Czytaj więcej:
Patron okładka

Średnia Ocena:Patron

Miłość do prawa. Prawo do miłości. Gdy Felicia Andrews przekroczyła próg renomowanej firmy prawniczej KOster & Thompson, poczuła, że właśnie spełniają się jej marzenia. Od zawsze chciała być świetną prawniczką, a teraz, tuż po studiach, rozpoczynała pracę w jednej z najlepszych kancelarii w mieście. Nie wiedziała jeszcze, że to początek przygody, która odmieni jej życie. I to nie tylko zawodowe... Thomas KOster tym bardziej nie przypuszczał, że szara myszka, którą właśnie zatrudnił, wniesie do jego świata tyle zmian. Zarówno na polu profesjonalnym, jak i zupełnie prywatnym. Relacje pomiędzy Thomasem i Felicią bardzo dynamicznie przeistoczą się z oficjalnych w... no właśnie, w co ostatecznie przemieni się ta znajomość? W przyjaźń, miłość, a może tylko w niezdrową fascynację? Pewne jest jedno. Najbliższe lata obojgu przyniosą szaloną huśtawkę emocji - wzloty, upadki, nadzieje, rozczarowania, smutek i radość. Czy w końcu odnajdą upragnione szczęście? Tego ani bohaterowie, ani czytelnicy nie będą pewni do samego końca. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Patron
Autor: Lascaris Eliana
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Editio
Rok wydania: 2020

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Patron pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Patron Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Patron PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • przerwa.na.ksiazke

  PATRON Jak zapewne wiecie, rzadko sięgam po książki inne niż kryminał czy thriller. Najrzadziej prawdopodobnie czytam romanse i erotyki. Lecz gdyby więcej ebooków z tego gatunku było napisanych w podobny sposób co "Patron", to na pewno sięgała bym po nie znacznie częściej. Nie znajdziecie tu seksu na co drugiej stronie i orgazmów na sam widok faceta. Książka ebook prezentuje budowanie relacji, zaufania i przyjaźni między dwojgiem bohaterów. Nie od razu pojawia się miłość. Oczywiście jest fascynacja, flirt i pożądanie. Książka ebook jest idealnie napisana. I już wyczekuję drugiej części. Felicia zaczyna pracę w znacznej kancelarii prawnej. Jej przełożonym zostaje współwłaściciel kancelarii, Thomas. Dziewczyna, po traumatycznym przeżyciu, usiłuje na nowo odbudować własną pewność siebie i poczucie swojej wartości. Facet zaś pod maską pewnego siebie i zimnego faceta, skrywa trudną i dramatyczną przeszłość. Czy ta dwójka będzie w stanie sobie zaufać i zbudować szczęśliwy związek? Czy zakazana relacja pomiędzy przełożonym i jego podwładną może się udać?

 • Anonim

  Książka ebook jako literatura obyczajowa a romans jest doskonała . Poznajemy w tej historii Felicję a także Thomasa. Prawnik współwłaściciel kancelarii do której trafia młoda dziewczyna. Kobieta trafia pod same skrzydła podłego prawnika który jest wiele wyższy i wiele silniejszy od niej przez co ona czuje przed nim strach . On chamski bez poczucia humoru który zdobył wszystko ciężka pracą chce być najlepszy i nauczyć tego dziewczynę . Nikt prócz jego przyjaciela z którym dzieli kancelarię nie wie że Thomas ukrywa własną przeszłość a także blizny z dzieciństwa . Dzielenie wspólnego biura i spedzanie ze sobą dużo czasu sprawia że facet przełamuje lody i zaczyna zaprzyjaźnić się z Felicja a natomiast ona przestaje się go obawiać . Tą dwójkę połączy od początku coś więcej niż przyjaźń chociaż żadne z nich do tego się nie przyzna . Historia losy się powoli pomimo szybkiego lecącego czasu w książce. Bardzo zaciekawił mnie temat przeszłości prawnika którą powoli poznajemy . Znajdziemy tutaj 100 procentowy romans pomimo że erotyki jest tu mało . Bardzo polubiłam głównych bohaterów i z miła chęcią sięgnę po 2 element historii ponieważ aż mnie ciekawi jak to się dalej potoczy, ponieważ zakończenie nie jest takie kolorowe jak by to się można było spodziewać . A coś czuje że Thomas może jeszcze trochę tutaj namieszać.

