Czytaj więcej:
Nova Swing okładka

Średnia Ocena:Nova Swing

Duże turystyczne statki wędrują od gwiazdy do gwiazdy. Wszystko jest osiągalne. Można kupić sobie nowe ciało. Lub nową osobowość. Każdy może stać się kim tylko zechce – wszędzie poza zakazaną strefą w Saudade, gdzie przed pokoleniem elementy Traktu Kefahuchiego zaczęły spadać na ziemię. I wybór nie jest już możliwy.

Szczegóły
Tytuł Nova Swing
Autor: Harrison John
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Mag
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Nova Swing pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Nova Swing Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Nova Swing PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Alice

    "Nova Swing" to druga element trylogii o Trakcie Kefahuchiego, a zarazem moje trzecie podejście do twórczości Harrisona i muszę przyznać, że stale nie wyrobiłam sobie zdania o tym autorze. Na pewno książka ebook jest wiele łatwiejsza w odbiorze niż "Światło", lecz bez znajomości pierwszego tomu czytelnik straci wszystkie "smaczki" i kompletnie nie zrozumiem "Pustej przestrzeni" czyli trzeciego tomu tego cyklu.W "Nova Swing" twórca zrezygnował z przeplatania trzech wątków fabularnych na rzecz chronologicznej opowieści o Vicu Serotoninie, który wprowadza ludzi do zakazanej strefy w Saudade, miejsca na które kiedyś spadły elementy Traktu Kefahuchiego co spowodowało powstanie tam anomalii fizycznej.Jak już wspomniałam książka ebook jest wiele łatwiejsza. Czytelnik nie musi przyswajać świeżych terminów bo większość pojawiła się już w "Świetle", a przez jeden wątek fabularny nie pogubi się w opisanych bohaterach. Twórca coraz lepiej buduje całe uniwersum i wspomina o innych rasach, planetach czy historii. Jednak cały czas nie jestem w stanie przywiązać się do któregokolwiek z bohaterów. 4/5 Zdecydowanie nie jest to książka ebook dla każdego. Grupą docelową są fani sci-fi (z naciskiem na hard sci-fi) i osoby, które przetrwały poprzedni tom.

  • Tom87

    "Nova Swing" bardzo przypadła mi do gustu. Jest po prostu idealnie napisana, ba, powiedziałbym że nawet w fascynujący sposób. Książkę której akcja losy się w przyszłości wcale nie jest prosto napisać, lecz Michaelowi J. Harrisonowi ta sztuka udała się znakomicie. Książka ebook nie jest na pewno prosta, a fabuła nie oczywista, lecz to moim zdaniem świadczy to tylko o jej niepowtarzalności.

  • Puchdyn

    Idealna kontynuacjia znakomitego „Światła”. M. John Harrison to diament wśród pisarzy szeroko rozumianej fantastyki. Twórca ma nieograniczoną wyobraźnię i niesamowitą sprawność stylistyczną. Jak cudownie napisano w jednej z recenzji jego książek, „...słowa go słuchają”. Nic dodać, nic ująć. Jeżeli przeczytaliście „Światło”, to tej książki nie trzeba rekomendować. Jeżeli nie czytaliście, to czym prędzej poszukajcie jej w Internecie albo zwykłych księgarniach i natychmiastowo kupujcie. Aha, do „Światła” i „Nova Swing” zamówcie „Pustą przestrzeń”. To trzecia, najwieższa i wcale nie gorsza element tej fascynującej opowieści o dziwnym Trakcie Kefachuchiego, urągającym wszelkim prawom słynnej nam fizyki, szalonych entradistach, odważniejszych niż zdobywcy Dzikiego Zachodu, artefaktach stworzonych przez nieznane rasy i zwykłym ludzkim bólu i cierpieniu. I nie dajcie się zwieść pozorom. To nie jest „space opera”, chociaż czyta się z zapartych tchem.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!