Czytaj więcej:
Perwersjonistka okładka

Średnia Ocena:Perwersjonistka

Dużo jest ścieżek rozkoszy i pożądania…Niektóre dziewczyny lubią wyrafinowane trójkąty erotyczne, inne wolą waniliowy seks na wersalce. Bywają i takie, co cenią brutalność i intensywne doznania na granicy szaleństwa i dobrego smaku. Czasem kieruje nimi jakieś niezrozumiałe nienasycenie, innym razem potrzeba zemsty albo po prostu ciekawość.Perwersjonistka to opowiadania o przygodach erotycznych kobiet. Wszystkie je łączy jedno pragnienie, wszystkie śmiało szukają spełnienia… A może pod licznymi maskami kryje się jedna i ta sama postać? Dziewczyna o wielu obliczach, świadoma ogromu własnych różnorodnych i zupełnie niezwykłych potrzeb?

Szczegóły
Tytuł Perwersjonistka
Autor: Kruk Julia
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Perwersjonistka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Perwersjonistka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Perwersjonistka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Książka ebook godna polecenia. Pobudza wyobraźnię i pozwala na chwilę zapomnienia.

 • Iwan Tomasz

  Jak to u Pani Juli .... pikantnie, intrygujaco i soczyscie. Zalecam

 • chevalier47

  Bardzo Urokliwa Polska Pisarka. Zalecam Serdecznie....

 • Aleksandra Chmielewska

  Dziewczyny z tych opowiadań nie znają pojęcia wstydu, ograniczeń, zahamowań, biorą to co im się podoba, podążają za własnymi pragnieniami, nawet, jeśliby byłoby to nazbyt śmiałe. Bardzo spodobały mi się te opowiadania.Wnoszą do tego typu literatury coś naprawdę świeżego, innego, na pewno warto dać szansę tej książce.

 • Barbaśka

  Ta ksiązka jest przede wszystkim dla kobiet, które mają bardzo bujna wyobraźnię erotyczną. Ponieważ są to opowiadania o kobietach, które lubia różnorakie rodzaje seksu od tych czułych zmysłowych po zwierzęco dzikie. Więc podczas czytania można naprawdę pobudzić sobie wyobraźnię i poczytac o paru fajnych pomysłach... Więc prawdopodobnie nie muszę już bardziej polecać.

 • Kamila Hawrot

  Wulgarny mowa jest niestety bardzo odstraszający, dlatego również po przeczytaniu pierwszych 20kilku stron od razu ją zamknęłam i wcisnęłam z powrotem na półkę. Gdyby nie to, książka ebook byłaby znośna do przeczytania.

 • Dominika Fijał

  Joanna Kruk miała trudne zadanie. Jak napisać coś oryginalnego, aby nie nudziło, a jeszcze wnosiło jakąś świeżość? Uważam, że jest taka możliwość, pod warunkiem, iż osoby, o których się opowiada, będą miały jakiś bagaż psychologiczny, Nie będą tylko papierowymi bohaterami. Autorce się udało wyposażyć dziewczyny w pragnienia i motywacje, które je uwiarygadniają. Jedne pragną czułości, inne brutalności, lecz wszystko ma własny powód. Nasze zadanie polega na tym, by go odnaleźć. W tej książce pdf postępowanie bohaterek ma konsekwencje. Nie pomija się zagrożeń zwiazanych z seksem bez zabezpieczeń, więc nie jest bajkowo, jak w niektórych powieściach erotycznych.Myślę, że "Perwersjonistkę" mogę polecić zwłaszcza tym kobietom, które pragną poruszać się w erotycznej sferze wyobraźni...

 • Kruszynka

  Ostatnio literatura erotyczna przeżywa prawdziwy rozkwit, na który i ja nie pozostaję obojętna. Po zapoznaniu się z wcześniejszymi pozycjami, które ukazały się dotychczas z cyklu Czerwonej Serii z olbrzymią ochotą sięgnęłam po ,,Perwersjonistkę”, która okazała się inna, niż pozostałe. Czy odmienna znaczy gorsza? Przekonajcie się sami ! Ta pozycja jest inna, niż wszystkie. To nie opowieść z paroma wątkami, w których dużą rolę odgrywa seks. To zestaw opowiadań o kobiecych fantazjach. Już na początku poznajemy Ewę, matkę i żonę, która nie spełnia się seksualnie ze swoim mężem, który ma złe doświadczenia z młodości. Dziewczyna decyduje się na spełnianie własnych wyobraźni erotycznych z facetem o dużo od niej starszym. Czy taki ,,zabieg” przywróci żar w jej związku? Czy jeszcze będzie szczęśliwa? Mowa miejscami nieco wulgarny, jednak otoczka stworzona przez autorkę rekompensuje to. Historie zostały opowiedziane w taki sposób, że czytelnik bez problemu wczuł się w sytuację bohaterek.

 • kasandra_85

  Kiedy w moje ręce wpadła książka ebook „Perwersjonistka” Julii Kruk, nie byłam do końca do niej przekonana. Zbyt bowiem dużo w ostatnim okresie takich lektur pojawiło się na rynku księgarskim. W końcu jednak postanowiłam dać jej szansę. Czy słusznie? J Jest to zestaw opowiadań o kobiecych przygodach seksualnych. Dużo tu wymyślnych, kontrowersyjnych i dość dzielnych erotycznych doznań. Będzie spokojnie i agresywnie. Zwyczajnie i wymyślnie. Eksperymentalnie i tradycyjnie. Z pewnością opowiadania te nie pozostawią nas obojętnymi na to, co przeczytamy i wywołają niemałe emocje a także refleksje. Sceny „łóżkowe” i praktyki seksualne miejscami były dla mnie niesmaczne albo nieco szokujące, lecz jak wiadomo, każdy ocenia po swojemu. Plusem jest fakt, że autorka nie zapomniała o współczesnych problemach nękających nasze społeczeństwo i naszkicowała je całkiem nieźle. Dużo tu psychologii, którą lubię, choć była tu podana w dość nietypowej formie. Tak czy inaczej nie żałują, że przeczytałam tę książkę...

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!