Czytaj więcej:
Nieznajomy z samolotu okładka

Średnia Ocena:Nieznajomy z samolotu

Podróż powrotna Emily Foster ze ślubu koledzy zaczęła się gorzej niż źle. Kiedy dziewczyna czeka na odprawę, jakiś pijany mężczyzna usiłuje zniszczyć jej bagaż. Na szczęście obsługa lotniska jako rekompensatę oferuje kobiecie lot w pierwszej klasie. Emily myśli, że w końcu będzie mogła odpocząć. Niestety dostaje miejsce obok mężczyzny, który wygląda doskonale i wprawia ją tym w zakłopotanie. Ponieważ cóż, Emily nie czuje się na tyle atrakcyjna, aby siedzieć przy takim ciachu. Tymczasem okazuje się, że seksowny nieznajomy jest nią zainteresowany i wspólna podróż zamienia się w jeden duży flirt. Do tego z powodu złej pogody pasażerowie muszą spędzić jeden dzień w Bostonie, zanim ponownie wyruszą do Nowego Jorku. Tej nocy Emily nigdy nie zapomni. Mija dwanaście miesięcy. Dwanaście miesięcy bez kontaktu z nieznajomym z samolotu. Emily sądzi, że tamte chwile będą tylko wspomnieniem. Jednak kiedy zaczyna nową pracę i poznaje własnego szefa, już wie, że się myliła. Opis pochodzi od Wystawcy.

Szczegóły
Tytuł Nieznajomy z samolotu
Autor: Swan T. L.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Nieznajomy z samolotu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Nieznajomy z samolotu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Nieznajomy z samolotu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • justyna30063

  Warta przeczytania. Ksiazka nie zawiera błędów, prosto i miło się ją czyta. Uśmiech na twarzy pojawią się przy nie jednej sytuacji:)

 • Anonim

  Przeczytana w jeden dzień 😍

 • Agnieszka Rybska

  Oj, ta historia mnie zachwyciła! ️Jest ona erotyczna, zadziorna, życiowa… a do tego wprowadzi Was w niezły nastrój i nieraz rozbawi. Bohaterów dosłownie pokochałam, a od ich losów nie mogłam oderwać się nawet na moment, a dostaniecie tutaj niemal 500 stron super historii. Emily przez incydent na lotnisku zostaje przesunięta do pierwszej klasy, jej sąsiadem podczas lotu okazuje się zniewalający Jim. Wielogodzinny lot to będzie zbieg różnorakich zabawnych wydarzeń i napięcia pomiędzy tą dwójką, erotycznego napięcia, które rozładują podczas przymusowej przerwie w locie! Jeden, jedyny raz Emily postanawia zaszaleć, przeżyje najlepszą noc w życiu i więcej mają się nie zobaczyć. Jednak los lubi zaskakiwać, mija rok, a nasza bohaterka dostaje wymarzoną pracę w Miles Media jako reporterka i gdy zostaje przedstawiona dyrektorowi firmy obydwoje doznają szoku… nieznajomy z samolotu stoi przed nią w pełnej okazałości! Będzie się działo! Ona stanie się jego obsesją, a obydwoje rozpoczną zadziorną i przesyconą erotyzmem grę, która sprawi, że nie będziecie mogli oderwać się od tej historii nawet na moment. W tle ich relacji będzie toczyła się intryga z wykradaniem materiałów z firmy, jej bieg zaskoczy i bohaterów i czytelnika!️

