Czytaj więcej:
Motyle. Kolorowanka okładka

Średnia Ocena:Motyle. Kolorowanka

Obserwowanie motyli może przynieść dużo radości, stanowią one bowiem źródło oszałamiających wzorów, kształtów i barw, a ilustracje zawarte w niniejszej książce pdf do kolorowania przybliżają ich różnorodność i subtelne piękno. Motyle to wyjątkowo ruchliwe owady, trudne do namalowania z natury, lecz dzięki tej książce pdf zyskujesz czas potrzebny, by zbadać je szczegółowo i odwzorować ich niepowtarzalne ubarwienie. Dzięki tej książce pdf zyskasz dużo godzin idealnej rozrywki, jaką jest kolorowanie.

Szczegóły
Tytuł Motyle. Kolorowanka
Autor: Jurga Robert
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Vesper
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Motyle. Kolorowanka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Motyle. Kolorowanka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Motyle. Kolorowanka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • fil-mon-87

  Doskonały owad do kolorowania. Nie ma lepszego motywu jeśli macie ochotę coś pokolorować.

 • Magnolia044

  „Kolorowanie to także sztuka, która na dodatek uczy cierpliwości.” str. 5Przedstawiam Wam kolejną kolorowankę dla dorosłych, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Vesper. Tym razem jest to kolorowanka, która w całości należy do wydawnictwa, toteż jest to jej pierwsze wydanie. Autorem rycin jest Robert M. Jurga polski grafik i ilustrator, natomiast opisami zajął się specjalista lepidopterolog Mariusz Mleczak.Kolorowanka Motyle podobnie jak inne kolorowanki tego wydawnictwa jest bardzo starannie wykonana. Widać, że ludzie którzy ponad tym pracują czytają uwagi recenzentów i się do nich stosują. Tematem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są motyle, przede wszystkim motyle dzienne, jednak twórca postanowił przedstawić także pojedyncze motyle z innych grup, znajdują się też kwiaty, inne rośliny, a także kształty np. kwadraty i chociażby trójkąty.Zapraszam na całą recenzję: http://nhoryzonty.blogspot.com/2016/02/motyle-kolorowanka-robert-jurga.html#more

 • Agnieszka Deja

  Motyle to kolorowe owady, które zachwycają własną delikatnością. Ich skrzydła pokrywają cudowne wzory i barwy. Nie dziwi zatem, że tak chętnie umieszcza się je w kolorowankach. Wydawnictwo Vesper wydało już drugą książkę do kolorowania z motylami jako głównymi bohaterami. Teraz mamy okazję poznać Motyle autorstwa Roberta M. Jurgi. Książka ebook zawiera kilkanaście obrazków, na których pojawiają się motyle. Na początku mamy planszę z budową owada. Wyróżniono tu części ciała tego stworzenia. Na kolejnych kartach widzimy motyle w różnorakim otoczeniu. Po prawej widnieje rysunek, z lewej mamy info o gatunku owada. Poza polską i łacińską nazwą wydrukowano tu krótką wiadomość na temat każdego z okazów. Na części kart pojawiają się także zadania, które możemy wykonywać podczas kolorowania. Czasem trzeba coś dorysować, czasem uzupełnić, a wszystko to wzbogaca wydrukowane rysunki.Kolorowanka ma charakter edukacyjny. Dzięki nazwom motyli dostajemy podpowiedź – wyszukując w Internecie gatunki, dowiadujemy się, jak wyglądają one w rzeczywistości. Możemy je pokolorować zgodnie z tym, jakie są naprawdę. Uczy nas to nie tylko ubarwienia konkretnych gatunków, ale także odróżniania ich od siebie.Poza tym bardzo interesujące jest to, że twórca zaprezentował kilka gatunków, które są bardziej albo mniej popularne. Dzięki temu uczymy się rozpoznawać je w naturze, poznajemy je lepiej. Dzięki zadaniom – umieszczonym na końcu – jesteśmy również w stanie sprawdzić własną wiedzę na ich temat. Musimy dorysować brakujące części ciała owadów, co jest ciekawym wyzwaniem.Jeśli chodzi o rysunki, to są one bardzo różnorodne. Niektóre pokazują motyle na skomplikowanym tle, inne umieszczają owady w otoczeniu kwiatów. Są bardziej albo mniej szczegółowe wzory. Jest również kilka rysunków z bogatym geometrycznym tłem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Motyw motyli bardzo mi się podoba. Plusem jest także to, że jest tu walor edukacyjny. Pomysł na stworzenie tego typu kolorowanki jest ciekawy. Lubię, gdy są w nich zawarte pewne zadania, które pozwalają coś dorysować. To dodatkowy bodziec do działania.Kolorowanki pomagają się odstresować i wyciszyć. Pobudzają wyobraźnię i kreatywność. Nieważne ile masz lat, kolorowanki to idealna zabawa na dużo godzin. Dlatego jeśli jeszcze nie mieliście okazji spróbować tej formy rozrywki, zachęcam. Przy okazji możecie się czegoś nauczyć – w tym przypadku: rozpoznawać gatunki motyli.

 • martynawoj

  Można samemu kolorować, jest to dobre na odstresowanie i zabicie czasu, można też zachęcić dziecko, żeby uczyło się kreatywności i ćwiczyło dłoń. Świetne obrazki, dobre wykonanie.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!