Czytaj więcej:
Na przekór nocy. Tom 1 okładka

Średnia Ocena:Na przekór nocy. Tom 1

Doskonała seria fantasy autorki A Curse So Dark and Lonely. Królestwo, w którym panuje korupcja. Książę, który z całych sił usiłuje je ocalić. Dziewczyna, która zrobi wszystko, by doprowadzić do upadku monarchii. Królestwo Kandali jest na krawędzi katastrofy. Od czasu, gdy pustoszy je zagadkowa choroba, konflikty pomiędzy sektorami tylko się pogłębiają. W pałacu rządzący twardą ręką król stara się utrzymać pozorny pokój. Harristan po zamachu na jego rodziców jest zmuszony zasiąść na tronie. Swojemu młodszemu bratu, Corrickowi, powierza pełnienie okrutnej roli Najwyższego Sędziego Królewskiego. Brat króla bezlitośnie reaguje na wszelkie przejawy buntu. To jedyny sposób na utrzymanie względnego porządku w czasach, gdy choroba może uderzyć w każdego i wszędzie, a jedynego słynnego leki – eliksiru z płatków Księżycowego Kwiatu – nie starcza dla wszystkich. W lasach Dziczy młoda zielarka Tessa Cade nie może znieść widoku umierających wokół niej ludzi, na których rozpacz król jest ślepy. Każdej nocy, razem z najlepszym przyjacielem Wesem, narażając życie, kradnie płatki Księżycowego Kwiatu, by rozprowadzać eliksir wśród tych, którzy go najbardziej potrzebują. Kiedy rozchodzą się pogłoski, że lek przestaje być skuteczny, pojawiają się wezwania do buntu. Szczególnie okrutny czyn Najwyższego Sędziego Królewskiego popycha Tessę do desperackiego kroku. Chcąc dokonać niemożliwego, zakrada się do pałacu. Jednak to, co tam zastaje, sprawia, że zastanawia się, czy nie lepiej byłoby zniszczyć Kandalę, niż próbować ją naprawić. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Na przekór nocy. Tom 1
Autor: Kemmerer Brigid
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Nowe Strony
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Na przekór nocy. Tom 1 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Na przekór nocy. Tom 1 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Na przekór nocy. Tom 1 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • ksiazeczkowy_potwor

    Ta książka ebook pochłania! Od samego początku jesteśmy rzuceni w wir zdarzeń. Poznajemy królestwo Kandali, która jest na skraju upadku. Ludzi atakuje zagadkowa choroba, którą uśmierzyć może jedynie eliksir z Księżycowego Kwiatu. Dostać go jednak wcale nie jest łatwo. A ludzie zrobią wszystko, by uratować siebie i bliskich. Moim zdaniem w książce pdf bohaterowie są bardzo nieźle wykreowani. Podobała mi się postać Corrika, który usiłuje być lojalny względem brata, króla Harristana, stara się utrzymać porządek w królestwie a mimo to posiada jakieś zasady moralne. Tessa jest szczera, pomocna a także inteligentna. Dzięki wiedzy przekazanej od rodziców stara się pomoc ludziom zwalczyć chorobę. Niestety to, co zastanie zakradając się do pałacu nie będzie dla niej łatwym przeżyciem. Książkę czyta się bardzo płynnie i szybko, poznajemy zasady działania królestwa a także współpracujących z nim sektorami i konsulami. Z początku może się wydawać, że będzie wiele polityki, jednak autorka bardzo łatwo i przejrzyście przedstawia nam bohaterów. Czyta się z czystą przyjemnością! Fabuła opowiada o rebelii i chęci zrzucenia króla Harristana z tronu, na którym musiał zasiąść jako bardzo młody człowiek po zamachu na jego rodziców. Opowiada także o desperacji i cierpieniu ludzi. To wszystko ma otoczkę klimatu, który uwielbiam w książkach. Ja już nie mogę się doczekać kolejnej części! Instagram: ksiazeczkowy_potwor

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!