 • Lettoaletto

  🌼ℝ𝕖𝕔𝕖𝕟𝕫𝕛𝕒🌼 Oh, jakże ta książka ebook mogła być wspaniała! 😁Mam zagwostkę czy oceniać ją tak, jakbym czytała w oryginale, czy uwzględnić bardzo, bardzo złe tłumaczenie. 🤔 "Nieznajomy z samolotu" to romans zawierający dużą ilość "spicy" scen, które jednak zostały mocno zepsute. 😒 Dobór słów był koszmarny, a ja zawsze kiedy mam taki tekst przed oczyma, sprawdzam tłumacza i w 90% jest to mężczyzna, zresztą tym razem tak samo. 😋 Może to seksistowskie, lecz z moich obserwacji (a czytam baaaardzo dużo) wynika, że literaturę kobiecą lepiej tłumaczą kobiety. Wybaczcie, panowie. 😊 No sorki, lecz jakby jakiś mężczyzna użył względem mnie takich słów, jakie zostały użyte w tekście, to na bank bym uciekła. 😳 Trochę ze śmiechu, a trochę z powodu ciarek żenady. A przecież nie o takie ciarki chodzi w romansach. 😁 Aby nie było, sprawdziłam wersję angielską i tam brzmi to wiele lepiej, stąd zwalam winę na przekład, a nie autorkę. 😉 Skupmy się więc na fabule i bohaterach. Pewnego koszmarnego dnia, po koszmarnym weselu i koszmarnym wydarzeniu na lotnisku, Emily otrzymuje lot w pierwszej klasie, gdzie spotyka intrygującego mężczyznę. Niby miły, lecz jakiś taki zadziorny, niby starszy, lecz przystojny, niby nie w jej typie, lecz los sprawia, że przyjemnie spędzają razem lot i... noc. 🤭 Było super, a jednak Jim nie bierze jej numeru telefonu, czym upewnia ją o jednorazowości ich spotkania. Jednak rok później, kiedy Emily rzuca wszystko, ponieważ w końcu zdobywa posadę w wymarzonej pracy, okazuje się, że dyrektorem generalnym w jej nowej firmie jest nie kto inny, jak nieznajomy z samolotu. 🤯 Naprawdę nazywa się James i wygląda na zaskoczonego jej pojawieniem się w Świeżym Jorku, lecz bynajmniej nie zdenerwowanego.😅 Dynamicznie zaczną własną wyboistą relację, wzbogaconą o biurowe turbulencje i kłopoty na tle różnic wynikających z ich stylów życia. Emily nie będzie przekonana do tempa, w jakim wszystko będzie się rozwijać, jednak kiedy James obdarza kogoś uczuciem, to jest bardzo wytrwały, żeby zdobyć kobietę własnych marzeń. Czy mu się uda? 😊 Było tu kilka przewidywalnych sytuacji, lecz autorka za każdym razem wybrnęła z nich w interesujący sposób. 😊 Moim zdaniem nieźle wykreowała bohaterów, a zwłaszcza Emily. Mimo że jej uczucia okażą się silne, a pożądanie nie do zignorowania, to nie będzie tak, że James coś powie, a ona posłusznie za nim pobiegnie. Trochę będzie się musiał pomęczyć, kiedy coś zawali i, nie powiem, przyjemnie się na to "patrzyło". 😁 Przygotujcie się na dużą ilość sprośnej gadki, jak wcześniej napisałam, nieco niefortunnie przetłumaczonej, lecz jak przymkniecie na to oko, to książka ebook okaże się świetna!😍 Pomimo mojej traumy wywołanej słowem "młócić", oceniam opowieść na 8/10 i chętnie przeczytam kolejne tomy, których jest kilka! 🥰

