęścińska Alicja
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pewnego rodzaju miłość pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pewnego rodzaju miłość Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pewnego rodzaju miłość PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Angelika

    Koniec października wręcz obfituję w interesujące powieści,które umilają mi jesienne wieczory.Trzy dziewczyny a także jeden mężczyzna,czy to nie jest powód, by sięgnąć po książkę i poznać ich historię.Myślę ,że to wystarczający powód.Zapraszam zatem do recenzji. Wspomnienia dla trzech dziewczyn są bardzo ważne,wracając do przeszłości starają się zrozumieć siebie i swoje życie. Ania wraca w przeszłość do lat studenckich, gdzie wszystko było łatwe i przerysowana rzeczywistość przez młodą dziewczynę.Jej relacja z profesorem była na tyle naznaczona,że zostawiła bliznę na jej dalszym życiu.Mądrość jaką miał ,w sobie sprawiała,że dziewczyna była nim wręcz zachwycona. Elżbieta córka Bernarda też chcę uporać się ze wspomnieniami z dzieciństwa w życiu,w którym ojciec odegrał nieznaczną rolę.I to bolało ją najbardziej.Brak uwagi i akceptacji. Trzecia dziewczyna Zuzanna ,która chcę całych sił wyrzucić męża z pamięci. Trzy kobiety,trzy różnorakie historie i jeden facet ,który świadomie albo również nie przemienił ich losy.Autorka w fajny sposób przedstawiła trzy dziewczyny i trzy różnorakie oblicza miłości.Anna zauroczona młoda kobieta ,która była zachwycona życiową mądrością i doświadczeniem profesora. Elżbieta nierozumiana przez ojca nie potrafiła sprostać oczekiwaniom i być idealną córką. Trzy dziewczyny ,a zupełnie inne oblicza postrzegania Raymonda. Jeden facet ,a tak dużo oblicz,to nie wyobrażalne jak bardzo mocno dziewczyna jest w stanie odszukać w facetowi plusy i stawiać go na piedestale.Każda z nich widziała w Raymodzie coś innego ,coś co sprawiało,że facet był dla nich wyjątkowy. Autorka stworzyła Raymonda jako człowieka uniwersalnego,który wszędzie potrafił się wpasować i podać pomocną dłoń dla każdego.Był klasycznym facet uprzejmym ,kulturalnym ze swoistą kulturą, która pociągała kobiety.Raymond żył gdzieś w świecie literatury.Szukał własnej muzy? Osobowość Raymonda to wielka zagadka dla czytelnika,by zrozumieć jego osobowość czytelnik naprawdę musi,być wytrwały i wczuć się w powieść, by móc zrozumieć fenomenalne zauroczeni dziewczyn Reymondem. Zachęcam gorąco do przeczytania powieści, ponieważ na prawdę warto!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!