Czytaj więcej:
Naucz się uczyć okładka

Średnia Ocena:Naucz się uczyć

Tutorial pokazuje szereg praktycznych porad i ćwiczeń, dzięki którym można dynamicznie – a co najistotniejsze trwale – opanować materiał, którego zazwyczaj należy nauczyć się na pamięć, np. definicje, wzory matematyczne, daty, obce słówka. Książka pozwala zerwać z myśleniem typu „jestem za głupi” albo „jestem za stary”. Na naukę nigdy nie jest za późno, a każdy z nas może nauczyć się choćby 10 języków!

Szczegóły
Tytuł Naucz się uczyć
Autor: Leitner Sebastian
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Cztery Głowy
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Naucz się uczyć pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Naucz się uczyć Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Naucz się uczyć PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • patka

    Każdy z nas chciałby uczyć się szybko, prosto i jak najbardziej efektywnie. Nietrudno więc zrozumieć zainteresowanie pozycją, która to obiecuje. Jako osoba z dość oporną i wybiórczą pamięcią, na przestrzeni szkolnych lat stosowałam (z różnorakim efektem) dużo trików, o których usłyszałam, czy przeczytałam. Stale się uczę, i stale jestem otwarta na nowe porady, dlatego też, mimo, iż Ameryki w tej książce pdf nie odkryłam, nie sądzę czasu jej poświęconego za stracony.Jeśli nie jesteś zaznajomiony z fiszkami, lubisz uczyć się rzetelnie, a materiał, który musisz opanować, pragniesz trwale zapamiętać ta pozycja jest dla Ciebie. Rady w niej zawarte pozwolą Ci też opanować ograniczony materiał np. daty, słówka, które najlepiej "wykuć". W innych przypadkach, biorąc pod uwagę dzisiejszego ucznia/studenta muszę ocenić wywody autora jako niepraktyczne - nie wiem jak Wy, lecz nie znam wielu osób, które przykładowo: czują potrzebę wykucia całego podręcznika metodą kartoteki (fiszek).Męczyłam się z tą książką dobre parę miesięcy. Nie mam pewności co było dla mnie największym problemem, lecz obstawiam dosyć dużą orientację na psychologię; jej pojęcia, ciągłe przywoływanie nazwisk a także doświadczeń - mnie osobiście przytoczone przykłady wcale nie zainteresowały, a nierzadko wręcz przeciwnie - zniechęcały mnie i spowalniały tempo czytania. Po tytule a także opisie spodziewałam się czegoś innego, a przynajmniej innych proporcji w treści."Naucz się uczyć" to książka ebook mocno zorientowana na psychologię ukrytą za procesem uczenia się. Zawiera w sobie rady do wykorzystanie w konkretnych warunkach i dla konkretnych celów (ww), przez co nie uznaję jej za lekturę obowiązkową, jednak pragnę podkreślić, że każdy ma własne sposoby, które trzeba odkryć i wypróbować ;).

  • kalange

    Trochę jestem sceptyczna co do niektórych poradników, lecz Naucz się uczyć od razu bardzo mi się spodobała i oczywiście znalazłam w niej wiele praktycznych porad związanych z szeroko rozumianym pojęciem kształcenia i zdobywania umiejętności. Nauka wcale nie musi być nudna i żmudna, ta książka ebook jest na to dowodem.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!