Czytaj więcej:
Our Violent Ends. Burzliwe zakończenia okładka

Średnia Ocena:Our Violent Ends. Burzliwe zakończenia

Osadzona w Szanghaju lat 20. opowiadanie o przestępczym świecie, w którym miłość przywódców wojujących gangów jest niemal niemożliwa, podobnie jak miłość Romea i Julii. Jest rok 1927, a Szanghaj chwieje się na skraju rewolucji. Juliette poświęciła własny związek z Romą i jest teraz całkowicie oddana własnej misji. Starczy jeden fałszywy krok, a kuzyn Juliette zajmie jej miejsce jako następca bossa Szkarłatnego Gangu. Jednocześnie Roma pragnie śmierci Juliette, która według niego zabiła z zimną krwią jego najlepszego przyjaciela. Gdyby tylko Juliette naprawdę była winna zarzucanego jej czynu, łatwiej byłoby jej znosić tę nienawiść… Roma stale jest pogrążony w żałobie po śmierci Marshalla, a Benedikt praktycznie przestał się do niego odzywać. Roma jest zdeterminowany, żeby wszystko naprawić, nawet jeśli to oznacza, że musi w zemście zamordować dziewczynę, którą miłuje w takim samym stopniu, co nienawidzi. Szanghaj jest na krawędzi upadku; nacjonaliści zdobywają coraz większą władzę, z każdym dniem rozchodzą się nowe plotki o wojnie domowej, zaś gangom zagraża całkowita zagłada. Roma i Juliette następny raz muszą odłożyć na bok swoje emocje i wspólnie zmierzyć się z stworami a także politycznymi intrygami. Okazuje się, że ich wzajemne uczucia stale żyją i nie tak prosto o nich zapomnieć. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Our Violent Ends. Burzliwe zakończenia
Autor: Gong Chloe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Jaguar
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Our Violent Ends. Burzliwe zakończenia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Our Violent Ends. Burzliwe zakończenia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Our Violent Ends. Burzliwe zakończenia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    W przeciwieństwie do pierwszego tomu – These Violent Delights – w Our Violent Ends akcja zaczyna się od pierwszych stron i nawet kiedy są wolniejsze sceny, nie jesteśmy w stanie złapać wytchnienia, a już na pewno poczuć nudy. Książka ebook bardzo wciąga i nawet nie zauważyłam, kiedy przeczytałam ją całą. Jest lepsza od pierwszego tomu, dla mnie 10/10 bez żadnego „ale”. Ta dylogia jest fantastyczna! I jestem przekonana, że to najlepsza adaptacja wątków z Romea i Julii jaką poznałam. Idealnie połączone są wątki: polityczny, romantyczny i fantastyczny. Stwory nie odstają od reszty fabuły, lecz prowadzą ją. „Dwa cienie splecione w jeden w drżącym blasku świecy”. Mimo że bardzo lubię spicy sceny w wątku enemies to lovers czy hate/love, to tu nie były potrzebne do zbudowania niezwykłego napięcia pomiędzy Juliette a Romą. Czuć je było w każdym momencie, gdy oboje pojawiali się na tej samej stronie. Przez tajemnicę i pozorowaną śmierć kogoś bliskiego Romie pomiędzy głównymi bohaterami pogłębia się konflikt i nienawiść. Widzimy, jak cienka linia jest pomiędzy miłością a nienawiścią. „To miasto mnie zniszczyło. Zawsze tylko zabierało, tym razem zabrało zbyt dużo”. Ściskało mnie gardło, dławiło mnie ze smutku, widząc, ile żyć i bólu kosztowała miasto ta bezsensowna wojna gangów. Autorka idealnie przedstawiła bezwzględność, jaką potrafią okazać gangsterzy tylko po to, aby osiągnąć własne cele. Jest mega brutalnie. W jednym momencie musiałam przerwać na chwilę, ponieważ nie byłam w stanie czytać o okrucieństwie, którego dopuściła się pewna postać przepełniona chorą ambicją, zazdrością i uprzedzeniem. Uwielbiam Juliette i Romę. Ich zawziętość, odwagę i upór. To że są w stanie zrobić dla siebie wszystko, chociaż nie chcą, aby drugie o tym wiedziało. Jednak moją absolutnie ukochaną postacią tej części jest Marshall. Pokochałam go już w pierwszym tomie, lecz w tym przepadłam całkiem. Słuchajcie, to Jesper z Szóstki Wron tej serii. Zabawny, zawadiacki, nie boi się ryzykować swoim życiem, by ratować tych, których kocha. On i Benedict (który w mojej głowie wygląda jak Benedict z Bridgertonów) są cudowni! Poza tym uwielbiam jego przyjaźń z Juliette. No musicie go poznać i kropka! Też w tym tomie nie brakuje plot twistów, które wywracają wszystko do góry nogami. Końcówka Our Violent Ends jest jak ta dynamiczna element Lata Vivaldiego – Burza czy wybijające się dźwięki Offenbacha w Kankanie tuż przed główną częścią. Napięcie rośnie, tyle się dzieje, a ty masz nadzieję, że zdążą na czas. Według mnie zakończenie jest idealne. Myślę, że to najlepsze zakończenie, jakie mogli dostać Juliette i Roma. No dalej, na co czekacie! Czytajcie to!

