Czytaj więcej:
Nastolatki pod mikroskopem okładka

Średnia Ocena:Nastolatki pod mikroskopem

Bestseller autora ebooków sprzedanych w 3 000 000 egzemplarzy. Co robić, jeśli pragniemy coś wyegzekwować od nastolatka. Czego absolutnie nie należy robić. I na co mamy jeszcze jakiś wpływ. Były takie słodkie. Takie śliczne. Każdy mleczny ząb świętowaliśmy jak przełomowe wydarzenie. Lecz nadeszła chwila, kiedy dzieci z radosnych, interesujących świata i pięknie grzecznych aniołków przeobraziły się w wiecznie niezadowolone, mrukliwe nieprzeniknione istoty. Gdzie w nich ukrywa się rozsądny, genialny i uprzejmy człowiek? Trzeba mieć cierpliwość i poczekać, aż się wygrzebie na światło dzienne ze stosów ciuchów i pustych kubków po jogurtach. Tak to już jest. Zderzenie ze światem swojej 16-letniej córki posłużyło bestsellerowemu niemieckiemu pisarzowi Janowi Weilerowi do przeprowadzenia iście laboratoryjnych badań ponad nastolatkami. I oto mamy śmieszne interpretacje zachowań klasycznej nastolatki, wnioski i recepty bardzo przydatne dla rodziców, którzy chcą znaleźć klucz do zrozumienia własnych dzieci.

Szczegóły
Tytuł Nastolatki pod mikroskopem
Autor: Weiler Jan
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Amber
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Nastolatki pod mikroskopem pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Nastolatki pod mikroskopem Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Nastolatki pod mikroskopem PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • magda

    Ja jestem mamą dwóch nastolatek i razem z mężem zaśmiewaliśmy się do łez przy niektórych elementach książki. Szczególnie bawiły nas rozdziały"badawcze". Okazało się,że nie jesteśmy odosobnieni w własnych obserwacjach i przeżyciach. Mega oczyszczające i zabawne. Książka ebook miała również słabsze momenty, lecz za doprowadzenie mnie do łez ze śmiechu należy jej się solidna czwórka.

  • RipJolly

    Książka ebook idealna dla wszystkich rodziców, lecz szczególnie matek, bo została napisana przez ojca szesnastoletniej córki i nie tylko pozwala spojrzeć na dorastanie dzidziusia od jego strony, lecz również poznać spostrzeżenia ojca. Książka ebook łączy życiowe rozwiązania z naukowymi dowodami. Pokazuje, jak dotrzeć do dzidziusia w czasie buntu, jak negocjować, żeby obydwie strony były zadowolone. Dużo przydatnych rozwiązań i pomysłów - niby prostych, lecz takich, na które większość z nas na pewno sama by nie wpadła. Zalecam przeczytać. Wyciągnęłam z niej dużo wniosków i choć niektóre rady w naszym przypadku nie do końca się sprawdziły to z całokształtu jestem bardzo zadowolona.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!