Czytaj więcej:
Moon Journal okładka

Średnia Ocena:Moon Journal

Twój osobisty przewodnik, który pozwoli ci odnaleźć harmonię z naturą i wewnętrzną równowagę. Dzięki "Moon Journal" złapiesz własny rytm – zdrowia, miłości i kariery. Oślepieni blaskiem ekranów smartfonów zapomnieliśmy o naturalnym rytmie życia, który wyznaczają cykle faz Księżyca i gwiazdy. "Moon Journal" pomoże ci do niego powrócić i właściwie nastawić twój zegar biologiczny. "Moon Journal" powie ci, który wieczór będzie najlepszy na randkę, kiedy warto porozmawiać z szefem o podwyżce i kiedy… po prostu odpuścić. Nie tylko pokaże, jak funkcjonuje zegar życia regulowany przez fazy Księżyca, lecz i praktycznie doradzi, jak wykorzystać jego wskazania, żeby odnaleźć szczęście i wejść na drogę osobistego rozwoju.

Szczegóły
Tytuł Moon Journal
Autor: Sitron Sandra
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Między Słowami
Rok wydania: 2018

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Moon Journal pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Moon Journal Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Moon Journal PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Pinko

  Oto na mojej literackiej drodze stanęła książka, po której tak do końca nie wiedziałam, czego się spodziewać. Horoskopu na cały rok związanego z fazami księżyca? Opisu mojego znaku, a co za tym idzie- analiza charakteru Skorpiona? Wpływu, jakie kolejne fazy księżyca mają na moje życie? Byłam zaintrygowana. Takie rzeczy mnie ciekawią, więc gdy okazja do zgłębienia tematu sama pcha się w ręce, żal nie skorzystać (Polak- cebulak, he he). Pierwsze, co rzuciło mnie na kolana, to okładka. Owszem, widziałam ją, nim otrzymałam przesyłkę. Lecz na żywo wydanie pokazuje się jeszcze piękniej! Epizody są skrzętnie rozpisane w krótkim spisie treści, dzięki czemu od razu możemy przejść na interesującą nas stronę. Wszystko zachowane jest w tonacji delikatnego różu, fioletu. Do tego autorka pozostawiła nam miejsce na uzupełnianie go wedle jej wskazówek. I co najważniejsze, otrzymaliśmy też info odnośnie kolejnych faz księżyca i rzeczy z nim związanych. Jestem Skorpionem. Z tego co czytałam w jakiejś innej książce, znak ów charakteryzuje osoby pamiętliwe, acz kochające do utraty tchu (no cała ja!). Jeżeli jesteś moim wrogiem, chyba uczynię wszystko, żeby Cię zniszczyć. Boleśnie. A później zasnę, niewinnie niczym niemowlę. Ha! Moon Journal jest z kolei raczej przewodnikiem, metodą na wprowadzenie harmonii w własne życie. Podzielone fazy księżyca dokładnie opisują, jakie zmiany w danym okresie trzeba wprowadzić w własnej codzienności, by żyło się... wygodniej. Moją afirmacją jest "Transformacja i przebaczenie". I zapewne coś w tym jest. Skorpion prowadzi nas przez cykl życia i uczy, jak się przeistaczać. Jak odpuścić, przebaczyć i żyć dalej? Skorpion inspiruje nas też do tego, by połączyć się z drugą osobą. Może się to stać w sposób fizyczny, emocjonalny, mentalny albo duchowy. Bo możemy poczuć się przez to bardziej bezbronni, emocjonalny znak wodny pomaga nam zrozumieć motywy związane z kontrolą i jej ograniczeniem. W sezonie Skorpiona zadaj sobie następujące pytania: Co usiłujesz kontrolować? Przy kim możesz bez obaw czuć się bezbronny? Komu jesteś gotów wybaczyć? Przyznaję bez bicia, że nie "wypróbowałam" teorii w praktyce, lecz jak tak teraz czytam kolejne strony, zaczynam się ponad tym zastanawiać. A może spłynąłby na mnie jakiś pozaziemski spokój? I może nawet moi wrogowie nie musieliby na ten księżyc uciekać, abym osiągnęła satysfakcję? ;) Żarty żartami, lecz Moon Journal jest pozycją ciekawą, nietuzinkową i myślę, że naprawdę może wprowadzić ład w życie.

