Czytaj więcej:
Moja bliskość największa okładka

Średnia Ocena:Moja bliskość największa

Damian ma fotograficzną pamięć i talent do języków obcych. Jest autystykiem. Teraz dojrzewa. W świat erotyki pomaga mu wkroczyć "asystentka seksualna".Bettina szuka miłości w słynnych serwisach randkowych. Kilka razy się sparzyła, mimo to stale ma nadzieję. Czy znajdzie miłość swego życia?Patryk ma wszystko, co tylko można sobie wymarzyć. Jego ojciec, producent  kombajnów, zapewnia mu najlepsze szkoły, kupuje mu kolejne mieszkania i samochody. Lecz Patryk ma inne marzenie – woli układać kwiaty w małej kwiaciarni.Wiśniewski jest mistrzem krótkiej formy. Za pomocą paru obrazków, czasem paru zaledwie zdań potrafi przekazać prawdę o ludzkiej naturze. Nikt tak jak on nie pisze o seksualności, marzeniach, tajemnicach i bolesnych rozczarowaniach.Czytajmy Wiśniewskiego! Jego felietony pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie, a także nasz coraz bardziej zwariowany świat!Janusz Leon Wiśniewski - jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy. Lekar informatyki i lekar habilitowany chemii. Obecnie mieszka i pracuje we Frankfurcie ponad Menem. Na własnej stronie internetowej pisze: "Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies...".

Szczegóły
Tytuł Moja bliskość największa
Autor: Wiśniewski Janusz L.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Moja bliskość największa pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Moja bliskość największa Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Moja bliskość największa PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Dorota Tomaszewska

  Uwielbiam tego autora i wszystkie jego książki. Zalecam nie tylko kobietom.

 • Milena Nowak

  Co prawda nie jest to obszerny zbiorek, lecz bardzo ujmujący, poruszający ważne rzeczy, czyli to co charakterystyczne u Janusza L. Wiśniewskiego. Wiśniewski udowadnia, że wcale nie potrzebuje wielu stron by omówić meandry ludzkiej duszy. O skomplikowanych sprawach potrafi pisać w sposób prawdziwy, poruszający i szczery, tak jak to ma miejsce tutaj, w tych krótkich historiach. Twórczość Wiśniewskiego jest uniwersalna, zawsze aktualna. W moim przypadku ten zbiorek był też pretekstem do paru znamiennych refleksji na temat wnętrza, natury człowieka. Jak zwykle J. L. Wiśniewski zachwycił mnie.

 • magdalenabab

  Książkę czytało się dynamicznie i lekko ;) Są zawarte różnorakie historie o kobietach i mężczyznach... Każdy znajdzie coś dla siebie ;)

 • Egontar

  Tytuł kupiony dla Siostry, która niestety mieszka daleko! Mam nadzieję, że jako upominek pod choinkę pozwoli na ponowne ogrzanie więzi! :)

 • Agata

  "Moja bliskość największa" jest kolejną książką, która nieustanna się najbliższa memu sercu. Jak zresztą wszystkie utwory tego autora.Wiśniewski jest dla mnie mistrzem krótkiej formy!W przystępny sposób pisze o niełatwych sprawach. Dzięki takiemu stylowi, czytelnik nie czuje się przytłoczony tematem, a jednak zyskuje dużo cennych informacji a także ma możliwość poświęcić moment uwagi, zastanowić się ponad realiami otaczającego świata.Jednym zdaniem:Z całego serca polecam!

 • Izabela Klak

  Książka ebook jak mały balsam , mało treści dużo znaczeń , łatwy przekaz ...............zawsze wracam gdy mam chandrę

 • Lolu

  Pan Janusz Wiśniewski pisze tak zwyczajnie, że aż nadzwyczajnie. Sytuacje, jakie omawia w Mojej bliskości największej są życiowe, mogą dotyczyć właściwie każdego. I to jest siła tej książki, jest uniwersalna. Każdy felieton można czytać jako deser po dobrym dniu - wyjątkowo odprężające i dające energię. Polecam.

 • minka

  Panie Januszu!Każdą Pana książkę przeżywam zawsze od pierwszej do ostatniej strony. Za każdym razem ,jestem Panu wdzięczna za cudowne opowieści ,które są tak prawdziwe i realne. Jest Pan wprost stworzony do pisania. Proszę pisać i pisać...tyle że więcej.Dziękuję za następną książkę.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!