Czytaj więcej:
Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego okładka

Średnia Ocena:Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego

"Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego" to publikacja opracowana z myślą o wszystkich osobach uczących się tego języka, które chciałyby usystematyzować i utrwalić wiadomości. Repetytorium umożliwia powtórzenie gramatyki języka niemieckiego a także uzupełnienie wiedzy. Znajdują się w nim wyczerpujące polskie komentarze do zagadnień, liczne przykłady a także różnorodne ćwiczenia z odpowiedziami. Dzięki temu książka ebook idealnie nadaje się do samodzielnej nauki, lecz może też służyć nauczycielom jako uzupełnienie materiałów kursowych. Słownictwo zawarte w ćwiczeniach nie wykracza poza podstawowy zakres leksykalny, a trudniejsze zwroty są tłumaczone. W opanowaniu struktur gramatycznych pomagają zróżnicowane ćwiczenia testujące, wdrażające a także utrwalające.

Szczegóły
Tytuł Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego
Autor: Bęza Stanisław
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anna Kubiak

  Klasyka, wszystko w jednym miejscu doskonałe kompendium wiedzy, świetne słownictwo i ćwiczenia. Zalecam do nauki czy uporządkowania sobie już zdobytej wiedzy,

 • Marcin Lis

  Klasyka gatunku. Idealna pomoc przy każdym kursie tego języka.

 • Marek Krainski

  dobre wydanie

 • Anna Rymarczyk

  Przydatna książka ebook do nauki niemieckiej gramatyki. Klucz odpowiedzi bardzo przydatny

 • Paulina

  Niezastąpiona książka ebook dla studentów germanistyki, lecz nie tylko. Z tą książką bez problemu zdałam na studiach egzaminy z gramatyki opisowej ;) Zawiera omówienie wszystkich zagadnień gramatycznych języka niemieckiego wraz z ćwiczeniami na wszystkich poziomach znajomości języka. Zagadnienia są opisywane w sposób przystępny i opatrzone przykładami a także zadaniami.

 • Justyna Socińska

  Idealna pomoc dydaktyczna w nauce języka! Nie znam lepszej pozycji książkowej! gorąco polecam!

 • Felicjan Aberman

  Od lat korzystam i co jakiś czas odnawiam wersję. Zawsze tyko ta książka.

 • Eryk Tomaszewski

  Przez dużo lat bezskutecznie uczyłem się języka niemieckiego. Wyuczone zdania owszem potrafię powiedzieć, lecz aby stworzyć własne zdanie z sensem - to absolutnie niemożliwe. Po tylu latach wiem, że kłopotem nie była moja niezdolność do nauki niemieckiego, a książki, z których się uczyłem. Podręcznik Bęzy to książka, która nie uczy suchej gramatyki jak inne podręczniki, lecz uczy, jak wykorzystywać nabytą wiedzę z gramatyki do tworzenia swoich konstrukcji zdaniowych. Co kluczowe także dla osoby znającej niemiecki w stopniu podstawowym - wraz z trudnością form gramatycznym nie zwiększa się trudność słownictwa używanego w podręczniku, dzięki czemu można skupić się na gramatyce, a naukę wyszukanych słówek zostawić na czas, gdy opanuje się konstrukcje zdaniowe do perfekcji.

 • vrinarin

  Bardzo dobre repetytorium, solidne i rzetelne pod kątem opracowanego materiału. Dla mnie najlepszy podręcznik z jakiegokolwiek korzystałam ucząc się języka niemieckiego. Materiał podany został w sposób przejrzysty i zrozumiały. Książka ebook odpowiednia, jeśli chce się powtórzyć dany zakres materiału, na przykład przygotowując się do egzaminu czy zaliczenia. Pod tym wobec podręcznik Stanisława Bęzy bardzo mi się przydał, w zasadzie wciąż do niego zaglądam. Zalecam korzystanie z niego wszystkim uczącym się niemieckiego, dzięki niemu w systematyczny sposób można powtarzać sobie daną partię materiału.

 • Aferystic

  Repetytorium w sam raz dla kogos, kto chce zdawac np mature rozszerzona, trudne zadania, dla podstawy za trudna, poniewaz nie ma wszystkiego wytlumaczonego nieźle

 • Joanna Piechowska

  Jedna z najlepszych z publikacji z którą się spodkałam podczas nauki jężyka niemieckiego cała garmatyka przejrzyście omówiona zalecam zarówno początkującym jak i zawaansowanym dla przypomnienia

 • dwutlenek.tytanu

  Najlepsza książka ebook do nauki niemieckiej gramatyki. Korzystają z niej wszyscy nauczyciele języka. Zawiera w sobie dużo zagadnień, nieźle wytłumaczonych i omówionych. Po przeczytaniu teorii można od razu przystąpić do ćwiczeń materiału. Dużym plusem są gotowe odpowiedzi do zadań. Zalecam wszystkim, niezbędna przy przygotowaniach do matury podstawowej, jak zarówno rozszerzonej.

 • Karolina Gosz

  najlepszy podrecznik do gramatyki, mnostwo cwiczen i przykladow

 • eve83

  Bardzo dobre repetytorium, wszystko podane jak na tacy

 • aset77

  Biblia dla wszystkich uczących się języka niemieckiego :)

 • dominikagorna

  Repetytorium jest super. Idealnie tłumaczy zawiłości gramatyki języka niemieckiego. Jestem bardzo zadowolona, że je kupiłam i zalecam wszystkim, którzy chcą usystematyzować własną wiedzę. Książka ebook zawiera bardzo wiele ćwiczeń i dzięki temu pomaga utrwalić informacje. Polecam:)

 • basia

  Niezła i rzeczowa książka. Trochę mało ćwiczeń i sugestii tematycznych do nich.

 • k.zelek

  Tego autora prawdopodobnie nikomu nie trzeba przedstawiać. Bardzo szczegółowo objaśnione zagadnienia gramatyki języka niemieckiego. Bardzo przydatna książka ebook dla początkujących jak i tych zaawansowanych :) szczerze polecam!!

 • sua1982

  to moja ulubiona pozycja do nauki niemieckiego. Jako nastolatka korzystałam z tego repetytorium i byłam bardzo zadowolona. Teraz gdy chce sobie przypomnieć mowa wróciłam do tej pozycji chętnie POLECAM GORĄCO

 • Marta Skórzewska

  Najlepsza jaką kiedykolwiek miałam okazje mieć w ręku książka ebook do nauki gramatyki. Może dla niektórych może się wydawać trudna, ponieważ z niektórymi przykładami to nawet sami Niemcy mają problemy, jednak sądzę że lepszej nie ma. Jak mierzyć to wysoko!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!