 • dobrerecenzje.pl

  Księżyc jest jak lustro. Skoro odbija światło Słońca, Ty również możesz się w nim przejrzeć. Obserwowanie faz Księżyca pomoże Ci zastanowić się ponad swoim życiem, marzeniami, celami i relacjami. Refleksja ponad sobą prowadzi do samopoznania. Ten dziennik pomoże Ci je osiągnąć. W naszym świecie zabieganym prosto jest zapomnieć, że stanowimy element natury. Zrozumienie faz Księżyca może pomóc na nowo poczuć się częścią natury. Ten regularny rytm wyznacza czas na głęboką autorefleksję i olbrzymią radość. Gdy dopasujemy się do cykli Księżyca, tempo naszego życia stanie się wolniejsze, spokojniejsze, a nam łatwiej będzie zregenerować siły. Wysoki poziom stresu ustąpi miejsca poczuciu równowagi. W tej książce pdf odnajdziesz szczegółową charakterystykę Księżyca, Słońca i znaków zodiaku. Na początku każdego rozdziału odnajdziesz niewypełniony kalendarz na trzydzieści dni. Dodaj daty i zakoloruj kółka zgodnie z fazami Księżyca dla każdego znaku. To pomoże Ci śledzić fazy i osiągnąć harmonię. Odnajdziesz tu także wiele miejsca na prowadzenie zapisków i notowanie własnych przemyśleń. Z tego poradnika dowiesz się także o kryształach, które posiadają silne właściwości, które pomagają umacniać Twoje nadzieje i pragnienia. Dowiesz się również o olejkach eterycznych, herbatach i ziołach, a wszystko po to, żeby posiąść i zrównoważyć fazy Księżyca. Autorka tej książki Sandra Sitron jest astrolożką i hipnoterapeutką mieszkającą w Brooklynie. Astrologią zajmuje się już od nad dwudziestu lat. Tutorial prześlicznie wydany. W twardej oprawie, szyty, posiadający specjalną zakładkę w formie wstążeczki, lecz co najważniejsze-wszystko w fioletowo-różowym kolorze, który jest ciepły i przyjazny dla oka. Zapewniam Cię Drogi czytelniku, że każda dziewczyna chciałaby mieć taki własny osobisty przewodnik, w którym znajdzie zdrowie, miłość i szczęście. Dlatego nie trać czasu i już dzisiaj zdobądź ten słodki notatnik, w którym odnajdziesz bezcenne porady. Życzę wielu wrażeń i refleksji.

 • FayeWang

  „Moon Journal” idealnie wpisuje się w obecny trend samorozwoju. Autorefleksja, samopoznanie, praca ponad sobą, poszukiwanie inspiracji – to bardzo częste tematy wielu książek, szkoleń, wykładów i warsztatów, których zadaniem jest pomóc nam odnaleźć siebie, własne miejsce na świecie, poznać własny cel i znaleźć drogę ku niemu. Czemu więc nie spojrzeć w Księżyc…? Jeśli w ten sposób spojrzycie na „Moon Journal” Sandry Sitron myślę, że będzie dla was czymś w rodzaju dość niecodziennego kalendarza (rytm tu wyznaczają nie miesiące a znaki zodiaku) pełnego ciekawostek o fazach księżyca i informacjach o znakach zodiaków. A przy okazji dostaniecie również w własne ręce dziennik (specjalne miejsce na notatki i przemyślenia), który pomoże wyznaczyć rytm życia, zastanowić się ponad waszymi relacjami, celami czy potrzebami. Chwila dla Siebie Zbytnio nie wierzę w astrologię, lecz tak prześlicznie wydany „Moon Journal” aż się prosi o to, żeby na chwilę usiąść, złapać głęboki wdech, otworzyć go i poświęcić – nie mu – lecz sobie własną wolną chwilę albo troszkę dłużej. Ocena: „Moon Journal” to nie książka, a alternatywa dla normalnych kalendarzy i dzienników wzbogacona o dużo informacji i grafik. Olbrzymi plus za cudowne wydanie!

