Czytaj więcej:
Ostatnia prawdziwa singielka okładka

Średnia Ocena:Ostatnia prawdziwa singielka

Co by się działo, gdyby Bridget Jones należała do bajecznie bogatych Azjatów, przypominała nieco Ally McBeal i omawiała wszystko w swoim dzienniku? Szalona i śliczna komedia łącząca różnorakie światy, tradycje i wartości.   Andrea Tang ma trzydzieści trzy lata i – wydawałoby się – idealne życie. Odnosi sukcesy zawodowe, mieszka w eleganckim apartamencie, otoczona jest przyjaciółmi. Co z tego, że jako jedyna młoda dziewczyna w klanie Tang nie ma męża? Przecież nie potrzebuje mężczyzny, aby czuć się spełnioną! Bez względu na to, co na ten temat mają do powiedzenia jej wścibscy krewni…   Jednak dla wychowanej w tradycyjnej chińsko-malezyjskiej rodzinie Andrei ciężar stawianych wobec niej oczekiwań jest niełatwy do zignorowania. Postanawia wrócić do randkowania. I tak oto na jej drodze staje doskonały Eric. Bogaty, atrakcyjny i czarujący przedsiębiorca spełniający wszystkie wymagania klanu Tang.   Kiedy kobieta daje Ericowi szansę, Suresh, jej kumpel z pracy i największy konkurent do roli partnera w kancelarii prawnej, prezentuje własne ludzkie (i bardzo przystojne!) oblicze. Szkoda tylko, że jej rodzina nigdy by go nie zaakceptowała…   Andrea musi dokonać wyboru. Czy w niekończącej się rozgrywce między zadowalaniem innych a swóim szczęściem uda jej się wypracować kompromis? Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Ostatnia prawdziwa singielka
Autor: Ho Lauren
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Ostatnia prawdziwa singielka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Ostatnia prawdziwa singielka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Ostatnia prawdziwa singielka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Aleksandra

    "-Byłaś zaręczona? - zapytał tonem kogoś, kto właśnie odkrył, że szczur, którego rozjechał rowerem, nie tylko stale żyje, lecz jeszcze podgryza mu opony, choć połowa jego flaków wala się po ulicy." Tym oto śmiesznym (bądź nie, w zależności od poczucia humoru) cytatem zacznę własną opinię o książce, która nie raz rozbawi, lecz również skłoni do refleksji. "Ostatnia prawdziwa singielka" Lauren Ho, to komedia romantyczna, która mnie zaskoczyła. Bohaterka, trzydziestokilkuletnia Andrea Tang, wiedzie interesujące życie. Obraca się w towarzystwie zamożnych przyjaciół, znajomych, a i ona sama nie wywodzi się z biednej rodziny. Co mnie zaskoczyło, to właśnie wiek bohaterów, ponieważ plasuje się on pomiędzy 30 a 50 rokiem życia. Jest to więc towarzystwo dojrzałe, z pewnym bagażem doświadczeń, którzy pod wobec kariery pną się stale do góry i zarabiają dobre pieniądze. Mimo wieku bohaterów autorka zafundowała gamę zdarzeń i dialogów, które wywołają uśmiech na twarzy. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Najbliżsi Andrei pragną, by każda młoda singielka w rodzinie wyszła za mąż, rodziła dzieci. Przez to wywiązują się pewne sytuacje rodzinne, jak na przykład "gorsze traktowanie" (choć nic strasznego). Wszyscy boją się najstarszej dziewczyny w rodzinie, która ma bardzo wiele do powiedzenia w pewnych kwestiach. Co prawda napisy na okładce świadczą o tym, że ta rodzina ponagla i ponagla do zamążpójścia, lecz wcale tego nie odczułam podczas czytania. Było kilka momentów, gdzie faktycznie mówiło się o ustatkowaniu, lecz nie było tego tyle, ile bym się spodziewała. Historię bohaterki poznajemy z jej perspektywy. Książka ebook jest pamiętnikiem Andrei, w którym opowiada o wszystkim co losy się w jej życiu, dowiadujemy się o jej rodzinie i przyjaciołach różnorakich faktów, zabawne komentarze do zdarzeń i osób urozmaicają historię, lecz również robi się poważnie, gdy na ścieżce życia dziewczyny pojawiają się intrygujący mężczyźni. Muszę przyznać, że ta forma narracji wyszła naprawdę idealnie i nieźle się bawiłam podczas lektury. W pewnym momencie można się domyślić, jak ta historia się zakończy. Ale! Nie zmienia to zapału przy czytaniu książki, ponieważ jest naprawdę nieźle napisana. Styl Lauren Ho jest lekki, zabawny, a prawdopodobnie o to chodzi w komediach romantycznych. Ze własnej strony zalecam wszystkim, którzy potrzebują chwili wytchnienia od innych gatunkowo ebooków 🙂 Ja wiem, że chętnie sięgnę po kolejną książkę autorki.

  • Margaretka

    Gdy poniedziałek przytłacza i jest ci bardzo żle. Przeczytaj „Ostatnią prawdziwą singielkę”, a na pewno rozchmurzysz się! Najbardziej znaną singielką w literaturze jest Bridget Jones. To ona skradła nasze serca. Jej perypetie czytali i oglądali już prawdopodobnie wszyscy. Lecz właśnie pojawiła się jej rywalka, czyli Andrea Tang, której perypetie będziecie mogli poznać już 26 stycznia! Andrea Tang mieszka w Singapurze i wiedzie niemal idealne życie. Ma świetną prace, luksusowy apartament i fantastycznych przyjaciół. Do szczęścia brakuje jej tylko upragnionego awansu i tego jedynego. Czy uda jej się go znaleźć? Przeczytajcie, a się dowiecie. Ta historia, napisana w formie pamiętnika, porwała mnie od pierwszej strony. Perypetie Andrei i jej przyjaciół to istny rollercoaster. Tu nic nie ma prawa się udać, a każde podjęte działania bohaterów kończą się wybuchem śmiechu czytelnika. Lecz prócz zabawnych, czasami wręcz przerysowanych sytuacji autorka wprowadziła nas w świat azjatyckich obyczajów. Z przymróżeniem oka pokazała jak trudno spełnić wymagania rodziny, która tylko czeka, aż potknie ci się noga. Poszukiwanie miłości również do najłatwiejszych nie należy, lecz Andrea się nie poddaje. Zamiast w nocy spać poszukuje świeżych możliwości na poznanie drugiej połówki. Myślicie, że jej się uda? To właśnie w tym aspekcie kibicowałam jej najbardziej. Wybór między facetem, który jest spełnieniem marzeń jej rodziny, a facetem, którego pokochała Andrea jest nie lada wyzwaniem. Ja mam własnego faworyta, lecz jestem bardzo ciekawa, którego wybierzesz TY! Ta książka ebook jest idealną rozrywką na gorsze dni. Nic tak nie poprawia humoru jak wpadki bohaterów książkowych. Fantastycznie się bawiłam w trakcie lektury, a nawet momentami się wzruszyłam. Mąż za to nie mógł spać, gdy chichotałam podczas nocnego maratonu czytania. Czekam na kolejne powieści autorki i jestem bardzo interesująca czy jej następna książka ebook zostanie u nas wydana.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!