Czytaj więcej:
O Mantykorze, która szukała domu okładka

Średnia Ocena:O Mantykorze, która szukała domu

Na pustyni Dasht-e Kavir żyje jedyne w swoim rodzaju magiczne stworzenie zwane Mantykorą. Przez stulecia powstało o niej dużo najróżniejszych legend i wyobrażeń, ukazujących ją w niezbyt pozytywnym świetle. Samotna i zagubiona strażniczka pustyni pewnego razu spotyka nietypowego dżinna, który jest zmęczony spełnianiem zachcianek własnych panów i prosi ją, żeby tym razem to ona spełniła jego trzy życzenia. Co z tego wyniknie? Przekonajcie się sami

Szczegóły
Tytuł O Mantykorze, która szukała domu
Autor: Tojza Artur
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: E-bookowo
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd O Mantykorze, która szukała domu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. O Mantykorze, która szukała domu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

O Mantykorze, która szukała domu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Bibliotekarka Natalka

    Tym razem na warsztacie recenzenckim odnalazła się u mnie bajka dla dzieci. Przyznam Wam się, że ta opowiastka całkowicie mnie porwała i podbiła moje serduszko. Jest to bardzo genialna książeczka dla dzieci, a historia jest naprawdę bardzo wciągająca. Pustynia Dasht - e Kavir. To na niej żyje wyjątkowe, magiczne i jedyne w swoim rodzaju zwierzę zwane Mantykorą. Przez lata opowiadano sobie niestworzone historie na jej temat, i z czasem przeobraziło się w legendy o bardzo groźnym stworzeniu, które zjada ludzi i wygląda bardzo groźnie. Więc nic dziwnego, że Mantykora nie rzucała się w oczy ludziom, gdyż według ludzi nie była pozytywną postacią. Jednak jej głównym zadaniem było pilnowanie pustyni. Była jej strażniczką, jednak czuła się bardzo samotna i zagubiona. Pewnego razu podczas własnych przechadzek, całkiem przypadkiem natchnęła się na dżinna. Znając jednak opowieści na jego temat, była względem niego bardzo nieufna. A dżinn poprosił ją o spełnienie własnych 3 życzeń. Zaskakujące, prawda ? To Mantykora miała spełnić jego życzenia a nie odwrotnie. Co z tego wyniknie ? Czy zwierzę spełni życzenia dżinna? Czy otrzyma coś w zamian? A może zyska coś znacznie cenniejszego? Jak potoczą się dzieje Mantykory? Czy odkryje to, co naprawdę jest w życiu ważne? Tyle pytań, a odpowiedzi znajdziecie w tej mądrej i jakże pouczającej książeczce. Gdy Twórca wysłał mi tę książeczkę, spodziewałam się raczej kolejnych zawiłych systemów komputerowych, robotów i skomplikowanej fantastyki. Nie sądziłam, że przeczytam książeczkę dla dzieci, jednak jakże pouczającą i pokazującą, co naprawdę jest w życiu ważne. Twórca w interesujący sposób przedstawia Mantykorę i Dżinna. Dzięki tej opowieści można dowiedzieć się, co jest ważne, na co należy zwracać uwagę ani aby nikogo nie oceniać po wyglądzie a głównie po jego czynach. Dodatkowo, historyjka jest przedstawiona w przyjemny sposób a także napisano ją przystępnym językiem. Myślę, że jest to doskonała historyjka dla dzieci, i może stać się ulubioną książeczką dla wielu waszych pociech. Idealnie się również sprawdzi jako bajka na dobranoc i pobudzi wyobraźnię waszych dzieci też do innych, dalszych przygód Mantykory. Książeczka jest dostępna tylko w odsłony e-booka. Lecz możecie ją już znaleźć na Legimi i w innych księgarniach internetowych. Mnie całkowicie urzekła ta historia i podbiła moje serce. Takie bajki uwielbiam a przy okazji uczę się sama czegoś nowego. Zalecam Wam tę bajkę z całego serca i przyznaję w pełni zasłużone 10 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów ;)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!