 • Karolina Sabat

  "Moon Journal" to bardzo nietypowa książka. Wydana została w formie dziennika - kalendarza, w którym czas mierzy się fazami księżyca. Każdemu miesiącowi patronuje inny znak zodiaku. Zgodnie z tym, rozpoczynając następny miesiąc, powinniśmy skoncentrować się na innym obszarze własnego życia. Np. w trakcie sezonu Panny warto popracować ponad swoim zdrowiem i niezłymi nawykami, by pozostać w harmonii ze swoim ciałem. Według autorki rozumienie cyklu i faz Księżyca pomoże nam w pełni wykorzystać własne możliwości, wydajniej pracować, efektywniej wypoczywać i lepiej rozumieć samego siebie. Czy faktycznie tak jest? Czy powodzenie naszych działań naprawdę zależy od położenia księżyca? Można w to wierzyć albo obrócić w żart. Wydaje mi się jednak, że niejednokrotnie mimo pozytywnego nastawienia czujemy się dziwnie rozdrażnieni i pomimo najlepszych chęci nie radzimy sobie z zaplanowanymi zadaniami tak, jak tego się spodziewaliśmy. Czasem wydarzenia wymykają się nam spod kontroli i trudno wytłumaczyć dlaczego tak się stało. Wtedy warto sobie zadać trud i sprawdzić, czy zgodnie z cyklem księżyca to najlepszy czas na działanie, jakiego się podjęliśmy. Być może okaże się, że warto jednak odpuścić i wsłuchać się w rytm natury, której częścią jest właśnie Księżyc. Książka ebook zawiera dużo porad i afirmacji. Jeśli ktoś potrzebuje ciekawej inspiracji chcąc uporządkować pewne aspekty własnego życia, to warto po nią sięgnąć. Wydana jest po prostu pięknie, trochę kosmicznie ;) Wewnątrz pozostawiono wystarczająco wiele miejsca na swoje notatki i przemyślenia, które z pewnością pojawią się w trakcie lektury.

 • anonymous

  Budzisz się z telefonem przy uchu, włączasz facebooka gdzie „przyjaciele” zostawiają ci wiadomości , łańcuszki czy inne mniej albo bardziej przydatne info o tym ,że DODA traci wzrok? A pani X rozstała się z panem Y. Sprawdzasz pocztę, bez tv i radia nie wiesz, co na świecie się dzieje. Zamiast biegać po lesie – bieżnia na siłowni wyznacza ci tempo, ćwiczysz z endomondo, dietę ustalasz z wirtualnym trenerem, tysiąc wszelkich aplikacji steruje Twoim życiem. Nawet nie wyjrzysz przez okno sprawdzić jaka dzisiaj pogoda, ponieważ bardziej ufasz meteo w masmediach czy necie… Twoja babka wiedziała ,że by mieć cudowne włosy , powinnaś iść do fryzjera w pełnię księżyca- podcięcie końcówek wówczas je wzmocni. Ślub czy ważną imprezę planowała również na dzień pełni – ponieważ wówczas nigdy nie pada deszcz. Jeśli księżyca ubywa – to i warto zacząć dietę czy metody oczyszczania skóry , ciała a nawet myśli. Gdy księżyca przybywa – zbiera się woda w organizmie i twoja waga niebezpiecznie może ruszyć w górę. Kłopot bezsenności nasila się w pełnię , ludzie z zaburzeniami psychicznymi niebezpiecznie się ożywiają... Nasze babcie wiedziały jakie dni przeznaczyć na pranie a jakie na zbieranie i suszenie ziół, robienie przetworów, porządki domowe. Rolnicy wg faz księżyca siali i zbierali płody rolne, przycinali drzewa, zasilali warzywa. Tak jak księżyc wpływa na wody ( przecież steruje przypływami i odpływami morza) tak i wpływa na człowieka. Starczy zsynchronizować nasze życie z cyklem księżycowym a stanie się ono harmonijne i spokojniejsze. Nie ukrywam ,że ten cudownie wydany dziennik/kalendarz księżycowy zachwycił mnie i nietuzinkową edycją (!) i zawartością. Intrygująco przyciągał mnie od pierwszych chwil. Starannie wydany, estetyczny, przepiękny. Okładka w półmroku symuluje lśnienie jakby gwiazd i widoczne wszystkie cztery fazy księżyca. Moon Journal to rodzaj kalendarza jednak nie takiego , w którym kluczowe są dni tygodnia i daty lecz który pomoże każdemu zsynchronizować i zharmonizować życie z naturalnym cyklem natury. Nie musisz zacząć prowadzić tego dziennika od dnia 1 stycznia . Nie o to chodzi. W każdym roku posługując się kalendarzem księżycowym a także zaglądając w ten dziennik jesteś w stanie określić czy to np. niezły okres na zmianę pracy, diety czy poproszenie szefa o podwyżkę. Kiedy księżyc jest w znaku raka może powinieneś przemyśleć własne relacje rodzinne? Ten dziennik to rodzaj narzędzia, dzięki któremu poznasz lepiej siebie, wyznaczysz sobie nowe cele , osiągniesz pełnię życia. Poczuj łączność z tym, co nasza cywilizacja przemocy i śmierci tak silnie zaburzyła. Pomyśl , czy nie czujesz dyskomfortu , braku równowagi , zaburzeń i dysproporcji w różnorakich dziedzinach życia. Może właśnie taki dziennik pomoże Tobie albo komuś najbliższemu trochę sobie pomóc? Mnie się podoba. Zamierzam przez rok przyjrzeć się swojemu życiu i wesprzeć w tych próbach naprawy siebie harmonijnym cyklem przyrody

