Czytaj więcej:
Odchudzanie bez odchudzania okładka

Średnia Ocena:Odchudzanie bez odchudzania

Gwarancja zdrowia i zgrabnej figury "Zapraszam Państwa na zdrowa drogę życia - starczy nieco zjechać z autostrady, by zobaczyć inny świat, pełen życia i radości. Życzliwy świat stworzony dla człowieka. Tutaj nikt nie musi się odchudzać - zdrowe pożywienie, zdrowe herbatki ziołowe, zdrowe myślenie i zdrowy ruch na nowym powietrzu to gwarancja zgrabnej figury, zdrowia i urody."Wierna przyjaciółka ziół - Stefania Korżawska

Szczegóły
Tytuł Odchudzanie bez odchudzania
Autor: Korżawska Stefania
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Corsam
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Odchudzanie bez odchudzania pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Odchudzanie bez odchudzania Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Odchudzanie bez odchudzania PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • jukot

  wiele przepisów z słynnych ziół i naszych Polskich warzyw dla właściwego odżywiania które prowadzi do utraty wagi...

 • Beata Jurczak

  Bardzo praktyczna, łatwe przepisy odchudzające i zarazem rozgrzewające organizm.Polecam Gorąco

 • Ewelina Madras

  Najpierw sceptycznie podchodzilam do tej książki , lecz nie mialam nic do stracenia. Zacząłem stosowac zalecenia autorki i juz po tygodniu zauważyłam różnicę.

 • Krystyna Gadek

  Zalecam wszystkim, którzy chcą się zdrowo odżywiać i zgubić zbędne kilogramy. Ja już gotuje posiiłki według receptur w niej zawartych.

 • Maria

  Autorka nie podaje żadnej diety-cud.Zaleca zdrowe odżywianie i ruch.Odchudzanie to przemiana sposobu myślenia,trybu życia i sposobu odżywiania.Autorka zachęca do oczyszczania organizmu,stosowania postu,zdrowego odżywiania stosownego do pory roku i warunków w jakich żyjemy .Podaje przepisy na zdrowe herbatki pomagające utrzymać zgrabną sylwetkę i zaleca wiele ruchu.Wskazuje również,że stres i pośpiech nie jest naszym sprzymierzeńcem w potyczce z nadwagą.

 • Emel221

  Ta niewielka objętościowo książeczka zawiera dużo cennych i genialnych rad. Pani Korżawska w przystępnych słowach opisuje, jak skłonić organizm do współpracy, odbudować wewnętrzną równowagę, żeby zdrowieć a także - jeśli jest się odpowiednio zdeterminowanym - schudnąć. Nie diety cud (i wynik jojo), nie zimne sałatki, lecz ciepłe zupy i aromatyczne ziołowe herbatki...Jest tu kilka przepisów na zupy, a nawet całodzienny jadłospis przydatny, gdy nie wiadomo co jeść w tym ciężkim czasie wyrzeczeń, lecz ogólnie pozycja jest bardzo optymistycznym zestawem rad, jak przemienić własne życie (i dietę), żeby czuć się dobrze. Podobno to działa, tak mówią osoby, które wprowadziły porady autorki w życie. Ja jestem na początku tej drogi, lecz już widzę różnicę i mam nadzieję, że wytrwam...

 • MillerPL

  Wśród wielu licznych pozycji w Empiku dotyczących odchudzania, zdrowego trybu życia po raz pierwszy można zapoznać się z książką, która odbiega od słynnych metod odchudzania opierających się na ćwiczeniach i wyjątkowo ścisłych dietach. W tej książce pdf znajdują się liczne rady jak dostosować własne życie żeby móc zwyczajnie działać i posiadać piękną figurę. W myśl przysłowia "w zdrowym ciele, zdrowy duch", książka ebook ta pomaga odchudzić nie tylko ciało ze zbędnego tłuszczu, lecz też "odchudzić" umysł ze zbędnych problemów. Książkę zalecam każdej osobie, która chce udoskonalić własne ciało pod wobec figury i zdrowia, a także udoskonalić własne samopoczucie!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!