Czytaj więcej:
Niania lekkich obyczajów okładka

Średnia Ocena:Niania lekkich obyczajów

Patrycja, Gośka, Iza i Agnieszka cztery kobiety, matki i sąsiadki - każda z innymi kłopotami dnia codziennego, lecz wszystkie pragnące miłości i męskiej bliskości. Mieszkają w jednej kamienicy z Eweliną – młodą, atrakcyjną, zagadkową i trochę zbyt, jak na ich gust, wyzwoloną panią do towarzystwa. Jednak to właśnie Ewelina w obliczu pandemii wykazuje się przytomnością umysłu i doskonałą organizacją, niosąc sąsiadkom pomoc w opiece ponad dzieciakami mieszkającymi w kamienicy.Niedługo jednak okazuje się, że wsparcie Eweliny nie ogranicza się jedynie do zapewnienia maluchom zajęć.Czy dzięki jej radom dziewczynom uda się ułożyć życie ? Czy sekrety krążące wokół Eweliny zostaną rozwiązane? Intrygująca, trochę romantyczna i z pewnością mocno realistyczna opowieść obyczajowa osadzona w codzienności pandemii Covid 19.

Szczegóły
Tytuł Niania lekkich obyczajów
Autor: Arczyńska Zuzanna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dlaczemu
Rok wydania: 2021

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Niania lekkich obyczajów pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Niania lekkich obyczajów Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Niania lekkich obyczajów PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Ewelina

    Od momentu otrzymania opisu i propozycji objęcia powieści "Niania lekkich obyczajów" autorstwa Zuzanny Arczyńskiej Patronatem wyczekiwałam niecierpliwie dnia premiery. Już na początku spodobała mi się główna bohaterka no cóż, imię zobowiązuje, no wypisz wymaluj ja... Oczywiście mam na myśli otwarte serce i chęć pomocy innym. Główna bohaterka Ewelina jest studentką zarządzania, a w wolnym okresie jest panią do towarzystwa. Mieszka w jednej kamienicy z Patrycją, Gośką, Izą i Agnieszką. W obliczu wybuchu pandemii to właśnie Ona proponuje swoim sąsiadkom pomoc przy opiece ponad dzieciakami i zajęcie się ogarnianiem zdalnego nauczania. Świetne i pomysłowe zajęcia dla podopiecznych niejednokrotnie doprowadzały mnie do wybuchów śmiechu, lecz dostarczyły też wzruszeń. Co więcej, Ewelina okazuje się pomocną w innych aspektach życia. Z osoby postrzeganej jako wyzwolonej i rozwiązłej zmienia się w prawdziwą przyjaciółkę i jest gotowa, żeby sprostać i znaleźć wyjście z każdej sytuacji. W sposób szczególny zajmuje się dzieciakami i tymi najmłodszymi i nieco starszymi. Historia ukazuje nam, jak w ciężkim momencie możemy liczyć na całkiem wydawałoby się jednak obce osoby. Solidarność w najtrudniejszym momencie, chęć pomocy, zawierzenie i zaufanie to przede wszystkim kieruje naszymi bohaterkami. Zuzanna Arczyńska w fenomenalny sposób przeplata wesołe wątki z tymi wyjątkowo trudnymi. Jednak świadomość, że taka sytuacja losy się w świecie realnym, ponieważ każdy z nas musiał się zmierzyć z ograniczeniami z powodu pandemii pozwala poczuć tę więź i utożsamiać się z dziewczynami. Książka ebook wciąga, porywa i co dla mnie najważniejsze skłania do refleksji i przemyśleń. Nie pozostaje mi nic innego tylko życzyć sobie spotkania tak empatycznych ludzi w świecie realnym. Pierwsze co zrobiłam po przeczytaniu książki to wyszukanie informacji na temat mrówek i stworzenia formikarium dlaczego? Przekonajcie się sami kochani. Ślicznie dziękuję Wydawnictwu Dlaczemu za możliwość PATRONOWANIA powieści. Następna doskonała przygoda pod Waszymi skrzydłami. Zuzanna gratuluję pomysłu i sposobu stworzenia tak fenomenalnej powieści.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!