Czytaj więcej:
Paleta emocji okładka

Średnia Ocena:Paleta emocji

Łucja ulega wypadkowi samochodowemu i jako pierwszy pomocy udziela jej męski policjant Bartosz. Będąc pod urokiem kobiety, postanawia zdobyć jej względy. Czy dzięki miłości Bartosza, uda się jej zapomnieć o Dominiku, z którym jest w ciąży? Paulina coraz mocniej utwierdza się w przekonaniu, że nie wyobraża sobie życia bez Adriana, a rodzice Łucji przeżywają kryzys małżeński. Kim jest zagadkowa sąsiadka i jak jej postępowanie odbije się na relacji Renaty i Pawła? "Paleta emocji" to drugi tom powieści "Paleta uczuć" autorstwa Renaty Czaban-Kryczka, w którym poznajemy dalsze dzieje bohaterów słynnych z pierwszej części. Miłość, zdrada, trudne wybory i niełatwe ścieżki, którymi podążają postaci, sprawiają, że zaczynają nam być bardzo bliskie. Czy masz odwagę wejść do świata pełnego emocji? ""Paleta emocji" Renaty Czaban-Kryczka to powieść... pełna emocji. Miłość, kryzysy, trudne wybory i zdrada sprawiają, że bohaterowie są nam bardzo bliscy, ponieważ któż tego nie doświadczył w życiu chociaż raz? Gorąco zalecam tę lekturę "połkniętą" przeze mnie w dwa wieczory". Anna Fiałkowska-Niewiadomska, autorka cyklu "Siostrzane dusze" "Daj się poprowadzić subtelnej opowieści o niełatwych życiowych wyborach i poplątanych ludzkich losach. Poznaj różnorakie odcienie uczuć i przekonaj się, jak wielka jest potęga miłości. Zapraszam do świata, w którym królują wszystkie barwy emocji". Joanna Tekieli, autorka cyklu "Pensjonat Leśna Ostoja"

Szczegóły
Tytuł Paleta emocji
Autor: Czaban-Kryczka Renata
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Feniks
Rok wydania: 2020

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Paleta emocji pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Paleta emocji Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Paleta emocji PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    Pod koniec maja Wydawnictwo Feniks ogłosiło nabór na recenzentów powieści "Paleta emocji" Renaty Czaban- Kryczki zgłosiłam się z przyjemnością nie wiedząc, że jest to kontynuacja. Jednak po otrzymaniu pliku nie mogłam się powstrzymać, a miałam tylko zerknąć żeby rozeznać się co kryje się w środeczku. I przepadłam, nie miało znaczenia to, że nie czytałam pierwszej części. Książka ebook zaczyna się tak zaskakująco nie byłam w stanie oprzeć się, żeby dalej czytać. Łucja w drodze do Olsztyna ulega wypadkowi. Pomocą i opieką otacza ją policjant Bartosz Mierzejewski , który jest świadkiem zdarzenia. Facet od pierwszego wejrzenia ulega urokowi Łucji, ale okazuje się że kobieta przeżyła rozstanie i jest w ciąży ze swoim byłym partnerem Dominikiem. Nie w głowie jej świeża miłość. Bartosz pomimo tego cierpliwie trwa i pomaga przetrwać trudne chwile. Paulina, przyjaciółka Łucji i partnerka Adriana, z którą ma wynajmować mieszkanie jest prawdziwym wsparciem dla Łucji. Taka przyjaciółka to skarb. Jest w związku z Adrianem, miłość rozkwita i nabiera barw. Paulinę z mamą łączą dość chłodne relacje, jakie jest podłoże tej sytuacji? Czy uda im się na nowo zbudować zdrową relację? Piękna więź łączy Łucję z rodzicami. Są pełni miłości, cierpliwości i zrozumienia. Choć i oni przeżywają trudne chwile. Zaborcza sąsiadka Monika posuwa się do szokujących czynów, z niedowierzaniem czytałam i zastanawiałam się do czego będzie się w stanie posunąć żeby uzyskać własny cel? Czytając poznacie innych bardzo kluczowych bohaterów książki ojca Dominika, który jest śmiertelnie chory, rozpacza każdego dnia. Miłość żony, wsparcie przyjaciela, troska bliskich jest cudownie ukazana. Największym szokiem okazała się postawa Kamili małżonki Dominika, która pewnego dnia pojawiła się w domu rodziców męża. Nie bez powodu to zrobiła. Jak można być tak okrutnym i wyrachowanym? Autorka zachwyciła mnie stylem pisania, czytając książkę miałam wrażenie, że odczuwam wszystkie emocje bohaterów. Wsparcie miłość,zrozumienie,ciepło lecz też i te niełatwe relacje umiejętnie je przedstawiła. Z niecierpliwością czekam na kontynuację, a w pomiędzy okresie z chęcią przeczytam element pierwszą. Ślicznie dziękuję Wydawnictwu za plik do recenzji, a autorce za niesamowite chwile z książką.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!