Czytaj więcej:
Nowe przygody Mikołajka. Tom 2 okładka

Średnia Ocena:Nowe przygody Mikołajka. Tom 2

Dlaczego Rosół nie lubi lodów? Jak to się stało, że Kleofas przestał być najgorszy w klasie? Kto jest najlepszym graczem w kulki w całej szkole? Po olbrzymim sukcesie Świeżych przygód Mikołajka, największego dziecięcego bestsellera 2005 roku, Wydawnictwo Znak przedstawia następny zestaw niepublikowanych do tej pory opowiadań o małym urwisie, ulubieńcu zarówno dzieci, jak i dorosłych. Tom drugi zawiera czterdzieści pięć świeżych historyjek o Mikołajku i jego paczce, rodzicach, sąsiadach, szkole, wakacjach i świętach. Niedoścignione poczucie humoru Goscinnego, zabawne, słynne już naszym czytelnikom a także całkiem nowe, przygotowane specjalnie do tego wydania ilustracje Sempégo sprawiają, że Nowe przygody Mikołajka. Tom 2 mają szansę stać się przebojem literackim tej jesieni.

Szczegóły
Tytuł Nowe przygody Mikołajka. Tom 2
Autor: Sempe Jean-Jacques, Goscinny Rene
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2007

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Nowe przygody Mikołajka. Tom 2 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Nowe przygody Mikołajka. Tom 2 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Nowe przygody Mikołajka. Tom 2 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Matylda Kowalska

  Bardzo się ucieszyłam,że został wydany drugi tom Świeżych Przygód Mikołajka.I nie zawiodłam się,bo dostałam kolejną porcję humoru i zabawy.Polecam bardzo gorąco.

 • indygo

  Myślę, że książki z serii Mikołajek to idealny upominek świąteczny. I nie tylko dla dzieci. Chociaż mi zdecydowanie bardziej do gustu przypadły wcześniejsze przygody Mikołajka, te pierwsze, wydane za życia samego autora, które już od nad pięćdziesięciu lat bawią kolejne pokolenia, drukowane przez wydawnictwo Nasza Księgarnia.

 • Ciastek

  Jestem olbrzymią wielbicielką Mikołajka i innych chłopaków. Tak samo jak i na poprzednich książeczkach i tomiku się na zawiodłam, tak i po przeczytaniu tego...

 • anemone

  Podobnie jak poprzedni tom - wspaniała, zabawna, napisana prostym językiem! Niesamowicie wciąga. A gdy już jesteś w świecie Mikołajka, wyobrażasz sobie wszystko co tam się dzieje. O ile posiadasz w sobie jakąś cząstkę dzidziusia i wspaniałą wyobraźnię ;)

 • łoś

  Mikołajek ponownie nas zaskoczy!Czytając tą książkę poczujemy się tak jak Mikołajek. MIKOłAJEK RZąDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Majka13

  Śmieszne i ciekawe do tej pory historyjki o Mikołajku zmieniają się za przyczyną śmierci Gościnnego. Książki które miłowały tysiące dzieci mogą się przemienić lub na gorsze, lub na lepsze. Czy dzieci za akceptują tę zmianę? Odpowiedź brzmi: tak! Chodź książka ebook znacznie się przemieniła to stale fabuła jak i główny bohater pozostają bez zmian. Książka ebook doskonale nadaje się na świąteczny prezent. Jeśli nie wiecie co kupić dzieciom, kupcie właśnie tą książkę. Nie pożałujecie swego wyboru.

 • lechuck

  Mikołajek to Mikołajek. Wspaniałe, pełne humoru historyjki o Mikołajku, jego rodzicach i kolegach z klasy ponownie oferują co najmniej półtorej godziny idealnej rozrywki. Jednak tym razem wyraźnie widać brak Gościnnego. Nie ma najlepszych z tomu pierwszego historyjek w których prym wiodą kłotnie rodziców (z bunią w roli głownej). Jest za to więcej historyjek z sąsiadem Mikołaja, pana Bledurt. Czy warto kupić tę książke? Odpowiedż jest prosta:oczywiście.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!