Czytaj więcej:
Na drugim końcu lata okładka

Średnia Ocena:Na drugim końcu lata

Ta książka ebook poturbuje cię emocjonalnie, zafunduje ci czkawkę ze śmiechu i odwodnienie od łez. Czytasz na swoją odpowiedzialność! Siedemnastoletnia Sloane przenosi się z rodziną z Nowego Jorku na Florydę. Tam poznaje Verę — otwartą, pełną energii, zawsze otoczoną ludźmi gwiazdę mediów społecznościowych, a także jej bliźniaka Gabe’a – zamkniętego i na pierwszy rzut oka nieco gburowatego. Okazuje się, ze zmarła matka Very i Gabe’a była malarką, a ostatni obraz, który namalowała dla najbliższych, został sprzedany i nie wiadomo, do kogo trafił. Sloane zaangażuje się w odzyskanie tego obrazu, a jego poszukiwanie da jej znacznie więcej, niż się spodziewała… "Lekka, zabawna i pokrzepiająca opowiadanie o tym, co najważniejsze: przyjaźni, rodzinie i wspieraniu się nawzajem. Jako silna młoda dziewczyna i oddana przyjaciółka, Sloane zostanie w moim sercu na długo!" Aleksandra Misior-Mroczkowska | @ksiazkowyfrik "Sloane to dziewczyna-petarda! Oddałabym mniej ważny organ wewnętrzny za jej błyskotliwość, poczucie humoru, olbrzymi talent i pewność siebie." Marta Lis | @pannafox "Pod płaszczykiem uroczej, zabawnej i kojącej historii o nastoletniej przyjaźni i szkolnych perypetiach kryje się próba pogodzenia ze stratą, trudne rodzinne relacje czy głęboko skryte, bolesne wspomnienia." Aleksandra Leśniak | @alex.andthebooks "To książka, którą musisz zabrać ze sobą na plażę! Jest nie tylko przezabawna (hej, w końcu to Emma Mills!), lecz także szalenie inteligentna. Tak jak Sloane, doskonale nieidealna główna bohaterka, która szuka własnego miejsca na świecie i którą pokochasz od pierwszych stron." Paulina Kukuła | @very.little.book.nerd Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Na drugim końcu lata
Autor: Mills Emma
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Media Rodzina
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Na drugim końcu lata pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Na drugim końcu lata Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Na drugim końcu lata PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • anonymous

    Jak ja się cieszę że trafiłam na tą historię, właśnie takiej książki mi brakowało. ❤️Historia o przyjaźni, miłości, poszukiwaniu własnego prawdziwego ja i popełnianiu błędów, ponieważ przecież zdarza się to każdemu. Główna bohaterka jest idealnie napisana i dawno nie utorzsamiałam się z żadną postacią tak bardzo jak z Solane.💗 Czytając tą książkę niejednokrotnie wzruszyłam się, lecz również śmiałam i cieszyłam wraz z bohaterami w nie jedynym momencie. Olbrzymim plusem było również szybkie tępo historii i dość krótkie epizody przez co nie mogłam się od niej oderwać i przeczytałam ją w jeden dzień 😅 Zalecam każdemu z całego serca i sama jestem pewna że sięgnę również po inne książki Emmy Mills 💗

  • Anonim

    Na drugim końcu lata jest zabawną, lekką i inteligentną pozycją. Sloane, główna bohaterka, szuka własnego miejsca, czuje, że nigdzie nie pasuje i nie zauważa jak kluczowa staje się dla ludzi wokół siebie. Reszta bohaterów też została idealnie wykreowana, każdy jest zupełnie inny, a razem tworzą cudowną grupę. Znajdziemy tu wątki dojrzewania, przyjaźni i miłości. To wesoła, lekka i przyjemna książka, która doskonale nada się na letnie dni ✨ Gvbiik

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!