 • Iza

  Felicia jest młodą prawniczką, która zatrudnia się w kancelarii Koster & Thompson. Aby nauczyć się zawodu, trafia pod opiekę Thomasa - uszczypliwego, cynicznego i najlepszego prawnika. Opis fabuły nie jest imponujący. Imponująca jest za to jej treść. Nie sądziłam, że kiedykolwiek to napiszę o wattpadowej książce, lecz to jeden z najlepszych erotyków, jakie przeczytałam w tym roku. Przede wszystkim styl. Autorka ze zwykłej, standardowej narracji pierwszoosobowej w okresie przeszłym, która zazwyczaj wybrzmiewa bardziej jak zdawana relacja, przeszła w coś, co nazwałabym wykładem, opowieścią. Autorka, używając do tego własnych bohaterów, angażuje czytelnika i mówi bezpośrednio do niego. To zresztą, jak Eliana kieruje tu akcją, że nie śpieszy się, że powoli przedstawiamy świat, daje się poznać - i czytelnikom i bohaterom. Mamy faktycznie czas na to, aby zauważyć jak pomiędzy bohaterami rozwija się relacja, ponieważ akcja trwa w tej książce pdf około dwóch lat. To nie jest typowe rach-ciach i po sprawie. Uczucia rozwijają się bardzo powoli, napięcie rośnie i my, jako czytelnicy, mamy czas to poczuć. To, co mogę szczególnie zaznaczyć przy okazji akcji to, że środek książki ma jej trochę mniej. To znaczy uwagę bardziej kieruje się na bohaterów, na to jacy są niż na to, co się losy wokół nich. Nie jest to wada, lecz wiem, że wielu z was podoba się akcja, a nie to, jak książka ebook jest napisana lub to, jak nieźle wykreowanych ma bohaterów. Jeśli liczycie na erotyk z seksem, co drugą stronę to nie będzie książka ebook dla was. Nie wiem, kto z was czytał serię "Gabriela" Sylvaina Reynarda, lecz to podobne książki. Zamiast bezmyślnego seksu mamy tu subtelną erotykę, uwodzenie i oswajanie się z uczuciami. Nie ma rzucania się na siebie i rozpasania - jest za to dojrzałe podejście do własnych emocji. Subtelna - to słowo doskonale omawia mi "Patrona". No i bohaterowie. Przez to, że autorka nakreśla tak długą akcję mamy faktycznie czas na poznanie ich. Wiemy, dlaczego się w sobie zakochują, ponieważ znamy ich z innej strony niż seksownego gbura i pięknej trzpiotki. To, co się rzuca w oczy to mnogość cech jakie autorka im nadała. To nie jest tylko "Thomas-prawnik". Niewiele twórców potrafi to zrobić. Nadać swoim bohaterom wady i zalety, zachowania i myśli - tak, aby wszystko się zgadzało z reakcjami otoczenia na nich i w ogóle grało ze sobą. Ja jestem pełna podziwu. Nie sądziłam, że pokocham tę powieść, a jednak. Zalecam wam ją z czystym sercem, ponieważ u mnie trafia do ulubieńców.

 • kaktus_love_book

  Felicja po studiach rozpoczęła pracę w renomowanej firmie prawniczej. Zostaje podopieczną jednego z współwłaścicieli, najbardziej skrytego, mrocznego i przerażającego Thomasa. Wrzucona w otchłań diabła, który nie okazuje litości, skruchy ani odrobiny dobra. Stawia przed kobietą niesamowicie ciężkie zadania, chcąc nauczyć ją wszystkiego jak najlepiej, Felicja się nie poddaje i mężnie je wykonuje. Mimo początkowej nicheci i strachu przed szefem nie ustępuje. Oboje należą do osób z głęboką, bolesną i mroczną przeszłością, ani jedno ani drugie nie zamierza zdradzać szczegółów. Zranieni, skryci, zdeterminowani, skrywający rany za pancerzami. Felicja prócz prawa po godzinach zajmuje się śpiewaniem a jej głos hipnotyzuje,wszystko dla rodziny którą wyciąga z problemów finansowych. Wspólna praca, przypadkowe spotkania w siłowni, powodują, że z wrogich ich relacje zaczynają się ocieplać. Nieustanna się osobą, na której mógł zacząć polegać. Zewnętrzne blizny widoczne u Thomasa były niczym z tymi, które znajdowały się w jego wnętrzu. W Bestii za jaką się sądził odnalazła tą delikatność i kruchość o istnieniu, której żadna inna osoba nie miała pojęcia. Trzeba do niego podchodzić spokojnie i małymi kroczkami, miesiąc po miesiącu, bez gwałtownych ruchów tak jak robiła to Felicja. Co spotkalo tego człowieka, że stał się tak zamknięty? To nie jest stereotypowy, porywczy, goracy biurowy romans, ale przygoda zapierajaca dech dramatyzmem i miłością najdelikatniejszą z możliwych, która może zniszczyć nawet mała iskra. Mam nadzieję, że autorka w kontynuacji rozjaśni nam nieco bardziej dzieje bohaterów z przed lat,bo pozostają stale zagadką, zwłaszcza Thomas. Zalecam i czekam na następny krok autorki.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!