Czytaj więcej:
Moja wina. Trylogia winnych. Tom 1 okładka

Średnia Ocena:Moja wina. Trylogia winnych. Tom 1

Mercedes Ron Trylogia winnych Tom 1 Moja wina 75 milionów czytelników na Wattpadzie! Ich związek nie będzie łatwy. Są przeciwieństwami: wodą i ogniem, cukrem i solą... A kiedy zbliżają się do siebie, lecą iskry... Świat siedemnastoletniej Noah właśnie wywraca się do góry nogami. Zostaje zmuszona do przeprowadzki z Kanady do Los Angeles. Ma zamieszkać z świeżym mężem matki, milionerem, i jego dorosłym synem Nicholasem. Wygląd Nicka zwala z nóg – chłopak jest wysoki, nieźle zbudowany, ma najbardziej niebieskie oczy na świecie i włosy czarne jak noc... Brzmi świetnie, prawda? Cóż, nie bardzo. Przyrodni brat reprezentuje bowiem wszystko, przed czym Noah ucieka, odkąd pamięta. Pomiędzy nią a Nicholasem, który w tajemnicy przed ojcem prowadzi podwójne życie, od razu rodzą się skrajne uczucia. Dokąd ich to zaprowadzi? Trylogię Mercedes Ron przeczytało 75 milionów czytelników Wattpada i właśnie trwa ekranizacja powieści.   Fragment: Spojrzała na mnie i zobaczyłem w jej oczach coś mrocznego i strasznego, co przede mną ukrywała. Jednak po chwili uśmiechnęła się serdecznie. – Przecież to twój świat, Nicholas – powiedziała spokojnie. – Po prostu żyję tak jak ty, zaprzyjaźniam się z twoimi kolegami i cieszę się beztroską. Ty tak robisz i podobno ja teraz również mam tak żyć – oświadczyła i odsunęła się ode mnie o krok. Nie mogłem uwierzyć swóim uszom. – Zupełnie utraciłaś kontrolę – powiedziałem nieco ciszej. Nie podobało mi się to, co widziałem, nie podobało mi się, w kogo zmieniała się dziewczyna, w której, jak sądziłem, byłem zakochany. Lecz gdy się ponad tym zastanowić... To, co robiła i jak to robiła – dokładnie tak samo zachowywałem się, zanim ją poznałem. Ja ją wciągnąłem w to wszystko, to moja wina. To z mojej winy robiła sobie krzywdę. W pewien sposób zamieniliśmy się rolami. Pojawiła się i wyciągnęła mnie z ciemnej dziury, w której siedziałem, lecz ostatecznie wylądowała na moim miejscu.

Szczegóły
Tytuł Moja wina. Trylogia winnych. Tom 1
Autor: Ron Mercedes
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Harde
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Moja wina. Trylogia winnych. Tom 1 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Moja wina. Trylogia winnych. Tom 1 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Moja wina. Trylogia winnych. Tom 1 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: piżama damska świąteczna - Zakupy Google.pdf - Rozmiar: 1.93 MB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Moja wina. Trylogia winnych. Tom 1 PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 piżama damska świąteczna Wszystko Zakupy Gra!ka Wiadomości Wid Do 60 zł 60 zł – 100 zł Ponad 100 zł Bonprix Reklamy Piżama damska Ciepła piżama z Sinsay - świąteczna - kapturem futerko świątec Czerwony / L kombinezon do Minnie - spania myszka damski 129,99 zł 69,99 zł 39,99 zł Valetta.pl Super-store.pl Sinsay Bezpłatna dostawa Informacje o tej stronie Sinsay - Piżama Malinowa piżama świąteczna - Czerwony - damska świąteczna damski - 2701G-33X Orelia - malinowy 59,99 zzł 53,99 zzł Sinsay Pakuten Dostawa za 9,90 zł Dostawa za 14,99 zł Sinsay - Piżama Sinsay - Piżama świąteczna Grinch - świąteczna Grinch - Czerwony - damski - Biały - damski - 2692G- 0396F-33X 00X 29,99 zzł 69,99 zzł Sinsay Sinsay Dostawa za 9,90 zł Dostawa za 9,90 zł Sinsay - Piżama Strój Mikołaja świąteczna - Czerwony - Świąteczna piżama damski - 1246G-33X Damskie Dla dorosłych Specjalne Święta Święta Tkanina 59,99 zzł 149,80poliestrowa zzł Śpiochy dla dorosłych Sinsay LightInTheBox Dostawa za 9,90 zł Czerwona róża M Dostawa za 34,41 zł Piżama damska Damska piżama świąteczna - Czerwony / świąteczna - Odzież L Czerwony 129,99 zzł 42,99 zzł Valetta.pl Royalfashion.pl Bezpłatna dostawa Dostawa za 9,90 zł Porównaj 2 sklepu Promocja Świąteczna House - Świąteczna czerwona piżama piżama Lilo i Stich - L - damska na zimę M L XL Wielobarwny - damski - XL 3891L-MLC 49,99 zzł 69,99 zzł przescieradla.net House Dostawa za 9,90 zł Bezpłatna dostawa Sinsay - Piżama Sensis Polly piżama świąteczna Myszka damska Minnie - Czerwony - damski - 0214F-33X 39,99 zzł 92,89 zzł Sinsay Allegro Dostawa za 9,90 zł Dostawa za 9,99 zł Porównaj 5 sklepu Sinsay - Piżama Ciepła piżama z świąteczna - Czerwony - kapturem futerko damski - 1245G-33X kombinezon do spania myszka 39,99 zzł 69,99 zzł Sinsay Super-store.pl Dostawa za 9,90 zł Dostawa za 12,00 zł House - Świąteczna Sensis Gi! piżama piżama Snoopy - L - damska Wielobarwny - damski - 3902L-MLC 89,99 zzł 86,59 zzł House Allegro Bezpłatna dostawa Dostawa za 9,99 zł Porównaj ponad 5 sklepu Damska śWIĄTECZNA Cropp - Świąteczna Piżama Renifer piżama Grinch - Norweska XL/XXL Czerwony - damski - 9650G-33X 45,99 zzł 79,99 zzł Allegro Cropp Dostawa za 6,99 zł Dostawa za 7,90 zł Świąteczna Piżama Piżama damska z Damska Sensis motywem świątecznym Ciasteczka 2690 M - Czarny / L 109,90 zzł 179,90 zzł ERLI.pl Bombardina Dostawa za 12,99 zł Bezpłatna dostawa FILTROWANIE WEDŁUG: ROZMIAR S M L FILTROWANIE WEDŁUG: MARKA Sinsay SHEIN Regina PODOBNE WYSZUKIWANIA piżama damska świąteczna allegro Police · Learn more

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!