Czytaj więcej:
Nieznajomy mąż okładka

Średnia Ocena:Nieznajomy mąż

Świeża książka ebook autorki bestsellerowego Niańka – porywająca opowieść o miłości i nauce wiary we swoje siły.Allie Crawford wiedzie życie, o jakim zawsze marzyła – jest zastępczynią szefa cenionej firmy PR, ma dwoje dzieci, które uwielbia, a także wspaniałego i na dodatek przystojnego męża. Wade kieruje popularnym magazynem informacyjnym i zapewnia rodzinie stabilne, a zarazem ekscytujące życie w Świeżym Jorku, Allie zaś wierzy, że tego właśnie jej potrzeba, by czuć się bezpieczną i szczęśliwą.Gdy podczas przyjęcia Allie znajduje Wade’a zamkniętego w pralni z olśniewającą blond pięknością, jej życie wywraca się do góry nogami. Zaczyna myśleć, że jej małżeństwo jest bardziej fasadą niż czymś rzeczywistym. A gdy z Allie kontaktuje się dawna miłość, natomiast świeży znajomy jest nią coraz bardziej zainteresowany, dochodzi ona do wniosku, że chyba nie miłuje męża, ale własne wyobrażenie o nim. W tej pełnej zwrotów akcji opowieści inteligentnej, wychowującej dzieci i trudno pracującej kobiety, są spisek, intryga i duże namiętności. To także książka  o odkrywaniu w sobie siły zdolnej przezwyciężyć wszelkie obawy.

Szczegóły
Tytuł Nieznajomy mąż
Autor: Peterson Holly
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Nieznajomy mąż pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Nieznajomy mąż Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Nieznajomy mąż PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Ewa Siekielewska

    Bardzo ciekawa, zalecam do czytania. Niezła rozrywka

  • Katarzyna

    Nie ukrywam, początek książki czytałam z mieszanymi uczuciami. Historia, którą snuje w pierwszych rozdziałach Peterson, zdaje się być sztampowa i wyeksploatowana do bólu. Jednak z każdą następna stroną akcja się zagęszczała, tworzyła się intryga, a wszystko co otacza główną bohaterkę zdawało się być niesłychanie skomplikowane, ulotne i nie takie, jak ona to sobie wyobrażała. Na dodatek okazało się, że banalna z pozoru przeszłość jest w stanie zaważyć na przyszłości.Trudno jednoznacznie napisać, o czym jest Nieznajomy mąż. To skomplikowana mająca dużo wątków książka. Z jednej strony zdaje się być zwykłym czytadłem, a z drugiej strony po kilkudziesięciu stronach zmienia się w niezłą opowieść psychologiczną. Peterson opowiedziała historię z pozoru zwyczajną, taką, jaka może przydarzyć się wielu z nas. Jednak owa historia niesłychanie dynamicznie przemieniła się w coś więcej. W życiu także tak się zdarza. Odkrywanie przez główną bohaterkę prawdy o swoim mężu, o ich wspólnym życiu, o tym, na ile jest ono prawdą a na ile ułudą, przypominało odrobinę ...cebulę. A tak. Odkrywając kolejne prawdy, drobiazgi o swoim życiu, małżeństwie, Allie jakby zdejmowała kolejną łuskę z cebuli. Gdy dotarła do serca, do samego sedna, prawda była zaskakująca, może nawet szokująca, a z pewnością inna niż dziewczyna tego oczekiwała. Książkę czyta się nieźle, chociaż nie ukrywam, iż niektóre postaci, niektóre zachowania głównych bohaterów są zbyt przerysowane, takie jakieś jakby sztuczne. Jeżeli to wam nie przeszkadza, zachęcam do lektury.

  • Recenzje Ami.

    Sięgając po tę książkę spodziewałam się niewymagającej i nieskomplikowanej historii miłosnej, której najistotniejszym fragmentem będzie zdrada. Opis wydawniczy sugeruje właśnie tego typu opowiadanie - jednak nic bardziej mylnego! Autorka ma w sobie sensacyjną żyłkę, która niejednokrotnie potrafi zaskoczyć czytelnika - w "Nieznajomym mężu" jest spisek i intryga wokół której toczy się życie bohaterów. Szczerze przyznam, że lekturę zaliczam do udanych, a historia zaintrygowała mnie na tyle, by pochłonąć opowieść w dosłownie jedno popołudnie. Cała fabuła zaczyna się niepozornie i dość standardowo: kochająca żona, męski i bogaty mąż, cudowne dzieci - jednym słowem szczęśliwa rodzina. Ale to tylko pozory. Niespodziewanie na tym wzorowym szczęściu pojawia się rysa. Zdążyłam nawet pomyśleć "nuda". Błąd! "Nieznajomy mąż" to niezły tragedia psychologiczny. Dorośli ludzie zagubieni w prawdziwym życiu, dopiero uczący się wyrażać emocje, ścigający marzenia z dzieciństwa o sukcesie i rodzinnym, domowym ognisku, a w tle soczysta, wciągająca intryga, która może nie należy do szczególnie rozbudowanych, lecz przyznam, że zakończenie wprowadza fragment zaskoczenia. Ta książka ebook to trudna, smutna i nieprzesadzona historia - prawdziwa. "Nieznajomy mąż" to doskonała opowieść na ciepłe, jesienne wieczory, lub chwile kiedy jesteśmy zbyt zmęczeni by sięgnąć po bardziej ambitną literaturę. To także jedna z tych lektur, które czyta się prosto i szybko. Holly Peterson stworzyła poruszającą, niebanalną i niesamowicie realną historię o wpływie kłamstwa na nasze życie. "Nieznajomy mąż" to opowieść o niełatwych życiowych wyborach, których konsekwencje wpłynęły na dzieje wielu osób. Poza tym "Nieznajomy mąż" to bardzo niezły tytuł - niezbyt dosłowny i intrygujący. Autorce udało się stworzyć coś więcej niż tylko tragedia - w tej opowieści zawarte zostały pewne życiowe prawdy - o ludzkich słabościach i uczuciach, a także o ludziach i o relacjach którymi są związani.Podsumowując: przepiękna okładka skrywa w sobie spisek, intrygę i fatalne zauroczenie. "Nieznajomy mąż" to książka ebook o odkrywaniu w sobie siły zdolnej przezwyciężyć wszelkie obawy. Autorka bardzo nieźle oddała prawdę o tym, że wydarzenia z przeszłości determinują naszą przyszłość. Nie jest to obowiązkowe "must have", lecz warto przeczytać. Ponieważ każdy z nas jest gdzieś tam wewnątrz popękany i nie zawsze wie, jak wszystko posklejać w całość...

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!