Czytaj więcej:
Najwyższa góra świata okładka

Średnia Ocena:Najwyższa góra świata

Ta książka ebook jest dla tych, małych i trochę większych, którym czasem jest smutno i którym nie zawsze układa się tak, jak by chcieli. Ponieważ nigdy nie jest tak, aby zawsze, w każdej chwili, wszystko układało się dokładnie tak jak trzeba. A jeśli nawet są tacy szczęśliwcy, to na pewno znają innych, którzy miewają kłopoty. Bo  bez problemów obyć się nie można. Lecz trzeba się nauczyć z nimi żyć. I przezwyciężać - zarówno duże jak i malutkie.

Szczegóły
Tytuł Najwyższa góra świata
Autor: Onichimowska Anna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Najwyższa góra świata pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Najwyższa góra świata Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Najwyższa góra świata PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Świeża lektura dla III klasy. Ładnie wydana.

 • karma28

  zestaw opowiadań dla każdego i przy każdym się łezka zakręca w oku ... zalecam na dobranoc i na zatrzymanie się w tempie życia ... samo życie w tych opowiadaniach ... dziękuje, że można jeszcze coś napisać w łatwy i tak trafiający sposób do czytelnika.

 • EWELINA LABUDDA

  Książka ebook ładnie wydana, przyciąga do czytania. Polecam.

 • AGNIESZKA ZABŁOCKA

  Jest to książka, którą powinien przeczytać każdy - zarówno dzieci jak i dorośli. Zbór niesamowitych opowiadań o problemach, troskach, smutku, niezrozumieniu dzieci, które muszą zrozumieć świat dorosłych.Polecam do wspólnego czytania.

 • Agatka Tarnowska

  Całkowicie zgadzam się ze wszystkimi opiniami. Ta książeczka jest urocza, uniwersalna i naprawdę magiczna. Anna Onichimowska w łatwy i przystępny dla dzieci sposób uczy, że nawet "najwyższe góry świata" można pokonać i nie warto się załamywać. Bardzo fajne podejście do różnorakich tematów i podpowiedź rozwiązań. Książka, którą każdy rodzic powinien kupić swojemu dziecku.

 • Meletrida

  Niezwykła książka ebook dla każdego dzidziusia w wieku szkolnym. Autorka poprzez kilka krótkich opowiadań stara się przeprowadzić swoistą psychoterapię młodemu czytelnikowi. Nie boi się poruszać tematów dotyczących: niełatwych relacji rodzinnych, przyjacielskich, egzystencjalnych (śmierci w rodzinie). Fajna ksiazka dla dzieci, które czasem nie potrafia wyżalić się dorosłemu. Być może w tej ksiażce odnajdą rozwiąznie własnych bolączek.

 • Merci

  Każdy ma własną najwyższą górę świata. I dla każdego ta jego własna góra wydaje się najwyższa. A te ‘dziecięce góry’ (czyli troski i zmartwienia)wydają się szczególnie wysokie. To bardzo śliczna książeczka i do tego bardzo uniwersalna. Ponieważ ‘najwyższa góra świata’ to dla dzidziusia np. choroba najbliższej osoby czy brak zrozumienia. Ta książeczka uczy dzieci pokonywać trudności i pokazuje, jak sobie z nimi radzić, prezentuje także, że każdy ma jakąś tam ‘najwyższą górę świata’. Książeczkę kupiłam na prezent. Wiem, że upominek bardzo się spodobał, co mnie bardzo cieszy, ponieważ to książeczka wyjątkowa. Zalecam każdemu dziecku.

 • Chester

  Jest to książka, która naprawdę pomaga przetrwać, gdy jest w życiu nie wesoło. Wiadomo różnie się w życiu układa i nie zawsze jest tak jak zaplanowaliśmy. Wiadomo może nie we wszystkim Ci ta książka ebook pomoże, w końcu to nie psycholog ani poradnik, lecz na pewno można powiedzieć, że znajdą sie osoby, którym ta pozycja poprawi humor, a może i doradzi. Na mnie w każdym razie funkcjonuje i za każdym razem jak mam doła sięgam po nią sobie i czytam epizod czy dwa i jakoś mi przechodzi. Zalecam ją, gdyż pomóc potrafi, a nie kosztuje jak na dzisiejsze czasy jakiś dużych pieniędzy. Pozdrawiam i głowa do góry!

 • migawka

  Książkę kupiłam najmłodszej siostrze w prezencie. Poleciła mi ją pani w empiku i rzeczywiście jest doskonała dla czternastoletniej dziewczyny. Sama chętnie ją przeczytałam i uważam, że takie książki powinny być wręcz podsuwane pociechom przed rodziców. Najwyższe góra świata to najlepszy przykład na to, że po każdej burzy zawsze przychodzi słońce. Polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!