Czytaj więcej:
Ostateczna decyzja okładka

Średnia Ocena:Ostateczna decyzja

Oliwia jest wzorową panią domu, matką i żoną. Jej idealnie zarabiający mąż dba o to, by rodzinie niczego nie brakowało. Nikt nie wie, jak wysoką cenę płaci dziewczyna za pozory sielankowego życia. Leon wciąż kontroluje żonę, a za każde przekroczenie zasad bezwzględnego posłuszeństwa karze ją poniżaniem, wyzwiskami i przemocą fizyczną. Z czasem nie potrzebuje już żadnego pretekstu, by się ponad nią znęcać. Oliwia cały własny wysiłek koncentruje na tym, by chronić dziesięcioletniego syna, dla którego jest zdecydowana trwać w chorym związku. Wszystko się zmienia, gdy los w ramach zadośćuczynienia stawia na jej drodze anioła stróża. Oskar, jej nowo poznany sąsiad, dynamicznie orientuje się, co oznaczają ślady na ciele Oliwii i proponuje jej pomoc. Czy będzie miała wystarczająco wiele siły i odwagi, by sprzeciwić się swojemu prywatnemu oprawcy? Czy nadzieja na przerwanie koszmaru w czterech ścianach sprawi, że zaryzykuje życie własne i syna?Mąż rzucił mną jak szmacianą kukłą o regał stojący przy oknie. Krwawiłam z rozciętej wargi. – Jesteś nic niewarta, jak ta twoja zdzirowata przyjaciółeczka! – syknął. – Zabraniam ci się z nią widywać, zrozumiano?! – Tak – odrzekłam szybko, żeby nie rozwścieczyć go jeszcze bardziej. Cała drżałam, nie byłam w stanie opanować telepiących się rąk. Zimno przeszywało moje pokryte gęsią skórką ciało. Ledwo podźwignęłam się z podłogi. Miałam wrażenie, że ból rozrywał mi klatkę piersiową, nie pozwalał swobodnie nabrać tchu. Z niebotycznym wysiłkiem podciągnęłam się na łóżko i okryłam cienką czarną narzutą, gdyż tylko jej udało mi się dosięgnąć. – Spójrz, wywłoko, na siebie! Wyglądasz jak gówno! – wypluł karcąco Leon. – Jak gówno, które ciągle przynosi mi wstyd!

Szczegóły
Tytuł Ostateczna decyzja
Autor: Aldona Dzieciątko
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Ostateczna decyzja pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Ostateczna decyzja Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Ostateczna decyzja PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Aneta

    „Jesteś jak magnes, jak używka, której chce się więcej i więcej. Wariuję przez ciebie, nic na to nie poradzę” Śliczna, filigranowa o wyglądzie anioła i okrutny mąż, znęcający się ponad własną własnością. Właśnie tak traktuje Oliwię, Leon. Na co dzień szanowany sędzia, w domu przemienia się w bestię, któremu cholerną satysfakcję sprawia maltretowanie i gwałcenie żony. Gdy pewnego dnia na drodze dziewczyny staje świeży sąsiad, pojawia się malutkie światełko nadziei, a jej życie ma szansę przemienić się diametralnie. Jednak nikt nie jest w stanie przewidzieć, czy na dobre, czy wręcz na o dużo gorsze… Prócz całego okrucieństwa ze strony własnego oprawcy, jej życie wydaje się być w miarę normalne. Przyjaciółka Maja stara się wyciągać Oliwię z domu. Przeurocza Zofia, stateczna i bogata sąsiadka, traktuje ją niemal jak córkę. A sąsiad Oskar staje się nie tylko jej seksownym mokrym snem, lecz również sprzymierzeńcem i obrońcą. Jednak on pragnie czegoś więcej, chciałby stać się jej wybawcą, a przy tym jedynym facetem w jej życiu, no może poza jej ślicznym synem Miłoszem. Jedno jest pewne pomiędzy tymi dwoje istnieje niesamowite przyciąganie, chemia i pożądanie od pierwszego, trochę niefortunnego spotkania… Oliwia, bardzo stara się z tym walczyć, lecz tylko niemo, ponieważ strach przed konsekwencjami parazliżuje ją doszczętnie. Tylko Oskar dostrzega to niewerbalne wołanie o pomoc, lecz wie, że jakikolwiek nacisk z jego strony mógłby tylko przynieść na jej uroczym ciele, okropne konsekwencje spowodowane furią Leona. Ta historia dobrze mnie „przeczołgała” zachowaniem Leona. Nie da się nawet omówić jak wstrząsnęło mną jego sadystyczne postępowanie. Każdy bohater tej historii jest częścią pewnej układanki, którą w miarę jej czytania niby daje się poukładać, jednak kolejne szokujące rewelacje, prawdopodobnie, mogą nie stworzyć z niej doskonałej historii, ponieważ kłamstwa, zdrada i niezrozumiałe decyzje z przeszłości, mogą okazać się niewybaczalne. Dużo szalenie emocjonalnych fragmentów, lecz również niemało pikanterii i gorących momentów. Szok, niedowierzanie spowodowane nagłymi i zaskakującymi zwrotami akcji. To wszystko sprawia, że książka ebook „Ostateczna decyzja” jest idealną lekturą dla fanów romansów, erotyki, ebooków z nutką humoru, lecz także kryminału, ponieważ i taką element posiada ta książka. Reasumując, zalecam gorąco, gdyż ta niesamowita opowieść Aldony Dzieciątko, której styl pisarski szalenie mi się spodobał, wciągnie i pochłonie Was bez reszty, a możliwość poznanie tej historii z perspektywy dwojga bohaterów, sprawi, że na bierząco będziecie mogli śledzić rozwój tej niesamowitej chemii pomiędzy nimi. Cudownie dziękuję autorce i wydawnictwu za możliwość objęcia patronatem medialnym tego cudeńka ! To była niesamowita przyjemność!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!