Czytaj więcej:
Niezdobyta twierdza okładka

Średnia Ocena:Niezdobyta twierdza

Po gburowatym Szkocie z bestsellerowej "Szklanej Fortecy", nadchodzi czas na młodszego z braci... Eliot Covill beztroski, stroniący od zobowiązań i uwielbiający jednonocne przygody tatuażysta, poznaje w dość niecodziennych okolicznościach zagadkową dziewczynę. Ponowne spotkanie rodzi zaskakujące komplikacje; oboje tracą coś ważnego. Czy wspólny wyjazd na rajską wyspę pomoże im to odzyskać? A może zamiast tego podaruje coś znacznie cenniejszego? Tożsamość dziewczyny, jej misja, niezasklepione rany a także złożone obietnice powodują, że ich relacja stanie się prawdziwym polem walki. Potyczki o siebie jak i przeciwko sobie. Kto wyjdzie z niej zwycięsko i czy pokonany, będzie przegranym? Czym jest tytułowa Twierdza i kto będzie usiłował ją zdobyć? Na odkrycie czekają także dalsze dzieje Oliwii i Kenneta, głównych bohaterów "Szklanej Fortecy”.

Szczegóły
Tytuł Niezdobyta twierdza
Autor: Jaworska Iwona
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dlaczemu
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Niezdobyta twierdza pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Niezdobyta twierdza Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Niezdobyta twierdza PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • farmer_with_the_book

    „Trudne do zdobycia oznacza warte zdobycia. Coś, na co trudno zapracujesz, staje się drogocenną nagrodą, nie tanim, darmowym prezentem. Zapamiętajcie.” Kto czytał „Szklaną Fortecę” ten wie, że autorka potrafi porwać czytelnika swoim stylem. Tym razem bliżej poznajemy Elliota. Wspomniany facet jest beztroski. Z zawodu tatuażysta, który lubi niezobowiązujący seks. Bardzo nietypowe zrządzenie losu sprawia, że poznaje Vanessę. Ta z kolei pracuje w policji i nierzadko na swoją rękę usiłuje schwytać przestępców, zwłaszcza tych seksualnych. Pewnego razu, los znowu stawia tę dwójkę na własnej drodze. Dwa zupełnie różnorakie charaktery. Z pozoru nie ma nic, co mogłoby ich połączyć. Ich znajomość rodzi jedynie kolejne komplikację w ich życiu. Co jeszcze los dla nich uszykował? Uwielbiam tę historię. Tak samo jak w przygodach Oliwii i Kenneta, tak i tutaj jest masa emocji. Autorka dała z siebie absolutnie wszystko. Jest cięty humor, mamy napięcie, są niespodziewany zwroty akcji. No i najistotniejsze jak dla mnie… Nic nie jest takie, jakim się wydaje. Kiedy już myślicie, że wiecie wszystko, niespodziewanie okazuje się, że nie wiecie tak naprawdę nic, a to, co uważaliście to stek głupot. Ważnym aspektem jest też tytuł tej książki, który nie jest ot tak, aby był. Tytuł ma tutaj drugie dno, które poznacie czytając tę książkę. Ciekawe, czy komuś uda się zdobyć tę Twierdzę…? Autorka ma wyjątkowy talent pisarski, który sprawia, że potrafi poprzez słowa przenieść czytelnika w samo centrum wydarzeń. Niezwykłe, prawda? Zwłaszcza, że jest niewielu autorów, którzy to potrafią. Czytając poszczególne sceny, czułam się jakbym tam była. Czy to w kawiarni, czy w studiu tatuażu, czy w grobowcu… Wszystkie opisy są niesamowicie realistyczne. Miałam wrażenie, że jestem tuż obok bohaterów, że wyglądam gdzieś zza ich pleców i jednocześnie byłam troszkę zła, że nie mogę im pomóc w niektórych sytuacjach. Bohaterowie muszą zmierzyć się z traumami, jakie ich spotkały. Każdy z nich ma pewien bagaż doświadczeń, który nosi na plecach. Przeszłość nie zapomina i czasami lubi się odezwać z nieodpowiedniej chwili. Ja tę serię polecam. Mogę zdradzić, że niebawem światło dzienne ujrzy też tom trzeci serii #EDYNBURG na który już niecierpliwie czekam.

  • adasda

    :) aaaaasdddddddddddddddddddda

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!