Czytaj więcej:
Najlepsze amerykańskie opowiadania kryminalne 2011 okładka

Średnia Ocena:Najlepsze amerykańskie opowiadania kryminalne 2011

Oto dwadzieścia opowieści o różnorakich kulturach i ludziach, dla których wspólnym mianownikiem stają się zbrodnia a także śmierć. Niezwykły wybór opowiadań dokonany przez samego Harlana Cobena. Wśród twórców znajdziemy mocne debiuty, a także mistrzów gatunku, takich jak James Grady – twórca „ Sześciu dni Kondora”. W „Zadziornej” stary wdowiec odnajduje sens życia dzięki młodej złodziejce. „Coś ładnego, coś pięknego” to opowiadanie o bezcelowej orgii zniszczenia, która staje się udziałem grupy nastolatków. „Czyste konto” zapoznaje nas ze skutkami dorastania w toksycznej rodzinie.

Szczegóły
Tytuł Najlepsze amerykańskie opowiadania kryminalne 2011
Autor: Coben Harlan
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Najlepsze amerykańskie opowiadania kryminalne 2011 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Najlepsze amerykańskie opowiadania kryminalne 2011 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Najlepsze amerykańskie opowiadania kryminalne 2011 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • marzena szpilka

  Dużo interesujących opowiadań lecz niektóre nie przypadły mi do gustu.

 • Wojciech_Ławnicki

  Według mnie Coben dziwnie dobrał opowiadania do tej książki. Element z nich jest naprawdę dobra, inne nudzą. Ogólnie każdy znajdzie coś dla siebie. Pozycję zalecam głównie osobom, które lubią opowiadania.

 • syriusz

  Książki Cobena przypadły mi do gustu jednak ten zestaw opowiadań nie wciągnął mnie za bardzo. Sięgnąłem do niej ze względu na nazwisko, lecz jednak muszę stwierdzić, że opowiadania nie przypadły mi do gustu. Wolę akcja, która powoli wciąga czytelnika i wchłania go. Opowiadania są po prostu za krótkie.

 • zielono_mi

  Książka ebook jest naprawdę fajna. Opowiadania wciągają i akcja dynamicznie się toczy więc nie ma szans, że dynamicznie się znudzimy. Dlugie tasiemce gdzie akcja rozkreca się w połowie mnie nudza a w tych opowiadaniach akcja zaczyna się od razu. Zalecam bardzo fajnie się czyta

 • Waldek_Ostoja

  Do książki przyciągnęło mnie oczywiście nazwisko Coben. Sam zestaw i dobór opowiadań jest niezły, jak to bywa z opowiadaniami jedne się spodobają inne nie. Natomiast zdecydowanie warto sięgnąć po to pozycję, żeby umilić sobie wieczór. Mi w pamięć najbardziej zapadło opowieść „Patrol”. Z czystym sumieniem zalecam fanom opowiadań kryminalnych.

 • kinia198

  Nie należę do dużych wielbicieli opowiadań, lecz opowiadania sygnowane nazwiskiem Cobena zobowiązują. Będąc szczera - w tym tomie znajdują się zarówno opowiadania bardzo mocne, jak i średnie, lecz naprawdę warto przeczytać. Tematyka - od thrillerów i opowiadań czysto sensacyjnych po mroczne kryminały. Dla każdego coś dobrego.

 • Magdalena Sawicka

  Nie przepadam za opowiadaniami, ponieważ z reguły kilka jest naprawdę świetnych, a reszta.... cóż bez komentarza. Za to uwielbiam kryminały i skusił mnie Coben, jego wybór. Na pierwszych 10 opowiadań do faktycznie bardzo niezłych zaliczam 4. Nie wiem co skłoniło Cobena do uznania pozostałych do "najlepszych" ponieważ nie są nawet średnie. Dwa w ogóle nie są kryminałami. Po pozostałych 10, przez które będę się starała przebrnąć nie spodziewam się więc rewelacji.

 • Patrycja

  Nie lubię ani filmów, ani ebooków kryminalnych. Antologia nie przyciągnęła mnie zatem ani tematyką, ani okładką. Zaczęłam po prostu czytać. I tak czytałam, czytałam... aż do samego końca."Najlepsze amerykańskie opowiadania kryminalne 2011" są naprawdę wciągające. Wielokrotnie zostałam zaskoczona rozwojem akcji. Paru bohaterów i ich historie utkwiły we mnie i - mimo upływu około miesiąca od przeczytania antologii - stale nie dają o sobie zapomnieć. Zalecam książkę nie tylko fanom tego rodzaju literatury, lecz także zezgredziałym polonistkom - takim jak ja:)

 • Dyludi

  Lubię bardzo powieści Cobena i ufam jego osądom. Więc zdecydowałem się na kupno tych opowiadań. Lecz nie żałuję własnej decyzji. Znaczna większość z tych powieści jest naprawdę godna uwagi, lecz są również wg mnie, takie ze średniej półki. Całe jednak szczęście, że jest więcej tych dla których warto kupić tą książkę! Szczególnie, że cena nie jest wygórowana!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!