Czytaj więcej:
Pani władza okładka

Średnia Ocena:Pani władza

Klara trafia do firmy z branży finansowej, której prezesem jest Jan. On szuka asystentki, a ona widzi w tym szansę na zdobycie doświadczenia, może awans. I choć szef od pierwszej rozmowy deklaruje, że będzie oczekiwał od asystentki pełnego zaangażowania, całkowitej dyspozycyjności – nic nie budzi jej podejrzeń. Natomiast sam Jan zdaje się wywoływać w niej całkiem ekscytujące uczucia: ciekawości, podziwu, fascynacji. Fascynacja dziewczyny szefem otwiera furtkę do romansu. Jednak Jan ma specyficzne upodobania – podnieca go bondage. Czy kobieta będzie skłonna podjąć się nowej erotycznej przygody? I jak to wpłynie na jej pozycję w firmie? Wejdź do świata pachnącego skórą, pełnego atłasowych lin, lateksu i koronek... Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Pani władza
Autor: Nowak Ada
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Lipstick Books
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pani władza pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pani władza Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pani władza PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  . Książka ebook @adapaniwladza @lipstickbooks . Po opisie książki można by się spodziewać następny romans bogatego szefa z asystentka. Lecz jednak ta historia już na samym początku różni się od innych. Klara na początku zdaje się być skromna osoba przy boku własnej szalonej przyjaciółki czym zaskakuje w kolejnych rozdziałach własną otwartością i bezwstydnym postępowaniem . Jan Korn skupia się na sztuce "shibari" (wiązania) nie szuka zwykłej panienki do seksu . Co się losy gdy tych dwoje ludzi trafia na siebie i tempo przybiera niesamowity wyścig. Właśnie tak książka ebook od razu zabiera nas w fabule, nie ma wielkiego wprowadzenia w postacie i ich dotychczasowe życie. Książka ebook na początku dotyka tematy seksu masturbacji a także wiązania. Kogo interesuje ten temat na pewno wiele z tej książki się nauczy a także zapamięta. Książka ebook nie dla wszystkich różni się od zwykłych erotykow które czytam na codzienn ale mogę ja polecić osobom które chcą choć na chwilę znaleźć się w innym świecie niż dotychczas . "Pani władza " książka ebook dynamiczna i przyjemna na wieczory . Zalecam

 • Beatka89

  Kwarantanna to niezły czas na książkowe przyjemności. Można jeszcze sobie zrobić spóźniony upominek na dzień dziewczyn i zaczytać się w historii Klary i jej szefa Jana Korna - kto ponad kim będzie miał tu władzę? Następny polski erotyk, doskonały na wolny weekend w domu. . "Dla Klary Korn był i pozostał tylko cieniem. Nie umiała go pojmać, usidlić. Lecz była jego dziełem, dziełem, które zdecydował się porzucić."

 • Anonim

  "Pani władza" to debiut Ady Nowak. Sięgnęłam po tę książkę z ciekawości. Jednak to nie opis mnie przyciągnął ale okładka. Ma w sobie taką prostotę, klasę i elegancję. Opis zapowiadał fabułę identyczną jak w większości ebooków tego typu: bogaty szef, kobieta szukająca pracy, która zostaje jego asystentką, seks i nietypowy układ. Cóż i taka również była, ale nie do końca. Główna bohaterka nie jest bowiem biedną, delikatną dziewczyną. Praktycznie od razu bierze sprawy w własne ręce. Jest taką kobietą, która poznawszy smak władzy i luksusu zapragnęła mieć wszystko i jest gotowa zrobić naprawdę wiele, żeby to zdobyć. Ale im masz więcej, tym więcej trzeba, żeby Cię zadowolić i Klara idealnie o tym wie. Nie zamierza jednak utracić tego co już osiągnęła i przerwać własnego wyścigu na szczyt, chociaż zyskując władzę utraciła coś o dużo cenniejszego, szczęście. Niestety swoim zachowaniem nie przekonała mnie do siebie, może wy odbierzecie ją lepiej. Bohaterowie mają własne dziwactwa, które czasem mnie załamywały 🤷‍ Szkoda, że są stworzeni tak powierzchownie, ponieważ mają potencjał żeby stać się postaciami z krwi i kości. Klara ze swoim charakterkiem i silną osobowością i Jan, o którym tak naprawdę nic nie wiemy, taki człowiek widmo, pojawia się i znika, lecz jest niesamowicie inteligentny i jak się okazuje nie robi nic bez przyczyny, cały czas grając w własną grę. Podobał mi się pomysł z shibari (zwaną też kinbaku). Było to coś nowego, nietypowego. Shibari to japońska sztuka wiązania, unieruchamiania i ozdabiania ciała liną. Nigdy wcześniej o niej nie słyszałam. I za to właśnie lubię książki, z każdej mogę dowiedzieć się czegoś nowego. Choć tutaj przedstawienie tej techniki niekoniecznie mnie zachwyciło, czasem wręcz odpychało lecz to pewnie przez Jana, był w tym wszystkim taki chłodny, dziwaczny 🙄 Mnie książka ebook nie do końca przekonała ale jestem interesująca kontynuacji. Klara się rozkręca 😜 a i Jan ma jeszcze dużo sekretów do odkrycia 😀

