Czytaj więcej:
Obcy barbarzyńca okładka

Średnia Ocena:Obcy barbarzyńca

Dwanaście dziewczyn uprowadzonych pomiędzy gwiazdy. Błękitni kosmici, którzy oddaliby wszystko za miłość. Gorące romanse na lodowej planecie, gdzie Ziemianki próbują przeżyć… i się nie zakochać. Gdyby kilka tygodni temu ktoś powiedział Liz Cramer, że zostanie porwana z Ziemi przez obcych i porzucona na lodowym pustkowiu, a jakiś niebieski kosmita, podający się za przeznaczonego jej partnera, będzie usiłował wmusić w nią świecącego pasożyta, prawdopodobnie wybuchnęłaby śmiechem. Nawet teraz, gdy jest chora, zmarznięta i wygłodniała, niezbyt uśmiecha jej się perspektywa zostania ukochaną Raahosha, najstraszniejszego, najbardziej upartego z błękitnych tubylców. Tylko że Raahosh, w przeciwieństwie do Liz, wierzy w nieomylność przeznaczenia. By zyskać na czasie, zabiera dziewczynę do własnej jaskini. Ma nadzieję, że niedługo Liz da się porwać namiętności. Kosmita nie zdaje sobie jednak sprawy, jak twardego ma przeciwnika… Bo nawet jeśli kosmiczny symbiont twierdzi, że Raahosh jest dla Liz jej drugą połówką, to ona sama nie jest o tym do końca przekonana. Przynajmniej na razie. Ruby Dixon "Barbarzyńców z lodowej planety” zaczęła wydawać samodzielnie. Od początku przyświecała jej idea, by stworzyć zabawną, seksowną powieść, która z dystansem podchodzi do schematów słynnych z słynnych erotyków a także "męskiego science fiction”. Kilka lat po ukazaniu się serii zdarzyło się coś zupełnie nieoczekiwanego – Emma Carter, 22-letnia booktokerka, postanowiła nagrać filmik z recenzją "Barbarzyńców”. Starczyła chwila, by powieści Dixon wskoczyły na listy bestsellerów Amazona, a później do kolejnych serwisów i magazynów, stając się jednym z pierwszych fenomenów TikToka. Sama Emma Carter o sukcesie Dixon mówi tak: "Któregoś tygodnia byłam oznaczana przynajmniej w dziesięciu filmikach na godzinę. Grono osób czytających i oceniających cykl niespodziewanie rozrosło się do niebotycznych rozmiarów. Paru moich kolegów z BookToka też nagrało coś na ten temat i gdy zobaczyłam, ile mają lajków i wyświetleń, byłam w absolutnym szoku. Kiedy pierwsza książka ebook z serii trafiła na pierwsze miejsce listy bestsellerów wśród e-booków, zdałam sobie sprawę z siły, jaka kryje się w BookToku”. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Obcy barbarzyńca
Autor: Ruby Dixon
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Prószyński Media
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Obcy barbarzyńca pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Obcy barbarzyńca Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Obcy barbarzyńca PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: Warszawa-3-dni.-p.-Jolanta-Kupis-LO-Bielawa-1.pdf - Rozmiar: 1.12 MB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Obcy barbarzyńca PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Zakochaj się w Warszawie… Termin: do ustalenia Program imprezy I dzień: 05:00 – wyjazd spod szkoły 12.00 – Spacer po Warszawie: Plac Zamkowy, Zamek Królewski, Stare Miasto, Barbakan, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, 15.00 - Muzeum Powstania Warszawskiego 18:30 – zakwaterowanie, obiadokolacja czas do dyspozycji grupy, nocleg II dzień: 08:00 – śniadanie 10.00 – Centrum Nauki Kopernik 13.30 - Łazienki Królewskie 15.30 - Muzeum Polin lub Stadion Narodowy – punkt widokowy - czas do dyspozycji grupy 19.00 - obiadokolacja 20:00 – czas do dyspozycji grupy, nocleg III dzień: 8.00 – śniadanie 10.00 – Powązki Wojskowe, Złote Tarasy (czas do dyspozycji grupy) 12.00 - wyjazd z Warszawy (obiad na trasie w Mc Donald’s we własnym zakresie) ok. 22:30 – planowany przyjazd pod szkołę III dzień: Atrakcje alternatywnego wyboru: Muzeum Pieniądza, Sejm RP, PKiN (+15zł/os), Muzeum Neonów (+13zł/os) KOSZT: ZAPEWNIIAMY: Ilość osób Cena zł /os 35 - 39 795 - transport autokarem klasy turystycznej max. 58+1+1 40 - 44 775 - 2 x nocleg 45 - 49 750 - 2 x obiadokolacja 50> 720 - 2 x śniadanie - bilety wstępu do zwiedzanych obiektów („*”) - usługa przewodnicka / pilocka BT NORDACTIVE - ubezpieczenie NNW 10 000 PLN ORGANIZATOR: BIURO TURYSTYCZNE NORDACTIVE www.nordactive.pl www.wycieczkiszkolnewrocla.pl [email protected] tel. 667 364 119 Strona 2 Nasz obiekt noclegowy: ORGANIZATOR: BIURO TURYSTYCZNE NORDACTIVE www.nordactive.pl www.wycieczkiszkolnewrocla.pl [email protected] tel. 667 364 119 Strona 3 ORGANIZATOR: BIURO TURYSTYCZNE NORDACTIVE www.nordactive.pl www.wycieczkiszkolnewrocla.pl [email protected] tel. 667 364 119

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!