Czytaj więcej:
Najfutbolniejsi. Tom 8. Tajemnica cyrku ognia okładka

Średnia Ocena:


Najfutbolniejsi. Tom 8. Tajemnica cyrku ognia

Piłka nożna to nie tylko sport, to coś znacznie więcej… Na pewno tak to widzą i czują dzieciaki ze szkolnej ekipy FC Soto Alto. Ta zgrana drużyna może nie zawsze mecze wygrywa, lecz na pewno nigdy się nie poddaje. Nawet wtedy, gdy meczom towarzyszą bardzo zagadkowe zdarzenia, które wszystko mocno komplikują… To będzie idealny weekend. Kończy się rok szkolny i nadchodzi noc świętojańska, kiedy ludzie palą ogniska i cieszą się z nadejścia lata. Wakacje na pewno będą wspaniałe – starczy tylko jutro zwyciężyć w piłkę z… swoimi rodzicami. A to nie koniec atrakcji, ponieważ do Sewilki właśnie przyjeżdża Cyrk Ognia! Tymczasem w miasteczku raz po raz coś zaczyna płonąć. Robi się niespokojnie i wszyscy chcą złapać podpalaczy. Czy Najfutbolniejszym uda się znaleźć sprawców pożarów? I czy sami nie wpadną w tarapaty? Najfutbolniejsi to dowcipna, sympatycznie napisana i bogato ilustrowana seria książek, opowiadająca o pasji i zaangażowaniu, o przyjaźni i współpracy, o perypetiach i przeżyciach dzieci wchodzących w okres dojrzewania. A przede wszystkim – o zupełnie niesamowitych emocjach towarzyszących futbolowi! Ósma książka ebook w serii poświęconej przygodom szkolnej ekipy piłkarskiej FC Soto Alto.

Szczegóły
Tytuł Najfutbolniejsi. Tom 8. Tajemnica cyrku ognia
Autor: Santiago Roberto
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Finebooks
Rok wydania: 2017
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Najfutbolniejsi. Tom 8. Tajemnica cyrku ognia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Najfutbolniejsi. Tom 8. Tajemnica cyrku ognia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Najfutbolniejsi. Tom 8. Tajemnica cyrku ognia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Kiedy przyjaciele ze szkolnego boiska u nas z podwórka zakładają swoje przymierza na wzór tych z książki to oznacza tylko jedno, że pozycja sprawdziła się i niezwykle przypadła im do gustu.

 • Bożena

  Tata Franciszka następny już raz rozwiązuje sprawę dosłownie na szkolnym boisku. Do ostatnich stron winowajca pozostaje anonimowy, co tylko wzbudza ciekawość dziecka.

 • Nika

  Zalecam tą książkę dla wszystkich fanów przygód Najfudbolniejszych. Książka ebook opowiada o grupce przyjaciół, która lubi grać w piłkę, a przy tym rozwiązują różnorakie zagadki.

 • Agnieszka Turbanska

  Cytuje slowa corki lat 12 " Mamo, najlepsze kaiazki ktore czytalam to aeria Najfutbolniejsi". A przeczytala juz ksiazek wiecej niz wszyscy uczniowie razem wzieci w jej szkole. Ksiazka na 6 . duzo humoru, zagadek i przygod.

 • beata287

  Dzieci w przedszkolu znają Najfutbolniejszych i widać, że czytają z rodzicami, ponieważ później opowiadają sobie historie albo wcielają się w role w trakcie zabawy. My także zaczęliśmy czytać i naprawdę nam się spodobał ten cykl.

 • Krystian

  W otwarciu ósmego tomu Łamaga jak zawsze w napięciu przygotowuje się do strzelenia bramki, lecz tym razem bramkarz to dorosły facet - jego tata. Twórca ciągle ma dobre pomysły, aby w ciekawy sposób pokazać piłkę nożną.

 • iwonalek

  chrześniak bardzo zadowolony. "pochłania" najfutbolniejszych szybciej niż to możliwe. przeczytał już wszystkie części i czeka na nastepne:)

 • Anonim

  Scenki z życia klasycznej rodzinki przeplatane są nauką niezłych manier i rozmową o etycznym zachowaniu, przykładowo zwracanie uwagi dziecku, kiedy brzydko się zachowuje przy konsumpcji, rozmowy o zwierzakach w cyrku- czy to humanitarne, że występują na arenie, itp.

 O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!