Czytaj więcej:
Najnowsza biografia Michaela Schumachera. Historia mistrza Formuły 1 okładka

Średnia Ocena:Najnowsza biografia Michaela Schumachera. Historia mistrza Formuły 1

„Najnowsza biografia Michaela Schumachera, mistrza Formuły 1” zawiera fakty dotyczące wypadku kierowcy w górach w 2013 roku.Michael Schumacher jest siedmiokrotnym mistrzem świata kierowców Formuły 1 i jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych kierowców tych wyścigów w historii. Schumacher jest posiadaczem większości rekordów Formuły 1, w tym: najwięcej tytułów Mistrza świata, najwięcej zwycięstw, najszybszych okrążeń, pole position a także wyścigów wygranych w jednym sezonie (13 w 2004). W 2002 roku Schumacher został jedynym kierowcą w historii Formuły 1, który ukończył wszystkie wyścigi sezonu na podium. Według oficjalnej strony Formuły 1 jest statystycznie najlepszym kierowcą w historii Formuły 1.

Szczegóły
Tytuł Najnowsza biografia Michaela Schumachera. Historia mistrza Formuły 1
Autor: Sturm Karin
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Ole
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Najnowsza biografia Michaela Schumachera. Historia mistrza Formuły 1 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Najnowsza biografia Michaela Schumachera. Historia mistrza Formuły 1 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Najnowsza biografia Michaela Schumachera. Historia mistrza Formuły 1 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Paula

  Łatwo napisana biografia. Zalecam wielbicielom F1:) Doskonale nadaje się na upominek dla każdego mężczyzny

 • kekacz

  W książce pdf skierowanej do wielbicieli motorsportu nie powinny znajdować się takie błędy rzeczowe jak stosowanie zamiennie słów "wyścig" i "rajd". Do strony 57 takie zabieg zastosowano trzykrotnie, a dalej pewnie będzie więcej.Szkoda, że tłumacz się nie popisał, ponieważ to niedopatrzenie psuje ucztę jaką ogólnie jest książka. Mimo wszystko daję 5/5, z minusem.

 • Burkarisc

  Gdy usłyszałem o wypadku Michaela Schumachera, to strasznie się przejąłem, lecz jednocześnie wierzyłem w to, że nic mu nie będzie. Sytuacja trochę się skomplikowała, a ja pogrzebałem w temacie dalej i trafiłem właśnie na tę biografię. O wypadku również znalazło się tu niezwykle sporo. Człowiek instytucja.

 • MellowStor

  Myślę, że tę książkę warto przeczytać, choćby po to, żeby przypomnieć sobie karierę Schumachera. Autorką książki jest Karin Sturm, która poradziła sobie z tym tematem bezbłędnie. Dość obszernie autorka pisze o samym wypadku, dzięki czemu poznajemy tą nieprzyjemną historię z pierwszej ręki. Biografia mocno wyważona, intersująco napisana - jednym słowem - nic tylko przeczytać. Polecam.

 • Commentor

  Książka ebook dosyć obszerna i szczegółowa, choć skupiona głównie na samej karierze mistrza Formuły 1, a nie na życiu prywatnym, lecz zostawia wielki niedosyt. Według mnie stanowczo za mało wypowiedzi samego Schumachera, wspomnień z odniesionych sukcesów. Lecz z drugiej strony która biografia jest na tyle szczegółowa, żeby całkowicie zaspokoić ciekawość zainteresowanych czytelników

 • LinkinSipli

  Bardzo udana biografia mistrza Formuły 1. Szczegółowo zostało tutaj ujętych dużo faktów z życia a także osiągnięć Michaela Schumachera. Historia jego kariery, także ostatniego bardzo dramatycznego w skutkach wypadku. Zalecam wszystkim fanom talentu Schumachera i Formuły 1.

 • Robert Wacławski

  Biografia przedstawia Schumachera właściwie od samego początku, znalazło się nawet dużo informacji dotyczących dzieciństwa i dlaczego Schumacher tak bardzo chciał zostać kierowcą formuły 1. Dalej jest stopniowy rozwój kariery, opowiadanie o kolejnych sukcesach, medalach i w końcu o dramatycznym wypadku, który zaważył na całej karierze. Książka ebook obszerna i szczegółowa.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!