 • Anonim

  Przedstawiam wam debiutancką książkę Ady Nowak. Książkę przesyconą erotyzmem, z tematem dość banalnym. Jest to historia biurowego romansu Klary, która postanawia zarabiać swoim ciałem w zamian za mozliwość pozostania w Warszawie. Wdaje się w romans z swoim szefem, jednak nie jest to taki zwykły romans. Skupia się bowiem na sztuce shibari - czyli wiązania. Książka ebook nie była zbyt wulgarna, jednak nie bardzo przypadła mi do gustu. Spodziewałam się mimo wszystko jakieś namiętności, której tutaj nie zastałam. Dynamizm zachowany, akcja prędka jednak książka ebook nie zdobyła mojego serca. Znacznie odbiega od gatunku klasycznego erotycznego, ebooków które są dostępne na rynku. Mimo wszystko wprowadziła coś nowego w moje życie, dowiedziałam się czegoś nowego na temat sztuki wiązania. Czy ją polecam? nie jestem pewna do końca, zapewne nie jest to książka ebook dla wszystkich!

 • Anonim

  Przedstawiam wam debiutancką książkę Ady Nowak. Książkę przesyconą erotyzmem, z tematem dość banalnym. Jest to historia biurowego romansu Klary, która postanawia zarabiać swoim ciałem w zamian za mozliwość pozostania w Warszawie. Wdaje się w romans z swoim szefem, jednak nie jest to taki zwykły romans. Skupia się bowiem na sztuce shibari - czyli wiązania. Książka ebook nie była zbyt wulgarna, jednak nie bardzo przypadła mi do gustu. Spodziewałam się mimo wszystko jakieś namiętności, której tutaj nie zastałam. Dynamizm zachowany, akcja prędka jednak książka ebook nie zdobyła mojego serca. Znacznie odbiega od gatunku klasycznego erotycznego, ebooków które są dostępne na rynku. Mimo wszystko wprowadziła coś nowego w moje życie, dowiedziałam się czegoś nowego na temat sztuki wiązania. Czy ją polecam? nie jestem pewna do końca, zapewne nie jest to książka ebook dla wszystkich!

 • Elżbieta Sz

  „Pani Władza" autorstwa Ady Nowak. „Była stworzona do piastowania władzy. Władza-to było jej drugie imię" Klarę Szczepańską poznajemy na etapie poszukiwania pracy, za namową przyjaciółki postanawia iść na rozmowę kwalifikacyjną, w której pracuje właśnie Aneta. To tam poznaje Jana Korna prezesa firmy, ich rozmowa nie przebiega zbyt nieźle z powodu braku kwalifikacji, a jednak ta młoda, skromna mało doświadczona Klara dostaje to stanowisko. Nie wie jednak, że wiąże się to też z pełnym oddaniem nie tylko zawodowym. Specyficzne upodobania Jana stawiają ich relacje na wyższy poziom. Czy oboje będą umieć otworzyć własne ciała i uczucia.? Nie chcę za dużo zdradzać fabuły, ponieważ później nie ma radości z czytania. Lecz ta książka ebook to nie jest taki „zwykły" erotyk. Japońska sztuka krępowania tzn. shibari czy kinbaku wprowadza czytelnika w nieznany świat. Świat, w którym rządzi dotyk, możliwość poznania własnego ciała, swoich pragnień i granic. Dla mnie to była swoista przygoda, pierwszy raz książka ebook mnie zaskoczyła, tajemniczość i delikatna mroczność głównego bohatera do teraz jest dla mnie zagadką. Jeśli pragniesz przeżyć coś niesamowitego i poszerzyć horyzonty w literaturze erotycznej gorąco polecam. Nie ma w niej cukierkowych relacji. Tam rządzi opanowanie, wyrafinowanie i ekscytacja... Ekscytacja ponad swóim ciałem!