 • marchewka1

  Każdy ma dni, kiedy czuje się zdecydowanie lepiej i takie, w których od samego rana nic mu nie wychodzi. Dlatego przy planowaniu kluczowych zdarzeń, warto wesprzeć się pewną pomocą naukową jaką są poradniki i własnego rodzaju kalendarze jak „ Moon Journal”. Podzielony na sfery znaków zodiaku, uświadamia, że astrologia nic nie traci na własnej aktualności i jak to dawno temu władcy zawsze korzystali z jej wiedzy, tak i my możemy dzięki niej dużo dowiedzieć się na własny temat. Autorka prócz zamieszczonych wiadomości na temat każdego znaku, podsuwa też pewne porady na ten rok. Ja jako Rak najbardziej byłam zainteresowana wytycznymi dla narodzonych w okresie jego panowania. Autorka sugeruje, że ogromnie kluczowa jest obserwacja samego siebie, własnych zachowań w okresie np. pełni i dni ją poprzedzających. Podane afirmacje na dany miesiąc mają pomóc w budowaniu lepszego samopoczucia. Ciekawą częścią poradnika są urodzinowe tablice wizualizacyjne. Mają na celu pomóc zdefiniować cele na przyszły rok i budować afirmacje. Nie wiedziałam, że pierwsze cztery znaki zodiaku nazywane są osobistymi i pomagają zrozumieć samych siebie. Niespodzianką było dla mnie, że Rak to znak kardynalny, a jego energia bardzo pobudza do działania. Rola każdego ze znaków to skupienie się na innych afirmacjach, celach, problemach. Bardzo korzystne jest dla każdego z nas zrozumienie i poznanie cyklu księżyca. We wskazanych jego fazach kryją się różnorakie afirmacje lecz też widoczny jest jego wpływ na nasze samopoczucie. Autorka wspomina też o wielkim znaczeniu ziół dla naszego organizmu jak i odpowiednio dobranych kryształach, które mogą wzmocnić nas własną energią jak i otoczyć pewną ochronna warstwą. Warto sięgnąć po „Moon Journal” i choć spróbować skupić się na sobie, na własnych potrzebach, dążeniach. Jeśli nie wierzymy w pewne rolą astrologii w naszym życiu, to zawsze warto odnaleźć kontak z naturą i dzięki temu odzyskać wewnętrzną równowagę. Cudownie wydany, w fioletowych barwach, które są jednocześnie kojące i wyciszające jak i pobudzające do działania. Są to kolory, bardzo bliskie osobom, które zajmują się swóim rozwojem i interesują psychologią. Nierzadko zapominamy w codziennym pędzie jak kluczowa jest dla każdego sfera duchowa i rozwój osobisty. Nasz brak czasu nie pozwala nam nierzadko zrealizować planu dnia. Może warto porównać nasze cele sprzed wielu lat z tymi obecnymi. Naprawdę po konfrontacji możemy być niemiło zaskoczeni. Czas to zmienić.

