Czytaj więcej:
Oblicza geografii. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadgimnazjalne + atlas okładka

Średnia Ocena:Oblicza geografii. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadgimnazjalne + atlas

Podręcznik rozpoczyna nauczanie geografii społeczno-ekonomicznej klasycznie od mapy świata i geografii ludności. Ponadto: rozbudza pasję poznawania świata, zachęca uczniów do kontynuowania nauki przedmiotu, prezentuje zagadnienia globalne w nawiązaniu do geografii Polski, kształci umiejętność pracy z mapą (bezpłatny atlas do każdego podręcznika), pozwala sprawnie powtórzyć wiedzę z gimnazjum dzięki dodatkowi "Przypomnij sobie".

Szczegóły
Tytuł Oblicza geografii. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadgimnazjalne + atlas
Autor: Uliszak Radosław, Wiedermann Krzysztof
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Nowa Era
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Oblicza geografii. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadgimnazjalne + atlas pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Oblicza geografii. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadgimnazjalne + atlas Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Oblicza geografii. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadgimnazjalne + atlas PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: Podręcznik oblicza geografii klasa 3.pdf - Rozmiar: 26.9 MB
Głosy: 1
Pobierz
Nazwa pliku: j.hiszpanski_klasa_1 (1).pdf - Rozmiar: 423 kB
Głosy: -1
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • andzelika

  podręcznik do nauki który ma treść niezbędną i łatwą do zapamiętania

 • Arek Jaskolski

  Podręcznik nieźle opracowany, interesujące przedstawienie tematów. Empik warto pochwalić za szybką realizację zamówienia.

 • JOANNALUKI

  Super cena, jestem bardzo zadowolona - GORĄCO POLECAM !

 • Marlena Pawłowska

  produkt zgodny z opisem, dynamiczna dostawa na podany adres, produkt nieźle zapakowany.

 • Anna Domaradzka

  jak dla mnie świetny. treść czytelna i ciekawa. Są tez podsumowania które bardzo pomagają

 • zbyny

  Książka ebook wysłana bez atlasu. Reklamacja rozpatrzona po dwóch tygodniach (to długo biorąc po uwagę że jest to podręcznik szkolny a sprawa była oczywista - faktura niezgodna z zamówieniem), z informacją, że nie można zrealizować kompletnego zamówienia w związku z czym nastąpił zwrot opłaty. Teraz widzę, że ponownie jest dostępna w komplecie z atlasem. Ja osobiście wolę kupić nawet drożej tam, gdzie szanują klienta i jego czas

 • Joanna Szczegóła

  wszystko się zgadza :) dostawa szybciej niż oczekiwaliśmy!

 • Anonim

  Szybka, bezproblemowa dostawa. Możliwość zwrotu błędnie zamówionego towaru. Polecam.

 • Ewa Kun

  Towar zakupiony i jest zgodny z opisem.Kontakt pomiędzy klientem a sprzedającym jest prosty i szybki. Dostawa w terminie.Polecam tego sprzedawcę :)

 • Agnieszka Domżalska

  Książki w ciągu trzech dni roboczych trafiły już do mnie . Super

 • Anonim

  zalecam

 • Mariusz Skoczek

  Podręcznik jak podręcznik. Oceniam sprawność realizacji zamówienia przez Empik. Jak zawsze na wysokim poziomie. Szybko, sprawnie i w dobrej cenie.

 • Jarosław Rzaczkiewicz

  podręcznik, sprawnie i dynamicznie dostarczony, cały czas była informacje co się losy z zamówieniem

 • Dominika

  Dodatek atlasu jest bardzo dobrym pomysłem! Książka ebook wyposażona w wszystkie kluczowe informacje, miło się z niej korzysta.

 • Remik Stanowski

  Ciekawe tematy, interesujące ilustracje, zbyt dużo niepotrzebnych danych i informacji.

 • Anna Mamys

  Bardzo dobry, ciekawie napisany podręcznik. Spełnia oczekiwania ucznia

 • Anonim

  Bardzo przydatna książka ebook zalecam ja wszystkim licealistom idącym do pierwszej klasy.

 • Krzysztof

  super moja małżonka i córka są zachwycone tym produktem

 • Agnieszka Chuda

  Podręcznik jest super :) dokładnie taki o jaki prosiła Pani z Geografii :)

 • krzyś

  Świetna,merytoryczna książka ebook do nauki geografii.Przejrzysty układ. Fotografie,wykresy ,tabele ułatwiające uczenie.Na końcu zebrane objaśnienie najistotniejszych haseł z geografii społeczno-ekonomicznej.Aż chce się uczyć

 

 

Oblicza geografii. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadgimnazjalne + atlas PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Strona 2 Strona 3 Strona 4 Strona 5 Strona 6 Strona 7 Strona 8 Strona 9 Strona 10 Strona 11 Strona 12 Strona 13 Strona 14 Strona 15 Strona 16 Strona 17 Strona 18 Strona 19 Strona 20

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!