 • Anonim

  Iść po trupach do celu… to przysłowie przyszło mi się na myśl po przeczytaniu erotyku „Pani Władza” Ady Nowak wydawnictwa Lipstick Books. Choć może zamiast „po trupach” powinno być „przez łóżko”… Do przeczytania „Pani Władzy” skłonił mnie interesujący opis a także intrygująca okładka. Nawiązanie do sztuki shibari z pewnością budzi zainteresowanie, gdyż nie jest to raczej słynny wątek, nawet w ebookach erotycznych. „Pani Władza” jest napisana przystępnym językiem, dzięki czemu prosto i dynamicznie się ją czyta. Podziwiam też wiedzę autorki na temat shibari, czyli japońskiej, erottycznej sztuki wiązania. Choć na początku książka ebook przypomina historię z 50 twarzy Greya to ostatecznie zdecydowanie nią nie jest. Główna bohaterka, Klara, jak i cała ta historia, nie zyskały mojej sympatii. Zachowanie i decyzję, które Klara podejmuje są moim zdaniem nie do zaakceptowania. Grzeczna dziewczyna, można powiedzieć taka szara myszka, strasznie dynamicznie przemienia się w arogancką, bezwzględną, rządną władzy kobietę, gotową zrobić wszystko dla pieniędzy i pozycji. Decyduje się z swojej woli podjąć pracę, w której od początku wie na co się pisze. Zdaje sobie sprawę z tego, że asystentki Jana Korna chyba z nim sypiały i że ją czeka to samo. „Aneta? Poleć mnie temu znajomemu, niech mnie wciągnie na listę kandydatek. Nie przeszkadza mi, że musiałabym z kimś sypiać. Ja muszę, po prostu muszę, utrzymać się w tym mieście. Nie mogę wrócić do Rucianego z podkulonym ogonem. Za wszelką cenę chcę tu zostać.” Od pierwszego dnia pracy nawiązuje się pomiędzy bohaterami intymna relacja, która Klarze nie sprawia większych problemów. Nie przeszkadza jej też to jak Korn ją traktuje i nawet po wydarzeniach, przez które czuje się przez niego upokorzona, i tak nie zdecydowała się na zakończenie tego "układu". Co więcej, potem godzi się na intymne zbliżenia nie tylko z nim... Mam wrażenie, że jest to historia sprzedającej się kobiety i mężczyzny, który bardziej niż kobietami, fascynuje się linami… Niemniej jednak, zalecam przeczytać i wyrobić sobie swoje zdanie o bohaterach i książce pdf ;)

 • Karolina Radlak

  Czy da się w niedługim okresie przekształcić siebie z szarej myszki w pewną siebie kobietę? Pewnie tak, lecz czy jest to niezła zmiana? Klara z powodu złych efektów z egzaminów zostaje wyrzucona że studiów, oczywiście może podjąć studia zaoczne lecz to dużo kosztuje, kobieta jest pewna jednego, nie wróci do własnej miejscowości z podkulonym ogonem. Chcąc wesprzeć finansowo rodziców i później pomóc wybić się najmłodszym siostrom, postanawia iść na rozmowę o pracę którą załatwiła jej współlokatorka Aneta. Kobieta dostaje tę pracę lecz już niedługo okazuje się że będzie musiała być na każde wezwanie szefa, nawet to w nocy i robić to co on jej każe. Opis a także okładka wskazują na to że będzie to mocny erotyk, lecz pod tym wszystkim skrywa się coś więcej co wzbudza w czytelniku różnorakie skrajne emocje, także trzeba nastawić się na dużo dziwacznych scen które raczej dla wielu nie są codziennością. Klara to normalna kobieta która wyrwała się na studia i wreszcie mieszka z dala od rodziców, niestety spoczywa na niej znaczna odpowiedzialność ponieważ jest przykładem dla własnych sióstr. Kiedy tylko zaczyna pracę bardzo dynamicznie zmienia się z wiejskiej kobiety w pewną siebie kobietę, niestety nieco zagubiona i przez to nieumiejącą odpowiednio pokierować swoim życiem. Pomimo tego że zyskała dużo, utraciła jeszcze więcej, lecz niestety taka jest cena jaką przyszło jej zapłacić za chwilę szczęścia. Bardzo ciekawą postacią jest tutaj szef Klary, Korn, na początku wydaje się być dziwakiem lecz później okazuje się że z wyrachowaniem przygotował dziewczynę tak aby osiągnąć zamierzony cel, niestety w tym wszystkim poniósł klęskę, przy czym wydaje mi się że w jakiś sposób chciał Klarę chronić i przygotować ją do tego co ją będzie czekać w dalszej pracy, wydaje mi się również że on cały czas kontrolował sytuację i nic go tak na prawdę nie zaskoczyło. Książkę czyta się dynamicznie i nie ma co zrażać się okładką, to my sami możemy zdecydować się czy przy czytaniu skupimy się na scenach łóżkowych czy na wątku psychologicznym.