 • Barbara Bandyk

  „Z jakiegoś powodu czuję się przy nim swobodnie. Jakbym robiła to codziennie, jakby przychodziło mi to całkiem naturalnie. Nietypowe zachowania wydają się słuszne. Spontaniczność sytuacji, w której się znalazłam, dodaje mi odwagi”. Delektowałam się tą historią jak tylko mogłam! Mało tego, z każdym zdaniem mój uśmiech rozszerzał się coraz bardziej i bardziej, ponieważ ta historia jest… PRZECUDOWNA! Taka w moim stylu. Totalnie i niezaprzeczalnie. Urocza, zabawna, pełna niesamowitych emocji i pikantna! Wow i to jak! Chemia pomiędzy bohaterami to największy atut tej powieści. Jest tak mocno zadziorna w ich uczuciach, że w żyłach buzuje istny ogień. Emily i Jameson są zgodni w dwóch kwestiach. Pierwszej – oboje są pracoholikami a także drugiej – nigdy nie czuli czegoś takiego wobec innej osoby. Muszę przyznać, że fabuła wciąga do ostatniego zdania. Jest złożona i pełna zaskakujących wrażeń. Poza gorącym i pikantnym romansem dostajemy intrygę, która dodatkowo potęguje emocje. „Nieznajomego z samolotu” czytałam niczym urzeczona a każdy epizod zaskakiwał mnie zachowaniem głównych bohaterów, ich postępowaniem i emocjami! Uwielbiam takie powieści, które nie należą do najcieńszych a jednak zaskakują i wciągają, nie dając poczucia znudzenia. T. L. Swan omawia wszystko bardzo bezpośrednio, czasem nieco wulgarnie – chociaż to nie do końca to słowo, które pasuje mi do tej powieści - ponieważ mimo tego, stale czuć w niej smak i pociąg emocjonalny. I chociaż Jameson czasem tchórzył i miałam ochotę nim potrząsnąć, to Emily nie pozostawała mu dłużna. Dzięki temu nigdy nie wiedziałam, czego dokładnie mogę się spodziewać! I rozpływam się, lecz takie książki to ja uwielbiam zalecać i zalecam z czystym sumieniem, jako moją #polecajkaodzaczytanej 🦉 I jeszcze…! Doskonały cytat opisujący „Nieznajomego z samolotu” zamieszczam poniżej. „Nie mogę zaprzeczyć, że jest pomiędzy nami chemia. Pierwotna, prawdziwa i wszechogarniająca”.

 • Barbara Bandyk

  „Z jakiegoś powodu czuję się przy nim swobodnie. Jakbym robiła to codziennie, jakby przychodziło mi to całkiem naturalnie. Nietypowe zachowania wydają się słuszne. Spontaniczność sytuacji, w której się znalazłam, dodaje mi odwagi”. Delektowałam się tą historią jak tylko mogłam! Mało tego, z każdym zdaniem mój uśmiech rozszerzał się coraz bardziej i bardziej, ponieważ ta historia jest… PRZECUDOWNA! Taka w moim stylu. Totalnie i niezaprzeczalnie. Urocza, zabawna, pełna niesamowitych emocji i pikantna! Wow i to jak! Chemia pomiędzy bohaterami to największy atut tej powieści. Jest tak mocno zadziorna w ich uczuciach, że w żyłach buzuje istny ogień. Emily i Jameson są zgodni w dwóch kwestiach. Pierwszej – oboje są pracoholikami a także drugiej – nigdy nie czuli czegoś takiego wobec innej osoby. Muszę przyznać, że fabuła wciąga do ostatniego zdania. Jest złożona i pełna zaskakujących wrażeń. Poza gorącym i pikantnym romansem dostajemy intrygę, która dodatkowo potęguje emocje. „Nieznajomego z samolotu” czytałam niczym urzeczona a każdy epizod zaskakiwał mnie zachowaniem głównych bohaterów, ich postępowaniem i emocjami! Uwielbiam takie powieści, które nie należą do najcieńszych a jednak zaskakują i wciągają, nie dając poczucia znudzenia. T. L. Swan omawia wszystko bardzo bezpośrednio, czasem nieco wulgarnie – chociaż to nie do końca to słowo, które pasuje mi do tej powieści - ponieważ mimo tego, stale czuć w niej smak i pociąg emocjonalny. I chociaż Jameson czasem tchórzył i miałam ochotę nim potrząsnąć, to Emily nie pozostawała mu dłużna. Dzięki temu nigdy nie wiedziałam, czego dokładnie mogę się spodziewać! I rozpływam się, lecz takie książki to ja uwielbiam zalecać i zalecam z czystym sumieniem, jako moją #polecajkaodzaczytanej! I jeszcze…! Doskonały cytat opisujący „Nieznajomego z samolotu” zamieszczam poniżej. „Nie mogę zaprzeczyć, że jest pomiędzy nami chemia. Pierwotna, prawdziwa i wszechogarniająca”.

