Czytaj więcej:
Daleka droga do małej, gniewnej planety okładka

Średnia Ocena:Daleka droga do małej, gniewnej planety

Błyskotliwa i napisana z humorem space opera, która zabiera czytelnika w pełną przygód kosmiczną wyprawę z barwną załogą a także zuchwałą młodą podróżniczką, która w odległych zakątkach wszechświata odkrywa znaczenie rodziny. Kiedy Melisa Harper dołącza do załogi „Wędrowca”, nie spodziewa się wiele. Połatany statek okres świetności ma już za sobą, ale daje jej wszystko, czego mogłaby pragnąć: miejsce, które może nazywać domem, szansę zbadania odległych zakątków Galaktyki i możliwość ucieczki od przeszłości. A nic nie mogłoby być odleglejsze od tego, co dotychczas znała, niż załoga „Wędrowca”. Od Sissix, egzotycznej gadziej pilotki, Kizzy i Jenksa, gadatliwych inżynierów, dzięki którym statek jest na chodzie, po szlachetnego kapitana Ashby’ego, życie na pokładzie jest chaotyczne i szalone – dokładnie takie, jakiego pragnie Melisa. To znaczy do czasu, kiedy załoga otrzyma propozycję wymarzonej pracy: budowania tuneli czasoprzestrzennych prowadzących do odległej planety. Jasne, zarobią dość pieniędzy, by zapewnić sobie utrzymanie na dużo lat, ale do obowiązków służbowych Melisy nie należało ryzykowanie życia. Podróż przez Galaktykę jest pełna napięcia, przygód i niefortunnych zdarzeń. Po drodze Melisa zaczyna sobie uświadamiać, że załoga to rodzina i że rodzina nie jest taką ponownie najgorszą rzeczą we wszechświecie… jeśli lubi się jej członków.

Szczegóły
Tytuł Daleka droga do małej, gniewnej planety
Autor: Chambers Becky
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zysk i S-ka
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Daleka droga do małej, gniewnej planety pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Daleka droga do małej, gniewnej planety Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Daleka droga do małej, gniewnej planety PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Fantasy-Bestiarium

    „Daleka droga do małej, gniewnej planety” autorstwa Becky Chambers od razu przykuwa do lektury, barwnymi bohaterami i wartką akcją. Jest to pełna nieoczekiwanych zwrotów fabularnych kosmiczna przygoda, która nie pozwoli Wam się nudzić podczas czytania. Podczas lektury zostaniemy zabrani w odległe zakątki wszechświata, aby, odkryć co jest w życiu najważniejsze. Książka ebook jest rasową space operą, która powinna przypaść do gustu fanom gatunku ceniącym sobie kosmiczne opowieści spisane z rozmachem i polotem. Melisa Harper wyrusza wraz z załogą „Wędrowca” w kosmiczną podróż leciwym już statkiem. Życie na pokładzie nie należy do sielanki, ale kobieta zdążyła się już do niego przyzwyczaić. Spokojną egzystencję burzy informacja o zbudowaniu tunelu czasoprzestrzennego mającego prowadzić do odległej, nieznanej planety. „Wędrowca” ogarnia chaos, a załoga będzie musiała się przekonać, że zbyt długie przebywanie razem na tak małej przestrzeni może okazać się zgubne w skutkach. Becky Chambers zaciekawiła mnie swą opowieścią i nie nudziłem się podczas lektury. Jestem wielbicielem sci-fi, który lubi poznawać nowe światy i technologie. Autorka zaspokoiła mój apetyt i dostarczyła mi znacznej dawki świeżych smaczków. Książka ebook została napisana lekkim i barwnym językiem, bohaterowie potrafią zaciekawić, a główna bohaterka daje się lubić. Podróż na pokładzie „Wędrowca” nie pozwoli Wam się nudzić i z pewnością zechcecie powrócić do świata wykreowanego przez Becky Chambers. „Daleka droga do małej, gniewnej planety” jest porządnie wykreowaną powieścią, która została napisana z humorem i nowym podejściem do tematu. Autorka nie omieszkała poruszyć wątków na tle rasowym czy dziwacznych wątków miłosnych. Całość wypada wyjątkowo ciekawie i trzyma w napięciu do samego końca. Książka ebook przeznaczona jest dla młodzieży, choć i starsi czytelnicy powinni się idealnie bawić podczas lektury. Jak najbardziej polecam. http://fantasy-bestiarium.blogspot.com/2017/11/daleka-droga-do-maej-gniewnej-planety.html

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!