Czytaj więcej:
Moc czułych słów. Zapiski Wiedźmy okładka

Średnia Ocena:Moc czułych słów. Zapiski Wiedźmy

Pełne czułości i mądrości opowieści o tym, co w nas i wokół nas.   O miłości, zaufaniu, szukaniu szczęścia. O tym, że samotność jest ok. O tym, że nie warto zapominać o sobie. O przyjmowaniu i dawaniu miłości. O chorobach, starzeniu się i przemijaniu. I o tym, na co warto czekać.   Witaj w świecie Wiedźmy. Życie toczy się tutaj w rytmie pór roku i każdy Gość traktowany jest z szacunkiem i uwagą. Przybywający dzielą się z Wiedźmą i Kotem nurtującymi ich sprawami. Te historie są uniwersalne i pełne symboli, z pewnością znajdziesz w nich też siebie. Jeśli się zgubisz, Wiedźma podpowie ci, w którą stronę spojrzeć. Jednak zobaczyć wszystko musisz sam. Po to, by ze spokojem w sercu tworzyć swoją unikalną historię.   Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Moc czułych słów. Zapiski Wiedźmy
Autor: Sawicz Agnieszka
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Moc czułych słów. Zapiski Wiedźmy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Moc czułych słów. Zapiski Wiedźmy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Moc czułych słów. Zapiski Wiedźmy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Izabela

  Wielu osobom autorki nie trzeba przedstawiać. Jest słynna z Facebooka i ma wielu wielbicieli (w tym i mnie). Jakbym przedstawiła jej twórczość tym, którzy się z nią nie spotkali. Autorka tworzy opowieści, przypowieści i baśnie. Jest tam dużo czułych słów, które otulą cię i pocieszą, kiedy ci smutno. Jest również dużo gorzkich jak piołun albo czekolada. Jest w nich delikatność anielskich piór, cynizm i arogancja kota a także siła i niezależność smoka. Możesz w nich zaprzyjaźnić się ze Śmiercią albo docenić starość. Nauczyć się szacunku i mądrości, która jest ukryta w codziennych zdarzeniach. Zobaczysz w nich, że szacunek do siebie jest równie ważny, co szacunek do innych. Świat, w którym dzieją się te historie, może być tuż za płotem i tysiące mil stąd. Agnieszka Sawicz dokonuje wyjątkowej sztuki, łączy delikatność dziecka, precyzje skalpela w ręku chirurga, zrozumienie mędrca. Jest tą, która wie, lecz zamiast zakazywać i nakazywać...pokazuje. Wnioski i nauka, jaką wyciągniesz, należy tylko do ciebie. Kiedy czytam o Wiedźmie, Znajomym, Śmierci, Dobrej Wróżce, Wędrowcu i kocie, a także wielu innych, zawsze po opowieści wchodzi mi w głowę piosenka "W moim magicznym domu" "Przedstawię ci Macieja kota Fascynujący z niego mężczyzna Całymi dniami tkwi w fotelu I lekceważy każdą pracę Ale niewątpliwą ma zaletę Gdy spływa wieczór granatowy On słodko mruczy wprost do ucha Najbardziej senne bossa novy W moim magicznym domu Wszystko się zdarzyć może Same zmyślają się historie Sam się rozgryza orzech Licho śpi w kącie cicho I zegar tyka serdecznie Gościu znużony gościu znudzony Jeśli zabłądzisz kiedyś w te strony Zajrzyj tu do nas koniecznie" Kiedy szukasz mądrości i ukojenia, zajrzyj tu koniecznie.

 • Anonim

  Dałabym 4 plus. Niektóre ckliwe ( zbyt ckliwe) Z niektórymi pointami się nie zgadzam. Przeczytałam, lecz sięgam ponownie. Jak mi smutno lub jak chce pobyć trochę sama ze sobą. Kapitalne, jako przywoływać do pionu. Idealnie do balansowania, wyciszenia przed snem. Z czystym sumieniem zalecam

 • anonymous

  Dziękuję.

 • Anna Romaniszyn-Staroń

  Zalecam

 • 0967

  Zalecam

 • anna

  Uwaga! Książka ebook absolutnie wyjątkowa! Taka, którą aż chce się komuś podarować! 9⭐️! „ Przez pół dnia wysłuchiwałem utyskiwań jednej ze kolegów wiedźmy – zdziwił się kot. – Narzekała, że jej ukochany jest daleko od niej, a listy wędrują tak długo… Ludzie nie potrafią pojąć, że odległości nie mierzy się w milach czy kilometrach. Prawdziwa odległość to ta, która dzieli serca. - Lub umysły - dodał smok, zgadzając się z kotem”. Druga książka, którą (według mnie) musicie kupić w tym roku!! Wiedźma, kot i smok. To główni bohaterowie tej opowieści. Czy można wymarzyć sobie lepszych towarzyszy w poszukiwaniu sensu życia i w pochylaniu się ponad człowieczeństwem? Jego kalectwem i wspaniałością? To zestaw opowieści pełnych refleksji i sentencji o życiu. O tym co w nas i wokół nas. O tym co nas dzieli i łączy. O samotnych wieczorach i towarzyskich porankach. O przyjaciołach, sąsiadach i tych najbliższych. O poszukiwaniu samego siebie, własnego celu i swych marzeń. Wiedźma i jej towarzysze odkrywają przed nami zakamarki duszy ludzkiej (i nie tylko), mówią o miłości (każdej) i starzeniu. Ta pozycja jest tak bogata w piękno, prostotę i wyniosłość, że nie sposób Wam ją lepiej opisać. Rozczuliła mnie. Przykryła kocem i otuliła do snu. Sprawiła, że poczułam się błogo, jednocześnie doceniona i tak bardzo niewystarczająca dla tego świata. Rozpaliła mnie i mam nadzieje, że jeszcze długo będę w sobie czuła ten żar. Co najciekawsze wszystkie te historie i opowiastki są uniwersalne i każdy z nas odnajdzie w nich cząstkę siebie. Wy musicie to mieć. Zachwycić się tym wydaniem i dać ponieść się temu wnętrzu!

 • Marta Houli

  Dzięki tej książce pdf miałam możliwość zatrzymania się na chwilę i jak przy medytacji zajrzenia wgłąb siebie i zastanowienia się ponad niektórymi aspektami życia. Historię te są pełne czułości, miłości i zrozumienia. Każda strona to cytat warty zapamiętania i przekazania dalej. Dlatego teraz przekazuje ją w Wasze ramiona, ponieważ warto czasem po prostu się zatrzymać a najlepiej zrobić to przy dobrej książce.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!