 • Ver.reads

  Dziennik ten nie poda Wam na tacy szybkiego rozwiązania wszystkich problemów, lecz za to w łatwy sposób poprowadzi Was drogą, której owocem ma być życie w zgodzie z naturą. Pokaże wskazówki, które pozwolą na wprowadzenie małych zmian, których wynikiem będzie większa motywacja, osiągnięcie wymarzonych celów, wprowadzenie pozytywnych zmian i... normalnie lepsze życie. Pozycję tę zalecam głównie osobom, które są zmęczone typową formą poradników. Moon Journal zdecydowanie wyróżnia się na ich tle i sprawia, że nawet ja, przeciwniczka wszelkiego typu poradników z chęcią wprowadzę te małe (choć wydaje się dużo znaczące) zmiany w swoim życiu. A czy przyniosą efekt? Zobaczymy.

 • Anna Wądołowska

  Wierzycie w znaczenie znaków zodiaku? We wpływ faz księżyca na nasz nastrój, na efektywność podejmowanych przez nas decyzji? A może pragnęlibyście się dowiedzieć coś na ten temat? Może chcecie się na chwilę zatrzymać i zastanowić jak żyć w zgodzie z naturą? Jeśli na któreś z pytań Wasza odpowiedź jest twierdząca, to koniecznie zapoznajcie się z "Moon journal". Znajdziecie tam odpowiedzi, wskazówki, zadania, a także wiele miejsca na notatki. Uprzedzam, że jeśli kompletnie nie interesuje Was ten temat, to książka ebook również nie przypadnie Wam do gustu. Lecz to prawdopodobnie oczywiste 😉

 • Oliksa

  Jest to książka, która ma na celu pomóc nam uporządkować różnorakie aspekty naszego życia. Autorka sugeruje, że jeśli będziemy je porządkować w zgodzie z fazami księżyca to lepiej nam to pójdzie. Porusza tematy takie jak Kreatywność, Relacje międzyludzkie, Zdrowie i nawyki, Pieniądze, Kariera, Intuicja a także Dom i rodzina, a dodatkowo znajdziemy tu również ciekawostki o księżycu. Sama książka ebook jest prześlicznie wydana, zachwyca kolorystyką i ilustracjami. Ja nie mam cierpliwości do prowadzenia takich dzienników, lecz uważam, że przekrój tematów jest bardzo uniwersalny i warto się ponad nimi pochylić, nawet jeśli nie przez miesiąc dumając ponad każdym z nim, to chociaż jeden wieczór.

 • Ania1204

  "Moon Journal" Sandry Sitron, to wyjątkowo cudownie i estetycznie wydana książka, która z założenia ma być przewodnikiem w zrozumieniu samego siebie, odnalezienia harmonii w zabieganej codzienności, a wszystko to przy udziale Księżyca. "Księżyc jest jak lustro. Skoro odbija światło Słońca, ty również możesz się w nim przejrzeć. Obserwowanie Księżyca i uczenie się, jak wykorzystać jego energię, pomoże ci zastanowić się ponad swoim życiem, marzeniami, celami i relacjami, jakie tworzysz. Stanie się idealnym narzędziem, dzięki któremu osiągniesz pełnię życia. Refleksja ponad sobą prowadzi do samopoznania. Ten dziennik pomoże ci je osiągnąć." Autorka jest astrolożką i hipnoterapeutką. Astrologią interesuje się od nad dwudziestu lat, zatem można przyjąć, że w książce pdf znajdziemy same konkretne informacje. "Moon Journal" jest dziennikiem, który ma pomóc przywrócić nam kontakt z naturą, a w tym przypadku z fazami Księżyca. Pomaga nam w tym przedstawiona przystępnym mową treść, która omawia poszczególne fazy Księżyca i objaśnia co znaczy, gdy Księżyc znajduje się w danym znaku zodiaku. Jest tu dużo informacji o tym, jak odczytywać i interpretować fazy Księżyca, jakie powinny temu towarzyszyć codzienne rytuały i zachowania. W książce pdf jest dużo wskazówek, kiedy będzie najlepszy moment na podejmowanie decyzji, planowanie zmian w życiu zawodowym i osobistym, kiedy najlepiej dbać o zdrowie i dużo innych. Dodatkowo jest dużo miejsca na prowadzenie zapisków i notowanie przemyśleń. Poza tym, w książce pdf są info o ziołach, kryształach, rytuałach związanych z każdą fazą Księżyca a także prośby do Księżyca. Te ostatnie trafią w gust prawdopodobnie tylko zagorzałych "moon journalistów". Książka ebook jako całość jest naprawdę ciekawą pozycją, wartą bliższego poznania, lecz nie dla każdego. Zbyt racjonalne umysły mogą mieć kłopot z przyswojeniem pewnych informacji. Z pewnością zainteresuje jednak osoby, którym tematyka astrologii jest bliska. "Moon Journal" zaciekawi też osoby, które chcą podjąć próbę powrotu do natury, choćby od zapoznania się z cyklem księżycowym.