 • Zamknięta w książkach

  Klara, dzięki pomocy własnej współlokatorki, dostaje się na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko asystentki Jana Korna, prezesa znacznej firmy. Kobieta potrzebuje tej pracy, nie zdała egzaminu i została skreślona z listy studentów, a nie chce wracać do rodzinnej miejscowości i przyznać się do porażki. Dzięki znajomości sztuki przyciąga uwagę Jana i zostaje zatrudniona. Podczas drugiej, uzupełniającej rozmowy kwalifikacyjnej, zostaje poinformowana o specyficznych, seksualnych wymaganiach własnego nowego szefa. Niestety „Pani Władza” okazała się jedną z gorszych książek, jakie w ostatnim okresie czytałam. Kompletnie nie trafiła w mój gust. Główna bohaterka była niesamowicie irytująca. Starczyła jedna krótka wizyta w luksusowym apartamencie, aby Klara poczuła się lepsza od innych. Dynamicznie zapomniała, że jeszcze niedawno sama prowadziła życie, które niespodziewanie stało się dla niej nudne, kiczowate i tandetne. Według mnie niemal wszyscy bohaterowie byli kiepsko wykreowani. Nawet Korn nie miał w sobie nic specjalnego, brakowało mu autorytetu, charyzmy. Zupełnie nie czułam klimatu tego erotyku, miałam wrażenie, że wszystko było monotonne i mechaniczne, a niektóre wydarzenia wydawały mi się całkowicie nierealne. Sam styl pisania autorki jest bardzo przyjemny, książkę czyta się szybko, co w tym przypadku jest wielkim plusem. Pomysł na tę historię bardzo mi się spodobał, niestety z każdą kolejną stroną coraz bardziej przekonywałam się o tym, że nie jest to książka ebook dla mnie. Zakończenie sugeruje, że będzie kontynuacja tej historii, jednak ja po nią na pewno nie sięgnę.

 • Paulina

  RECENZJA PRZEDPREMIEROWA Premiera 11.03.2020 Wiem, że erotyki nie cieszą się prawdopodobnie zbytnią popularnością. Czasami czytam na ich temat niewybredne komentarze. Myślę też, że wiele osób nie przyznaje się do ich czytania. Uważam, że zupełnie nie potrzebie. Nie każdy lubi poważniejszą literaturę i wybiera tylko lekkie rzeczy. Ja też lubię chwycić za niezły erotyk i po prostu się zresetować. A Wy? Gdy dostałam książkę "Pani Władza" Ady Nowak byłam mocno zaintrygowana, zwłaszcza akcesoriami do niej dołączonymi. Nie jest to długa książka, więc wzięłam się za nią praktycznie od razu. Klara stara się utrzymać na studiach w Warszawie, by zapewnić jakąś przyszłość sobie a także rodzinie. Niestety nie idzie jej to wszystko za dobrze. Jest zmuszona przejść na studia zaoczne, jednak nie ma na to pieniędzy. Po namowie własnej współlokatorki zgłasza się na rozmowę o pracę na stanowisko asystentki prezesa w pewniej wielkiej firmie. Jest przekonana, że posady nie dostanie jednak szef szukał kogoś nie tylko do pracy w jego biurze. Powiedzmy, że tak to się niewinnie zaczyna, jednak za chwilę robi się pikantnie. Mamy tutaj do czynienia z shibari czyli sztuką wiązania by osiągnąć rozkosz. Przyznam, że akurat to mnie zainteresowało i jest inne niż wszystko co do tej pory czytałam i pomysł bardzo mi się spodobał. Nie było bzykania co drugą stronę. Historia w książce pdf jest napisana subtelnie, z klasą. Postać samej Klary ewoluuje. Staje się pewną siebie kobietą, która wie czego chce i czego oczekuje. Oczywiście sama historia jest kompletnie nierzeczywista, lecz opcja, że przez seks i łóżko można zdobyć władzę wiemy z życia, że takie rzeczy się dzieją. Nie jest to literatura wysokich lotów, lecz uważam, że książka ebook ta w milionie innych podobnych ma klasę. Styl autorki również jest przystępny. Na wieczór z książką, by się zrelaksować jak najbardziej polecam. Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu @lipstickbooks ❤️

