Czytaj więcej:
Panowie Salem okładka

Średnia Ocena:Panowie Salem

W przeszłości miasto Salem nie cieszyło się dobrą sławą. Miejsce to spowiły mrok i strach. Krąg gorliwych wyznawców szatana rósł w siłę, a oddane mu wiedźmy szerzyły diabelski kult, plugawiąc wszelkie świętości. Łowcy czarownic srodze je osądzili i ukarali. I choć na stosie spłonęła ich ludzka powłoka, zło przetrwało i czekało uśpione... Aż do dziś!Tajemnicza płyta zespołu o nazwie Panowie odtworzona w radiu przez niczego nieświadomą didżejkę Heidi budzi demony, które w bezlitosnym akcie zemsty zapolują na dusze mieszkańców Salem. Jedno jest pewne – wkrótce otworzy się samo piekło! Twórczości muzyka Roba Zombie zawsze towarzyszyła horrorowa otoczka. Ten artysta, zdobywca wielu platynowych płyt, przed laty założył jeden z najlepszych metalowych zespołów White Zombie. Po znacznym sukcesie odniesionym dzięki zespołowi, zaczął wydawać utwory pod swóim imieniem. Nie tylko gra i komponuje, projektuje też okładki, dekoracje koncertów, reżyseruje teledyski i filmy (m.in. Dom 1000 trupów, Bękarty diabła, remake Halloween), ma także swoją wytwórnię.Pozycja obowiązkowa dla pasjonatów grozy w najbardziej sadystycznej postaci, otoczonej smoliście czarnym humorem i groteską. Panowie Salem to potężna dawka gore, nawiązująca jednocześnie do klasyki horroru okultystycznego. Film o tym samym tytule to, jak zapowiada Zombie, ostatnie dzieło grozy w jego dorobku.B.K. Evenson, który współpracował z Robem Zombie przy powstawaniu tej książki, jest laureatem nagrody International Horror Guild Award i autorem dwunastu publikacji. Opowieść Last Days zdobyła nagrodę American Library Association za najlepszy horror napisany w 2010 roku, a The Open Curtain odnalazła się wśród finalistów do nagrody Edgar Award.

Szczegóły
Tytuł Panowie Salem
Autor: Zombie Rob
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zysk i S-ka
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Panowie Salem pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Panowie Salem Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Panowie Salem PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • BiizaroKid

  Prawdziwy, brudny, ponury ociekający krwią horror. Przeczytałem niejedną opowieść napisaną w klimacie gore i wiem, że bardzo prosto zrobić z tego gatunku po prostu niesmaczną bajkę. Rob Zombie dał radę utrzymać wszystkie cechy gatunku na najlepszym poziomie - jak dla mnie bardzo mocna pozycja dla prawdziwych wielbicieli gore.

 • Elwis

  Takiego pomysłu na książkę jeszcze nie widziałem jeśli mam być szczery. Nie czytam za wiele ponieważ mnie to nudzi i prawktycznie w ebookach jest to samo, lecz ta jest moim zdaniem naprawdę oryginalna. Spisał ja po pierwsze jeden z wokalistów najlepszego zespołu metalowego/rockowego czyli Rob Zombie. Po drugie akcja toczy się gdy umrali i demony powstają z zaświatów pod wpływem muzyki jednego zespołu. I zaczyna się akcja. Ksiązka jest mega.

 • Kubuś

  Trzeba być naprawdę odpornym, żeby przebrnąć przez tę pozycję. Autorzy skutecznie nas straszą, nie szczędząc wręcz sadystycznych scen, które u mnie nieraz wywołały gęsią skórkę. Jak powiem, że książka ebook jest mocna, to będzie za mało...To treść, której nie sposób wyprzeć z pamięci. Polecam, lecz tylko czytelnikom o stalowych nerwach.

 • Kufel

  Jestem dużym wielbicielem horroru jako gatunku literackiego, dlatego pomyślałem, że ta pozycja to doskonała lektura dla mnie. I nie pomyliłem się ! Książka ebook Panowie Salem"" aż kipi od krwawych opisów z fragmentami doskonałego czarnego humoru. W tym wypadku trudno powiedzieć, że jest to niezła książka. Ona jest przerażająca - i to prawdopodobnie dla niej najlepszy komplement!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!