Czytaj więcej:
Mimozami jesień się zaczyna okładka

Średnia Ocena:Mimozami jesień się zaczyna

Po rozwodzie i utracie pracy Alicja nie ma wyboru – musi rozpocząć świeży epizod w życiu. Nagle trafia jej się okazja, gdy otrzymuje ofertę pracy jako pokojówka w rezydencji lokalnych bogaczy. Wkrótce odbywa się tam wesele najstarszej córki właścicieli. Trup w mimozach to doprawdy niecodzienny akcent po uroczystości… Zaskakujące zbiegi okoliczności sprawiają, że Alicja staje się jedną z podejrzanych o morderstwo. Tropy prowadzą w różnorakie strony, przesłuchania się przedłużają, a morderca pozostaje nieuchwytny. Kto w rezydencji skrywa straszną tajemnicę? Czy będzie następna ofiara? Czy policyjnym śledczym uda się rozwiązać sprawę? Danuta Korolewicz zaprasza do rozwikłania zagadki kryminalnej!

Szczegóły
Tytuł Mimozami jesień się zaczyna
Autor: Korolewicz Danuta
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Lucky
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Mimozami jesień się zaczyna pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Mimozami jesień się zaczyna Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Mimozami jesień się zaczyna PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Stos książek

    Już od pierwszych stron książki "Mimozami jesień się zaczyna" Danuty Korolewicz czuć lekkość. Z początku zastanawiałam się, jak ta historia się potoczy, ponieważ lekki klimat nie wróżył kryminału. Jednak, gdy Alicja — świeżo upieczona rozwódka, przekroczyła próg posiadłości państwa Richterów, by rozpocząć u nich pracę, dało się odczuć zmianę atmosfery. Zrobiła się gęstsza i bardziej napięta, a odnaleziony w mimozach trup zburzył sielankową aurę. Zaczęło się gruntowne śledztwo, w którym nasza bohaterka nieustanna się główną podejrzaną. To, co się działo u Richterów, przypominało amerykańskie film. Bogata rodzina mieszkająca na uboczu w pięknej posiadłości, którą stać na pracującą i mieszkającą służbę. Każdy z mieszkańców willi posiadający swoje tajemnice i tajemnice. Każdy mógł być podejrzany o morderstwo. Intrygi, obawy, żal a także przymykanie oka na pewne sprawy w rodzinie, jak z obrazka dają wiele do myślenia. Właśnie tym autorka z początku wzbudziła moja niepewność. Podejrzewałam kilka osób o dokonanie zbrodni, jednak w pewnym momencie domyśliłam się, kto chciał się pozbyć kobiety. W historii pojawiło się wiele postaci, niektóre z nich, mimo że miały krótkie rozdziały to zapadły mi w pamięć. Tak było na przykład w przypadku starszej pani, która składała zeznania. Książkę czyta się bardzo dobrze. Mamy zwroty akcji, które zbijają z tropu. Do tego kilka wątków fabularnych i perspektyw, ukazujących to, co losy się w danym momencie. Najbardziej podobała mi się perspektywa komisarza. Autorka ma ode mnie wielki plus za zakończenie śledztwa, bowiem komisarz funkcjonował w sposób przemyślany i dokładnie zaplanował schwytanie mordercy. "Mimozami jesień się zaczyna" należy do lekkich kryminałów, które czyta się bardzo szybko, bo chcę się poznać rozwiązanie zagadki morderstwa. Nie poszłam spać, dopóki nie skończyłam czytać, więc śmiało mogę powiedzieć, że książka ebook wciąga. Jeśli lubicie lekkie, intrygujące kryminały, to warto sięgnąć po propozycję od Wydawnictwa Lucky.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!