  • Kasia Jakubas

    https://www.instagram.com/p/CjiG6ymIdki/ Sama fabuła jest po prostu genialna. Myślę, że to kwestia mieszanki poszczególnych fragmentów lektury, takich jak gangi, otoczenie, przelewająca się krew i porywający romans. Chloe Gong umiejętnie połączyła je w całość i stworzyła historię nie do podrobienia. Nie tylko idealnie się przy niej bawiłam, lecz wiem także, że zostanie ze mną na zawsze. Dlaczego? Bo nie było w niej choćby jednego nudnego momentu! Ciągle coś się działo, a akcja pędziła przed siebie. Mimo wartkiej akcji bywały momenty nieco wolniejsze, które pozwalały nam lepiej zapoznać się z bohaterami i jeszcze bardziej się do nich przywiązać. Opowieść wyróżnia się właśnie złożonością postaci. Każda osoba, która pojawia się w lekturze, ma unikatowy charakter i dodaje smaku całej historii. Nawet bohaterowie poboczni są wyjątkowo intrygujący a także posiadają rozbudowaną przeszłość i motywacje. Dzięki temu świat przestawiony staje się bardzo realistyczny a także dynamiczny. Aspektu, którego nie można odmówić książce pdf to jej brutalność. Pasja i krew wylewają się ze stronic w równym stopniu. Szanghaj to miejsce pełne zbrodni, krzywdy i cierpienia. Romans był niczym wisienka na torcie. Jakże zakochana jestem w tej iście szekspirowskiej relacji! Tylko pisarka poradziła sobie lepiej niż Szekspir, bo całym sercem przejmowałam się dziejami Romy i Juliette. Pomiędzy nimi czuć było chemię. Co najlepsze, byli oni w stanie zamordować dla tej drugiej osoby, co świadczy o ich dozgonnym oddaniu. Wielbiciele polityki będą równie usatysfakcjonowani co wielbiciele fantastyki, bo w książce pdf pojawiają się zarówno mityczne, jak i ludzkie potwory. W mieście walczyli o władzę komuniści, nacjonaliści i gangi. Spory były piekielnie fascynujące, lecz i okropne w skutkach.

  • Anonim

    W mrocznym i opanowanym przez chaos po szaleństwie Szanghaju, nie jedzie się zbyt dobrze. Poprzednie wydarzenia odbijają piętno na codziennym życiu, a mieszkańcy mają dość milczenia i mają w planach wyjście na ulicę. Cała jadka i wrząca atmosfera nie sprzyjają opanowaniu i powróceniu do poprzedniego ładu. Jest wręcz przeciwnie, doskonały moment na zmiany... W środku tych zdarzeń stają Juliette i Roma. Dwoje bohaterów, którzy przez własne krótkie życia przeszli więcej, niż nie jeden wojownik. Ich przyjaciele, solidarnie z nimi, toczą walki. Zarówno te wewnętrzne jak i zewnętrzne. Pewnego dnia na świat wychodzi skrywana sekret i wszystko co wcześniej było w głowach bohaterów, zmienia się o 180°. Mądra książka ebook z akcją, która porwie was na długie godziny i wbije w fotel! Fabuła i mroczny klimat, które sprawią, że poczujecie gęsią skórkę i dacie się ponieść własnej wyobraźni. Niesamowicie przedstawiony retelling "Romea i Julii", który spowoduje, że poczujecie wszytskie emocje, w bardzo krótkim czasie czasu.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!