Czytaj więcej:
Mieszkania na wynajem okładka

Średnia Ocena:Mieszkania na wynajem

W własnej najbardziej osobistej z dotychczasowych książek, Sławek Muturi - były konsultant z tzw. Wielkiej Czwórki i wieloletni inwestor, od czterech lat wolny finansowo - omawia własną drogę do wolności finansowej. Opowiada od czego zaczął, jakie były jego założenia strategiczne, w jakie typy nieruchomości inwestował, jak finansował zakupy, jak zarządzał zakupionymi mieszkaniami. Dzieli się również własnymi planami na przyszłość.

Szczegóły
Tytuł Mieszkania na wynajem
Autor: Muturi Sławomir
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Mzuri
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Mieszkania na wynajem pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Mieszkania na wynajem Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Mieszkania na wynajem PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Zalecam

 • Kouczor500

  Książka ebook przedstawia jak zaoszczędzić pieniądze a z oszczędności żyć tak jak nam się marzy. Zalecam w 100%.

 • Marcin Danysz

  Zalecam każdemu zainteresowanemu najmem mieszkań. Napisana przystępnie, zawiera dużo ważnych faktów i pomaga zrozumieć idee stojącą za nieźle zbudowanym portfelem mieszań.

 • Łukaszowaty

  Dawno mnie już nie zmęczyła tak żadna książka.Pan Sławek, mimo, że (jak sam mówi) osiągnął wolność finansową dzięki mieszkaniom na wynajem (choć ile w tym prawdy, to nie wiem...), mimo, że wydawałoby się, iż ma dużo do powiedzenia, spisał tak nudną i męczącą książkę, że ostatnie kilka stron właściwie tylko przekartkowałem (a robię tak bardzo rzadko)... Co dwie minuty miałem wynik deja'vu: "przecież przed chwilą o tym czytałem". Co chwile pan Sławek pisze dokładnie o tym samym, bardzo zbliżonym słownictwem.Całość książki mógł zmieścić na 20 stronach, lecz chciał ją rozdmuchać do takiej wielkości, by nadawała się do komercjalizacji.Ogółem mimo wszystko polecam, lecz pierwsze 70 stron można sobie odpuścić, później przeczytać środek książki a kiedy zacznie męczyć, odłożyć na półkę i już nigdy do niej nie wrócić, ponieważ po co?

 • Michał Cachoń

  Bardzo interesująca książka, opisująca realny przykład jak można uporem i pasją dojść do wolności finansowej. Bardzo wiele interesujących porad, napisana przyjaznym mową przez co bardzo dynamicznie się ją czyta. Historia bez wątpienia bardzo wciąga i stanowi motywację do podjęcia działań, nie tylko na rynku nieruchomości lecz przede wszystkim w swoim swóim życiu. Zalecam zdecydowanie dla każdego, kto chce zacząć inwestować w nieruchomości, a także tych co chcą poczytać o osiągnięciu wolności finansowej ujętej w tej książce pdf jako fridomia.

 • Przemek Staron

  Mam u siebie wszystkie książki Sławka i zalecam je każdemu komu zależy na własnej przyszłości. Sławek pisze o rynku Polskim i jego realiach co naprawdę pomaga .

 • Juras

  Sam mam dość pracowania na etacie i chciałbym rozkręcić swój biznes, aby być niezależnym finansowo, dlatego sięgnąłem po tutorial pana Sławomira. Nie jest latwo zaczynać od zera i dorobić się czegoś, a jednak jemu się udało. W książce pdf omawia własne nieraz trudne poczatki, pierwszy wzloty i upadki, a potem omawia jak zarządzał własnymi aktywami, by zyskać. To naprawdę daje nadzieję, że jeśli ma się marzenia i trudno się pracuje aby je zrealizować to jest to możliwe. Jestem w trakcie czytania, a już dowiedziałem się paru interesujących rzeczy. Z każdą kolejną stroną robi się ciakwiej. Mam nadzieję, że i mnie uda się zrealizować marzenia.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!