Czytaj więcej:
Medytacja dzień po dniu. 25 lekcji uważnego życia okładka

Średnia Ocena:Medytacja dzień po dniu. 25 lekcji uważnego życia

Christophe André odwołując się do swoich doświadczeń medytującego i żyjącego jednocześnie bardzo aktywnie współczesnego człowieka, daje nam wskazówki, dzięki którym – jeśli tylko zechcemy je zastosować – będziemy mogli przeżywać nasze życie w sposób pełniejszy i z większą pogodą ducha przyjmować wszystko, co nas spotyka.Książka łączy w sobie urodę pięknego albumu z reprodukcjami arcydzieł malarstwa i użyteczność podręcznika, w którym twórca uczy nas – w sposób poetycki i konkretny jednocześnie – jak żyć bardziej świadomie, jak być bardziej obecnym w swoim życiu.Dzieła sztuki służą za punkt wyjścia do poruszania kolejnych zagadnień: praca z oddechem, obserwowanie własnych myśli, dostrzeganie tego, co normalne albo niewidoczne, akceptacja, odpuszczanie… W świecie zdominowanym przez szybkość, w którym człowiek żyje pod presją czasu, odruchowo i nieraz bezrefleksyjnie się jej poddając, prędzej czy potem zaczyna odczuwać naturalną potrzebę, by zwolnić, i zaczyna poszukiwać sposobu, by żyć w większej harmonii z sobą i światem. Medytacja uważności jest doskonałą odpowiedzią na te poszukiwania. Jest ona dla naszego umysłu tym, czym ćwiczenia fizyczne są dla naszego ciała.

Szczegóły
Tytuł Medytacja dzień po dniu. 25 lekcji uważnego życia
Autor: Andre Christophe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Medytacja dzień po dniu. 25 lekcji uważnego życia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Medytacja dzień po dniu. 25 lekcji uważnego życia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Medytacja dzień po dniu. 25 lekcji uważnego życia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Biegniesz na oślep w dzisiejszym świecie, aby być pierwszym, najlepszym, najbogatszym, naj.. naj.. naj.. lecz tak na prawdę nie czujesz nic oprócz narastającego lęku, pustki, samotności, zmęczenia. Zatrzymaj się i poczuj.. własne ciało - uszanuj je, podmuch wiatru na twarzy - oddychaj głęboko, aromat świeżo zroszonej deszczem ziemi - zachwyć się. Ta książka ebook uczy jak poznawać siebie i świat. Uczy jak być szczęśliwym wyzbywając się oczekiwań. Jak żyć w zgodzie ze sobą i światem. Jak osiągnąć spokój ducha. Spokój wewnętrzny. Polecam.

 • azjja

  Idealna książka. Nie dość, że cudownie wydana, to jeszcze mądra. Lektura i medytacja z niniejszą książką faktycznie pozwala się zatrzymać i chociaż na moment spojrzeć w głąb siebie. Zalecam do oglądania, czytania, medytowania.

 • Sylwia Zimny

  Spodziewałam się więcej szczegołów na temat medytacji.Książka zaskoczyła mnie dużą ilością obrazków (bardzo abstrakcyjnych i nie bardzo związanych z tekstem) a także ogólnymi stwierdzeniami, ktore każdy, nawet bardzo poczatkujący amator medycacji - już na pewno zna.

 • Kasia Rejman

  Książka ebook z płytą, nawiązanie do sztuki. Jestem zadowolona

 • kamila wiznerowicz

  Jedna z najładniejszych ebooków jakie spotkałam w ostatnim czasie. Cudowne ilustracje. Wspaniałe tłumaczenie Karoliny Sikorskiej. Idealna książka, mądra, zawierająca tak uniwersalne mądrości, że każdy z niej skorzysta. Moim zdaniem to książka ebook doskonała na cudowny prezent. Szkoda tylko, że jest wydana w miękkiej oprawie. Byłby z tego cudowny album malarstwa, dla tych, którzy książki tylko oglądają.

 • Krzysztof Świąder

  W codziennej pościgu warto czasem się zatrzymać i dostrzec chwilę, która trwa. Andre podpowiada jak w łatwy sposób realizować maksymę "carpe diem".

 • bkondraciuk

  Książka ebook stanowi całość na którą składają się słynne obrazy europejskiego malarstwa i eseje na temat medytacji w szkole uważności.Dobry papier, cudowne reprodukcje. Jeśli ta książka ebook kogoś nie zatrzyma w pędzie, to - oby nie - zatrzyma go już tylko łóżko na oddziale kardiologii...

 • Monika

  super wydanie dla początkujących z medytacją; ksiązka zawiera liczne fotografie obrazów, kóre wprowadzaja nas w klimat skupienia i wrażliwości na otaczający świat .... Zalecam Serdecznie!

 • Renata Samulnik

  Juz dawno mialam ochote zakupic ta ksiazke jako ze zainteresowalam sie medytacja. Ksiazka jest bardzo przystepna, kazdy rozdzial ilustruje inny aspekt zycia, jest tez plyta MP3.Polecam!

 • Jurka

  Dostałam ten album-podręcznik w prezencie ponieważ jakiś czas temu zainteresowałam się technikami medytacyjnymi. Książka ebook jest przede wszystkim piękna. Doskonale wydana, mnóstwem reprodukcji. Przy tym to jednocześnie podręcznik do medytacji, który zawiera 25 podstawowych lekcji. Naprawdę idealna książka. Szczerze polecam!!

 • zazaska

  Idealny tutorial dla osób pragnących osiągnąć wewnętrzny spokój, odzyskać pogodę ducha i przeżywać życie z większą samoświadomością. Twórca udziela wielu wartościowych porad i porad, uczy jak za pomocą medytacji osiągnąć harmonię i równowagę, która jest potrzebna do tego, żeby żyć pełnią życia. Idealna książka!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!