 • Karolina Koziar

  Pytacie mnie o zdanie... hmmm... Zacznę od początku 😈 Najpierw pojawiła się Klara - wyrafinowana zimna kobieta, która zbyt dynamicznie postanowiła sprzedać własne ciało dla kariery z powodu beznadziejnego położenia w życiu. Następnie początek zaleciał Greyem, jednak brak tu było chemii pomiędzy szefem a jego asystentką -jest zwykły układ, czysty biznes. Miałam ochotę odłożyć tę historię na bok... * A potem... później ta książką mną zawładnęła rozwijając fantazję i chęć odkrywania świeżych doznań. Wprowadziła w tajniki kinbaku [shibari], czyli starojapońską sztukę erotycznego krępowania ciała za pomocą sznura, a więc ból zmieszany z przyjemnością odczuwalny na każdej stronie... Zaintrygowana? Dodaj do tego świat w którym władza i pieniądze idą razem w szczeblach kariery... Świat, w którym jest Bad Women 😈 I to Ona odkrywa kobiecą siłę, czerpie z niej władzę i przemiania zwykłą dziewczynę z mazur w rekina biznesu zachłannego w niezła materialne jakie niesie ze sobą następny awans. Tylko coś Jej umyka... Czy jest z tym szczęśliwa? * Samo zakończenie pozwoliło mi mieć nadzieję na kontynuację i oczekiwać, że w końcu ktoś skruszy zimne jak lód serce złej Pani Władzy, a całej historii doda miłosnych wzniesień. * Możesz powiedzieć, że jestem dziwaczna albo wyuzdana lub oceniać moje morale (słyszałam już to nie raz) lecz uważam, że to bardzo niezła książka. Inna niż wszystkie erotyki, które czytałam do tej pory. Raczej smutna, lecz prawdziwa. Zdecydowanie polecam. 🔥

 • Kasia

  Główną bohaterką książki „Pani władza” jest Klara – kobieta, która decyduje się na przeprowadzkę z małej miejscowości do Warszawy. Liczy na to, że w stolicy osiągnie wymarzony cel – będzie mogła pójść na studia. Niestety marzenia okazują się przewyższać możliwości kobiety i ta, ze względu na brak pieniędzy, jest zmuszona natychmiastowo znaleźć sobie pracę. Okazja nadarza się dość szybko, bo współlokatorka Klary poleca jej pracę asystentki prezesa w firmie zajmującej się finansami. Szefem jest zagadkowy Jan Korn, który od własnej pracownicy oczekuje pełnego zaangażowania. Jak się potem okazuje – dosłownie. Asystentka ma nie tylko pomagać mu w pracy biurowej, lecz też zaspokajać jego seksualne fantazje. Klara przyjmuje tę propozycję dość spokojnie, zaczyna jej się to nawet podobać. Jest zafascynowana swoim szefem a także świeżymi doświadczeniami, jakie dzięki niemu przeżywa. A jeśli za tym dodatkowo może stać nawet awans na wyższe stanowisko – tym dla kobiety lepiej. Książka ebook jest debiutem autorki – Ady Nowak, i uważam, że poradziła sobie całkiem w porządku. Lekturę czyta się szybko, bo napisana jest lekkim językiem. Bohaterowie są nieźle wykreowani, idealnie przedstawiona jest też zmiana Klary. Może nieco zabrakło mi rozwinięcia tematu osobowości Korna, która mogła w tej książce pdf odegrać trochę większą rolę. To, do czego jeszcze się przyczepię, to opisy seksu. Moim zdaniem były może nieco zbyt delikatne. Prawdę mówiąc, sięgając po tę książkę, spodziewałam się czegoś znacznie mocniejszego. Reasumując, oceniam jednak ten erotyk jako warty przeczytania.