 • FascynacjaKsiazkami

  Bardzo interesująca i zaskakujaca książka,która rozpoczyna serie „Bracia Miles#1” 📚Emily Foster wracając do Nowego Jorku ze ślubu koledzy zostaje źle potraktowana przez jednego z pasażerów na lotnisku.Jako rekompensatę obsługa lotniska zamieniają jej bilet na pierwszą klasę.Jej towarzyszem jest męski i pewny siebie Jim z którym nawiązuje kontakt.Noc w Bostonie przez złą pogodę sprawia,że spędzają ze sobą niezapomniana noc.Niestety nieznajomy nie zostawia do sobie kontaktu… Po dwunastu miesiącach Emily zostaje zatrudniona w Miles Media,które jest dla niej spełnieniem marzeń.Okazuje się,że dyrektorem firmy jest nieznajomy ze samolotu Jim-a tak naprawdę Jameson Miles. Emily i Jameson pragną siebie od pierwszego spotkania. Czy będą potrafić oddzielić życie zawodowe od prywatnego? 🛩Czytając opis książki myślałam,ze będzie to klasyczna historia:szef-podwładna. Byłam zaskoczona przebiegiem akcji i rozbudowana fabułą z każdym kolejnym rozdziałem. Przedstawiona bohaterka Emily jest bardzo barwną osobą,która potrafiła wzbudzić w czytelniku zainteresowanie poprzez ostry charakter i nie uleganie despotycznemu szefowi🔥 Podobała mi się jej stanowczość i zdecydowanie.Z pojawiającym się problemami potrafiła stawić czoło i walczyć o prawdę. Jameson czasem mnie irytował swoim niezdecydowaniem-pożądał,pragnął Emily a za chwile odtrącał.Później zemściło się to na nim…jednak udowodnił,że potrafi walczyć o to,czego pragnie najbardziej i dlatego zyskał w moich oczach. Jeśli zastanawiacie się ponad tym,czy czytać tą książkę to gorąco Wam polecam.Bracia Miles potrafią rozgrzać do czerwoności.A to dopiero I tom serii🔥Czekam na kolejne historie z braćmi Miles ma czele🔥🔥🔥

 • kit_katbooks

  Książka, która spodobała mi się, od pierwszych stron. Znajdując się na 15 stronie, zastanawiałam się, co jest ze mną nie tak. Dzieci się na mnie patrzą, a ja śmieje się do książki 🙈. W tej książce pdf spotkacie z bohaterami, którzy mogą zapaść wam na dłużej w pamięci, główna bohaterka ma niesamowity dystans do własnej osoby. Jednak jak większość kobiet, chce poznać tego jedynego, który będzie w stanie dla niej zaryzykować, walczyć o nią. Bohaterowie będą was bawić, wkurzać, rozczulać i przyspieszać bicie serca. Niemal 500 stron i nie mogę się przyczepić, że było czegoś za dużo. Wszystkiego w sam raz. Każda sytuacja i wydarzenie, sprawiają, że poznajemy naszych bohaterów na nowo. Wyprawa pod namiot nabiera nowego znaczenia. „Nieznajomy z samolotu”, to książka ebook jakich mało. Prawdziwie romantyczna, lecz nie przesłodzona. Humor, który wywołuje salwy śmiechu, w nas czytelnikach. Bohater, na którego widok miękną kolana no i ona Emily, dziewczyna, która perfekcyjnie udaje pewną siebie. Jej przemyślenia i zachowanie, są wisienką na torcie. Cała książka ebook tworzy niesamowity klimat, który mi, bardzo odpowiadał. Czeka was pełna humoru i nieprzewidzianych zwrotów akcji historia, która stanie się jedna z lepszych książek, jakie czytaliście. Będziecie mieli ochotę przybić sobie piątkę z bohaterami. Mam nadzieję, że już niebawem dotrą do mnie wieści, o kolejnej części, tej serii.

 • mh.przybylowicz

  Nieźle się czyta, bardzo zabawna

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!