Czytaj więcej:
Mrok Duszy okładka

Średnia Ocena:Mrok Duszy

Pożądała zemsty. I modliła się, by ta przyniosła jej ukojenie. Pragnęła cofnąć czas. Potrzebowała znaleźć się w ramionach Dawida. Marzyła o śmierci. Bez niego życie nie miało sensu. Luiza Drwal – córka Wiernej i Demona, poszukiwana przez świat Widzących i Mrocznych – Wojowniczka, która utraciła najcenniejszą rzecz: własne przeznaczenie. Prawdziwe uczucie pokona każdą przeszkodę w drodze do szczęścia. Każdą prócz śmierci. Ledwo bijące serce Luizy przepełnia żądza zemsty, pchająca duszę dziewczyny coraz głębiej w mrok. Brutalnie odebrana miłość odciska na niej piętno, przez co kobieta traci kontakt z rzeczywistością, marząc tylko o jednej rzeczy – zemście. Luka Soldato jest jedyną nadzieją na utrzymanie bezpieczeństwa włoskiego Ośrodka. Musi on wykonać ostatni rozkaz Dowódcy – wspomóc polską jednostkę, lecz nie spodziewa się, że wizyta w Polsce tak bardzo wpłynie na jego życie i… da mu siłę. Siłę do potyczki o swoją przyszłość. Ile poświęcisz, by odzyskać miłość życia? Ile zniesiesz bólu, gdy odkryjesz prawdę? Ile przed Tobą cierpienia, nim pochłonie Cię zemsta?

Szczegóły
Tytuł Mrok Duszy
Autor: Max Klaudia
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Spark
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Mrok Duszy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Mrok Duszy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Mrok Duszy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Dominika

    "Mrok Duszy" jest dalszą kontynuacją "Czerń Rubinu" "Myślała, że przy jego grobie nie będzie w stanie dotrzymać danego słowa, jednak walczyła dzielnie, spychając w głąb duszy własny smutek, żal i ból pozwalając sobie jedynie na tęsknotę. Tak mocno tęskniła za jego obecnością... Oddałaby wszystko, by móc spojrzeć jeszcze raz w ukochane oczy. Podpisałby pakt z diabłem, by usłyszeć jego głos. Sprzedałaby duszę za mocne uderzenie serca Dawida."💔 Jeśli masz w planach przeczytać "Mrok Duszy", a podobnie jak ja, nie miałeś okazji przeczytać pierwszej części, to warto ją wcześniej nadrobić. Autorka zabiera nas w podróż do świata pełenego wojowników i wampirów. Córka Wiernej i Demona - Luiza Drwal przechodzi załamanie po śmierci własnego męża, Dawida. Jej serce zostaje przepełnione żalem, zawiścią a także żądzą zemsty. Wszystko po to, by odzyskać dawną miłość, jedyne i niezastąpione źródło własnego szczęścia. Wciąż nękający ją Wilijar zostaje ogarnięty prawdziwą obsesją na punkcie kobiety, jednocześnie zadaje jej ból i rozpacz poprzez nękanie brutalnymi koszmarami. Pragnienie zemsty sprawia, że kobietę coraz bardziej pochłania mrok. Nie jest to koniec niespodzianek. Ile Luiza będzie w stanie poświęcić, by móc znowu znaleźć się w ramionach ukochanego? Czy pojawienie się na jej drodze silnego wojownika Luki Soldato ułatwi jej zadanie, a może wręcz przeciwnie, facet namiesza jeszcze bardziej? Autorka ma bardzo lekkie piórko, ale jak już wspomniałam ciężko mi było wgryźć się w tę historię bez znajomość pierwszego tomu. Książka ebook natomiast została naszpikowana uczuciami, nieszczęściem głównej bohaterki, które idzie odczuć na swojej skórze. Obfituje w interesujące i spójne dialogi toczące się między bohaterami. Sama Luiza jest wyjątkowo haryzmatyczną postacią podobnie jak reszta bohaterów. Cechująca ją odwaga pozwala jej zawalczyć o miłość, swoją przyszłość, która wraz ze śmiercią Drwala utraciła na wartości. Dużo elementów a także wątek miłosny jest w stanie chwycić czytelnika za serce. Kto czytał "Czerń rubinu" ten z pewną zatraci się w tej historii całym sobą.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!