 • Karolina Binkowska

  Oprawa i grafika robią ogromne wrażenie. Pozycja podzielona została ze względu na znak zodiaku. Po każdej części pozostawione zostały wolne strony na swoje notatki i uwagi. Książka ebook ma charakter horoskopu. Treści niestety jest niewiele. W moim osobistym przekonaniu nie wnosi ona zbyt dużo w życie czytelnika.

 • Zofia Szewczyk

  Pierwsze, co mnie zachwyciło – to idealna okładka. Długo trzymałam książkę w dłoni ciesząc się tym, jak cudownie została wykonana, jest to po prostu małe dzieło sztuki wydawniczej. Zawartość też mnie nie zawiodła. „Moon Journal” to szczególnego rodzaju przewodnik, który pozwolił mi lepiej zrozumieć samą siebie i zaplanować własne działania, odnaleźć harmonię w zabieganej codzienności. Zalecam książkę wszystkim, którzy chcą żyć zgodnie ze swoim naturalnym rytmem. Księżyc może stać się waszym sprzymierzeńcem :)

 • Paweł Wachowicz

  Cudowna i inspirująca pozycja od hipnotyzera, pisarki i astrologa. Ma na celu pomóc ludziom uwolnić ich pełny potencjał, prowadząc przez fazy księżyca, znaki zodiaku, codzienne czynności, rytuały.. Wszechstronny, wnikliwy, edukacyjny i cudownie zaprojektowany dziennik jest przyjemnością w czytaniu i używaniu. Jest to astrologia dla tych, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za własne życie i przejąć to, co manifestują, wykorzystując cykl księżyca i znaki słońca, żeby ewoluować wraz ze świadomością i tworzyć. Zachęca nas do odkrywania, rozwijania, tworzenia i odnawiania, a także do celebrowania życia, które świadomie manifestujemy.

