Czytaj więcej:
Pan Przypadek i trzynastka okładka

Średnia Ocena:Pan Przypadek i trzynastka

"Pan Przypadek i trzynastka" to pierwsza z czternastu ebooków opowiadających o przygodach rodzimego detektywa geniusza. Jej bohater, Jacek Przypadek, mimo własnych blisko trzydziestu lat, nie ma konkretnych planów na życie i cieszy się z tego, że nie musi ich robić. Lecz któregoś dnia prosi go o pomoc ulubiona sąsiadka, pani Irmina Bamber, której skradziono obrazy.Tak zaczyna się jego detektywistyczna kariera, która z każdą rozwiązaną sprawą coraz bardziej irytuje różnorakie kluczowe osoby.Jacek Przypadek łączy w sobie przenikliwość Sherlocka Holmesa z łobuzerskim wdziękiem porucznika Borewicza i irytującym charakterem doktora House’a. Ta wybuchowa mieszanka powoduje, że może liczyć na sympatię wielu dziewczyn i szczerą zawiść rosnącej rzeszy własnych wrogów, którzy za jego sprawą trafili za kratki.

Szczegóły
Tytuł Pan Przypadek i trzynastka
Autor: Getner Jacek
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zakładka
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pan Przypadek i trzynastka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pan Przypadek i trzynastka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pan Przypadek i trzynastka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Donata Bosak

    Z twórczością autora, jak i z samym Panem Przypadkiem miałam już okazję zaznajomić się biorąc udział w book tour z "Pan Przypadek i mediaktorzy". Nie powiem, już wówczas przesympatyczny detektyw przypadł mi do gustu, dlatego postanowiłam poznać go od "początku". "Pan Przypadek i trzynastka" to pierwsza z czternastu ebooków opowiadających o przygodach rodzimego detektywa geniusza. Jej bohater, Jacek Przypadek, mimo własnych blisko trzydziestu lat, nie ma konkretnych planów na życie. Kiedyś w prawdzie zaczął studia prawnicze (by dołączyć do kancelarii ojca), jednak dynamicznie się tym znudził. Od tej pory żyje z dnia na dzień i cieszy się życiem. Nieustanie również stale przygotowuje się do maratonu. Któregoś dnia jednak o pomoc prosi go ulubiona sąsiadka Irmina Bamber, której skradziono obrazy. Tak zaczyna się jego detektywistyczna kariera, która rozwija się w błyskawicznym tempie dzięki rozwiązaniu trzech pierwszych zleceń: znalezienia złodzieja obrazów, rozwikłania miejsca ukrycia wartościowych znaczków, a także kradzieży praw autorskich. Rozwiązane sprawy i jego dociekliwość coraz bardziej jednak irytują różnorakie kluczowe osoby. Po piętach również stale mu depta podkomisarz Łoś, który nie spocznie w postanowieniu by tego "niby" detektywa rozgryźć. Stworzona przez autora postać Jacka Przypadka jest "dziwną" mieszanką osobowości. Z jednej strony jego luźny, wręcz łobuzerski styl bycia (co ma być to będzie) jest urokliwy. Z drugiej strony jednak jest dość irytujący. Nie jedna dziewczyna mu ulega, choć on "uczuciowo" stale jest wierny własnej zaginionej miłości Basi (jej fotografia - "zwykle odwracam ją do ściany, aby nic nie widziała"), a nowo poznane dziewczyny wystawia z kwitkiem za drzwi. Z trzeciej strony zaś jego przenikliwość i umiejętność obserwowania otoczenia sprawiają, że dużo osób zwraca się do niego o pomoc w kłopotach. Warto również, wspomnieć o ukazanej w książce pdf przyjaźni pomiędzy Jackiem a mecenasem Błażej Sakowiczem. Choć obaj Panowie posiadają odmienne charaktery, dogadują się przy tym bez zarzutu, wprowadzając w fabułę dużą dozę humoru. Ten drugi uważając się za "playboja seksu" swoim zachowaniem niejednokrotnie rozśmiesza do łez, a Jacek jak na dobrego przyjaciela przystało nie wyprowadza go z tego błędu, wręcz jeszcze go w tym przekonaniu utwierdza. Książkę czytałam z olbrzymią przyjemnością i z zaciekawieniem. Sama niejednokrotnie starałam się rozgryźć detektywistyczne sprawy, których podjął się główny bohater. Nie jestem niestety tak przenikliwa jak on. Jego dalsze poczynania mam zamiar "śledzić" w pozostałych książkach, a za możliwość przeczytania tej dziękuję Autorowi, zachęcając przy tym "wszystkich" do wkroczenia w świat Jacka. Wierzcie mi, nie zawiedziecie się.Uśmiech gwarantowany. czytam-dajeslowo.blogspot.com

  • Katarzyna Bieńkowska

    Doskonała książka! Wciąga od pierwszej strony. Podzielona na trzy osobne historie, które pełne są barwnych bohaterów. Pan Przypadek mnie po prostu zauroczył! A i Młody Bóg Seksu robi wrażenie od pierwszej chwili - mam nadzieję, że doczeka się własnej swojej historii. W książce pdf znajdziemy trzy zagadki do rozwikłania, każda ma związek z jakąś trzynastką i każda trzyma w napięciu do samego końca. Po przeczytaniu od razu miałam ochotę na drugi tom! I dynamicznie po niego sięgnęłam!Jedyny minus to okładka... lecz kolejne tomy mają o dużo ładniejsze!

  • agacha72

    Chcecie przeczytać coś lekkiego? Proszę bardzo, ta książka ebook się idealnie nadaje na krótki relaks. Jeśli trafię na kolejne części z serii to na pewno nie pogardzę.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!