 • Izabela Wyszomirska

  Klara trafia do firmy z branży finansowej, której prezesem jest Jan. On szuka asystentki, a ona widzi w tym szansę na zdobycie doświadczenia, może awans. I choć szef od pierwszej rozmowy deklaruje, że będzie oczekiwał od asystentki pełnego zaangażowania, całkowitej dyspozycyjności – nic nie budzi jej podejrzeń. Natomiast sam Jan zdaje się wywoływać w niej całkiem ekscytujące uczucia: ciekawości, podziwu, fascynacji. Fascynacja dziewczyny szefem otwiera furtkę do romansu. Jednak Jan ma specyficzne upodobania – podnieca go bondage. Czy kobieta będzie skłonna podjąć się nowej erotycznej przygody? I jak to wpłynie na jej pozycję w firmie? "Pani Władza" jest debiutem Ady Nowak, która postanowiła wydać tę opowieść pod pseudonimem. Dziwaczna to była książka, lecz i w pewnym sensie inna, pociągająca... Owszem, czyta się szybko, mowa jest prosty, lecz wolałabym, żeby wątki wiązania aż w takim stopniu nie dominowały ponad innymi fragmentami fabuły. Chciałabym, żeby autorka większą uwagę poświęciła męskiemu bohaterowi. Jan Korn to tajemniczy, małomówny, skryty, bezwzględny, zimny facet. Byłam interesująca co również może siedzieć w jego głowie. Z kolei Klara wzbudzała we mnie mieszane uczucia. Z jednej strony drażniło mnie jej zachowanie wobec innych a także ślepe poddanie się nieznanemu człowiekowi. Staje się arogancka, wyniosła, bezczelna, pewna siebie, uważająca się za kogoś lepszego. Wkurzył mnie jej stosunek do przyjaciółki. "Miała wrażenie, coraz silniejsze, że właśnie tu jest jej miejsce. A nie w obskurnym mieszkaniu na Muranowie, z ciemną, brudną klatką schodową i Anetą, zakochaną wibratorze za dwieście złotych." Jednak z drugiej strony, w pewnym sensie ją podziwiałam. Podziwiałam jej przemianę (może i zbyt szybką, lecz jednak), siłę, że godząc się na ten układ, potrafiła tyle wytrzymać i... przejąć stery. To coś nowego w gatunku, jakim jest erotyk. Autorka prezentuje jak olbrzymią władzę dają pieniądze (jak prosto można przywyknąć do luksusu), lecz i jak prosto można zatracić własne "ja" w pościgu za nimi. Władza może dawać satysfakcję, lecz czy może dawać poczucie szczęścia? "Była stworzona do piastowania władzy. Władza - to było jej drugie imię." Nie znajdziemy tu klasycznego BDSM, lecz pojawia się obsesja na punkcie lin i wiązania. Poznamy shibari, czyli starojapońską sztukę erotycznego krępowania ciała za pomocą sznura. Gdy do tej techniki dołączymy emocje, wtedy nazywamy to kinbaku. I to głównie wokół tego oscyluje fabuła niniejszej lektury. Jeśli więc nie jesteście otwarci na takie eksperymenty (choćby tylko na kartach książki), nie zachęcam abyście zaczynali przygodę z tą powieścią. "Przecież ona wie, jak potrafi wiązać Korn. I nie chodzi o shibari. On mnie związał czymś niewidzialnym, przywiązał mnie do siebie i przepadł, a ja czuję, jakby ktoś szarpał mnie z całej siły za obrożę (...)" Nie znalazłam to żadnego humoru. Ta książka ebook jest nasycona smutkiem i chłodem. Sądząc po tym jaki finał miała ta historia, myślę że w kontynuacji możemy spodziewać się trochę innego kierunku i może więcej... uczuć pomiędzy bohaterami. "Pani Władza" to erotyk przesiąknięty olbrzymimi ambicjami, bogactwem, fantazjami, pożądaniem, pragnieniem seksualnym, oczekiwaniem, zniewoleniem. Lecz przede wszystkim jest to lektura o odkrywaniu siebie, własnego ciała a także wyzwoleniu. Czy odważycie się wejść do zakazanego świata zmysłów?

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!