 • xdrswam

  www.ladymargot.pl Jak zapewne mogliście zauważyć, jestem typem chodzącym z głową w chmurach. Nie przeszkadza mi to jednak być racjonalistką i raczej wierzę w coś dopiero w momencie, kiedy to zobaczę, bądź kiedy na swojej skórze przekonam się, że jest tak, jak mi się wmawia. Nie inaczej wygląda sytuacja z horoskopami. Miałam niewątpliwą „przyjemność” nawet je pisywać, bo przez dłuższy czas zajmowałam się copywritingiem, czyli pisaniem tekstów na zamówienie. Być może z tego powodu nie jestem w stanie uwierzyć w horoskopy zamieszczane w kobiecych magazynach. Byłam po tej drugiej stronie 🙂 Nie byłabym jednak sobą, gdybym nie wierzyła w związek człowieka z naturą. Jestem wręcz przekonana, iż jesteśmy ze sobą nierozerwalnie związani. A to z tego powodu, iż dowody na potwierdzenie mojej tezy otrzymuję każdego jednego dnia. Natura jest mi ogromnie bliska. Kocham zwierzęta, rośliny, kocham deszcz, burzę, zmiany pór roku. Kocham gwiazdy i Księżyc. Ano właśnie – Księżyc. O nim chciałam dzisiaj troszkę więcej napisać 🙂 Od dzidziusia jestem zakochana w kosmosie. Czasem śmieję się sama z siebie, że wypadki (mam skłonność do częstego potykania się o swoje nogi) zdarzają mi się właśnie z tego powodu, iż częściej patrzę w górę niż pod nogi. Jestem także zodiakalnym Rakiem i ciałem niebieskim, które sprawuje opiekę ponad moim znakiem jest Księżyc właśnie. Tak więc z tym Księżycem zawsze było mi po drodze. Kiedy ludzie cierpią katusze senne podczas pełni, ja wysypiam się w najlepsze. Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że jesteśmy przyjaciółmi 😀 Wróćmy jednak do tematu. Ze względu na konszachty z Księżycem, ze względu na własną miłość do kosmosu i natury, z przyjemnością przyjęłam od Wydawnictwa Znak egzemplarz recenzencki dziennika „Moon Journal” autorstwa Sandry Sitron, astrolożki i… hipnoterapeutki. Byłam ogromnie interesująca tej pozycji, choć przyznam, że z nutką sceptycyzmu do niej podeszłam. Nie mogłabym nazwać siebie entuzjastką astrologii, natomiast sam wpływ Księżyca na nasze życie, naturę (a przypływy i odpływy? No właśnie!) niezmiernie mnie zaintrygował. O tym, jak zakończyła się moja lektura „Moon Journal” i czy utwierdził mnie on w mojej „niewierze”? O tym poniżej. O KSIĄŻCE Jak sama nazwa wskazuje „Moon Journal” to dziennik. Przeznaczony jest w znacznej mierze do prowadzenia przez nas samodzielnych notatek. Spokojnie, to nic trudnego, bo pozycja ta jest cudnie skonstruowana – Autorka najpierw przeprowadza nas przez las wiadomości na temat faz Księżyca, tego w jaki sposób należy je odczytywać, interpretować, następnie charakteryzuje znaki zodiaku, omawia zachowania, codzienne rytuały, które powinny każdemu z nich towarzyszyć, by żyło im się lepiej, a także przedstawia wpływ faz Księżyca na każdy konkretny znak. Uczy nas krok po kroku. Jak pisać, planować, działać, jak zadbać o własne zdrowie, o uczucia – na każde z tych pytań, a także na dużo innych, znajdziecie odpowiedź w tej pozycji. Bardzo pomocne okazują się także rady Sandry, które, przyznaję, w przypadku mojego znaku zodiaku, są strzałem w dziesiątkę! Sama byłam zaskoczona! Ja, niewierna! Nie wszystko oczywiście w stu procentach przypadło mi do gustu – tak jak wspomniałam, mam w sobie duszę racjonalisty i modlitwy do Księżyca odrobinę mnie mierziły, jednak całość wypadła naprawdę bardzo zadowalająco. DLA KOGO Tę pozycję gorąco zalecam osobom, które chciałyby coś przemienić w swoim życiu. Zalecam ją tym z Was, którzy choćby wraz z rozpoczęciem Nowego Roku postanowili, że „tak dalej być nie może!”. Zaznaczam jednak, że jest to dziennik dla osób, które nie są zatwardziałymi racjonalistami. Jeśli czytasz moją recenzję z drwiącym uśmieszkiem na ustach, odpuść sobie tę książkę, nieźle Ci radzę. Jeżeli jednak najbliższa jest Ci natura, jesteś świadoma/-y jej wpływu na nasze życie, myślę, że możesz z pełną odpowiedzialnością zrobić sobie noworoczny upominek pod postacią dziennika „Moon Journal” 🙂 PODSUMOWANIE Kiedy wzięłam tę książkę do ręki, pierwsze, co mnie w niej uderzyło to niesamowicie cudowne wydanie, które dosłownie zaparło mi dech. Wiecie, że jestem okładkową fetyszystką, dlatego nie mogłam obok tej pozycji przejść obojętnie – od razu podzieliłam się z Wami moimi estetycznymi wrażeniami. Kiedy jednak zaczęłam przeglądać dziennik, złapałam się na tym, że minęło kilkadziesiąt minut! Zaczytałam się. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, iż Autorka posiada olbrzymią wiedzę na temat astrologii. Nie byłabym sobą, gdybym nie poszperała na jej temat w internecie i dowiedziałam się, że jest ona wręcz guru dla osób zajmujących się tą dziedziną. Dlatego z czystym sumienie stwierdzam, że to rzetelnie napisana, prześlicznie wydana pozycja dla osób chcących coś w swoim życiu zmienić, nie zamykających się na to, co dyktuje nam natura. Warto ją mieć na własnej półce. Wasza Margot

 • Marlena Muzyka

  Sandra Sitron łączy astrologię i hipnozę żeby pomóc ludziom zrozumieć cykle w ich życiu i stworzyć trwałą pozytywną zmianę. W tej książce pdf mam nadzieję spotkać astrologiczne porady oparte na fazach księżyca. Chcę dowiedzieć się też jak ważnym w naszym życiu jest zodiak. z tego co czytałam Autorka w własnych ksiażkach uzmysławia jak kluczowe jest podejmowanie odpowiednich decyzji w odpowiednich chwilach. Pomaga się rozwijać dzięki zgodzie z astrologią.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!