Czytaj więcej:
Statystyczny drogowskaz. Tom 1. Praktyczne wprowadzenie do wnioskowania statystycznego okładka

Średnia Ocena:Statystyczny drogowskaz. Tom 1. Praktyczne wprowadzenie do wnioskowania statystycznego

Statystyczny drogowskaz. Tom 1. Praktyczne wprowadzenie do wnioskowania statystycznego - to pierwszy z trzech tomów książki, która przybliża Czytelnikowi sposób działania programu IBM SPSS Statistics. W tym tomie zaprezentowano podstawowe operacje związane z obsługą IBM SPSS Statistics 20, przygotowania danych do analizy a także łatwe testy różnic i związku. Statystyczny drogowskaz 1 stanowi punkt wyjścia do zrozumienia większości istniejących obecnie testów i technik statystycznych.

Szczegóły
Tytuł Statystyczny drogowskaz. Tom 1. Praktyczne wprowadzenie do wnioskowania statystycznego
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademickie Sedno
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Statystyczny drogowskaz. Tom 1. Praktyczne wprowadzenie do wnioskowania statystycznego pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Statystyczny drogowskaz. Tom 1. Praktyczne wprowadzenie do wnioskowania statystycznego Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Statystyczny drogowskaz. Tom 1. Praktyczne wprowadzenie do wnioskowania statystycznego PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Katarzyna Bator

    Najlepsza na polskim rynku książka ebook o statystyce. Naukowcy miewają wątpliwości co do niektórych szczegółów w teksie, jednak autorki wyprzedzają innych o 2 długości tym prostym faktem, że książka ebook napisana jest w sposób ZROZUMIAŁY DLA KAŻDEGO, co jest absolutną rzadkością w temacie statystyki! :)

  • ermano

    Autorzy w bardzo łatwy sposób opisali podstawę statystyki i jak korzystać z programu SPSS

  • Alicja Binkowska

    Zalecam wszystkim, którzy mają do czynienia ze statystyką w badaniach. Podstawy teoretyczne i porady praktyczne podane są w bardzo przystępny sposób.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!