Czytaj więcej:
Oswobodzenie Silnej Kobiety. Nieskalana miłość Matki Uwielbionej do dzikiej duszy okładka

Średnia Ocena:Oswobodzenie Silnej Kobiety. Nieskalana miłość Matki Uwielbionej do dzikiej duszy

Matka Święta składa nam obietnicę, że każda dusza, która potrzebuje pocieszenia, wizji, przewodnictwa lub siły może do niej wołać i schronić się pod jej opieką. A Matka Uwielbiona natychmiastowo przybędzie z rozwianym welonem. Książka "Oswobodzenie Silnej Kobiety. Nieskalana miłość Matki Uwielbionej do dzikiej duszy" jest zachętą dr Estés, żeby razem z nią schronić się pod płaszczem Matki. Ukazuje się nam Ona w wizerunku Czarnej Madonny, Madonny z Guadelupe czy w innych emanacjach. Dlaczego Jej postać objawia się w najuboższych i najmniej oczekiwanych miejscach? Dlaczego w różnorakich kulturach? Odpowiedź, jest prosta: nic nie może oprzeć się sile Jej miłości ani powstrzymać od przyjścia do najbardziej potrzebujących. "Pinkoli Estés, udało się stworzyć kolejne arcydzieło. Napisała książkę tak wyjątkowo głęboką i inspirującą, że czuje się łaskę Najświętszej Matki wtedy, gdy się ją czyta. Jestem wyjątkowo wdzięczna za ten dar". Caroline Myss, autorka "Na przekór grawitacji" i "Anatomii duszy" Od wydawcy:W "Oswobodzeniu Silnej Kobiety" Clarissa Pinkola Estes daje nam doświadczyć mocy leczących opowieści. Pradawna tradycja zdrawiających historii łączy się w nich ze współczesną codziennością dzięki charakterystycznemu dla Estes „duchowemu aktywizmowi”. Opowieści te pozwalają nam sięgnąć do naszych swoich korzeni, do mądrości matek i babek, i mądrości kultury. Święta Matka, którą w nich spotykamy, jest naszą towarzyszką, realną postacią obecną na ścieżkach naszego życia, a jednocześnie wyraża głębię duchowego i psychologicznego wymiaru Boskiej kobiecości. Oswobodzenie Silnej Dziewczyny jest zarazem prywatnym wyznaniem autorki, modlitewnikiem i tomikiem poezji, jest głęboko osobistą i pełną zaangażowania książką, w której każdy może odnaleźć przewodnictwo i wsparcie".Małgorzata Kalinowska, analityk jungowski International Association for Analytical Psychology, Polskie Towarzystwo Psychoanalizy Jungowskiej"Książka o doniosłym znaczeniu duchowym, napisana we współczesnym języku w fascynujący sposób. Zachęcam wszystkich do jej przeczytania! Oswobodzenie Silnej Dziewczyny jest prawdziwie katolickie (uniwersalne, wszechstronne), feministyczne w sposób, który możemy jedynie podziwiać i którego bardzo potrzebujemy, i mądre zarówno mądrością psychologii, jak i mistycyzmu".ojciec Richard Rohr, OFM, twórca "Spadać w górą. Duchowość na obie połowy życia" i "Nagie teraz. Widzieć tak, jak widzą mistycy""Błyskotliwa autorka «Biegnącej z wilkami» wydaje kolejną książkę! «Oswobodzenie Silnej Kobiety» jest hołdem złożonym naszej Matce Uwielbionej, bogini świata. Dr Estes jest doskonałą jungowską uentista (bajarką), łączącą to, co pradawne, z tym, co współczesne. Książka ebook ta jest ofrenda (świętym darem) dla każdego, kogo serce potrzebuje uzdrowienia — czyli dla każdego z nas i dla nas wszystkich.Ana Castillo, autorka "So FarFrom Cod: La Diosa de las America (Goddess of the America)" i "Massacre ofthe Dreamers: Essays on Xicanisma"

Szczegóły
Tytuł Oswobodzenie Silnej Kobiety. Nieskalana miłość Matki Uwielbionej do dzikiej duszy
Autor: Pinkola Estes Clarrisa
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zysk i S-ka
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Oswobodzenie Silnej Kobiety. Nieskalana miłość Matki Uwielbionej do dzikiej duszy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Oswobodzenie Silnej Kobiety. Nieskalana miłość Matki Uwielbionej do dzikiej duszy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Oswobodzenie Silnej Kobiety. Nieskalana miłość Matki Uwielbionej do dzikiej duszy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • ALEKSANDRA OLEJNIK

    Lecz wreszcie jest. Wreszcie, wreszcie jest.... Absolutne MUST HAVE dla każdej dzikiej duszy!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!