Czytaj więcej:
Majka (prawie) sama w domu okładka

Średnia Ocena:Majka (prawie) sama w domu

Majka sama w domu? Tak, to możliwe! Państwo Hansenowie wyjechali na Capri, zostawiając dzieci pod opieką babci. I wszystko byłoby super, gdyby babcia nie wylądowała w szpitalu. Majka, Łukasz i Lena nie chcą jednak ze­psuć rodzicom wymarzonego urlopu. Kiedy plan zamieszkania u przyjaciół nie wypala, chłopak wpada na idealny pomysł: dadzą sobie radę bez dorosłych! W końcu starczy parę drobnych kłamstw, a domowe obowiązki nie są takie straszne... Prawda?

Szczegóły
Tytuł Majka (prawie) sama w domu
Autor: Fulscher Susanne
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Majka (prawie) sama w domu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Majka (prawie) sama w domu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Majka (prawie) sama w domu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Magdalena Wołowicz

    Majka to sympatyczna dziewczynka, ma dwie najmłodsze siostry i starszego brata, który przechodzi właśnie okres dojrzewania. Jej rodzice postanowili wyjechać w baaardzo długo odkładaną podróż poślubną. Dzieciakami miała opiekować się babcia i wszystko byłoby zgodnie z planem, gdyby nie to, że babcia jest fanką tańca brzucha. Zbieg nieprzewidzianych okoliczności sprawił, że żywotna staruszka wylądowała w szpitalu ze złamanym ramieniem. I co tu teraz zrobić, przecież nie można powiedzieć rodzicom, ponieważ zaraz będą chcieli wrócić z urlopu, a przecież dopiero wyjechali i to pierwszy raz od paru lat! Cóż, trzeba się wziąć w garść i poradzić sobie samemu. Tym oto metodą rodzeństwo przez półtora tygodnia jest zdane na siebie.Nie jest jednak prosto ukryć prawdę przed rodzicami. Majka wplata się w pajęczynę kłamstw i musi stawać na głowie, by tajemnica się nie wydał. Przy tym ma własne codzienne problemy, a na horyzoncie pojawia się zagadkowa staruszka, która potrafi przepowiadać przyszłość.Na dodatek brat wcale jej nie pomaga, wydaje wspólne pieniądze na pizzę i robi imprezę w domu. Dziewczynka musi stawić czoła rzeczywistości i dbać o dom i najmłodszą siostrę. Radzi sobie całkiem nieźle, wprowadza podział obowiązków i stara się mieć wszystko pod kontrolą.Przyznam szczerze, że wciągnęła mnie ta niewielkich rozmiarów opowiastka. Autorka urzekła mnie idealnie skonstruowanymi postaciami. Babcia ćwicząca taniec brzucha, flirtująca ze wszystkim co się rusza, nosząca wściekle różowe kurteczki i słuchająca Rolling Stonesów jest moją faworytką.To idealna lektura dla młodych dam, ponieważ poczytają sobie tutaj nie tylko o zagadkowych przepowiedniach, lecz też o perypetiach miłosnych przyjaciółek Majki, a do tego dostana lekcję odpowiedzialności. No, brzmi to może niezbyt zachęcająco z tą lekcją, lecz od razu zapewniam, że autorce daleko do moralizatorskiego tonu nauczycieli. Wręcz przeciwnie. Historia Majki przedstawiona jest z perspektywy głównej bohaterki i napisana młodzieżowym slangiem dzięki czemu młode czytelniczki bez problemu mogą zidentyfikować się z główną bohaterką.„Majka (prawie) sama w domu" to książka, która w zabawny i przystępny sposób wprowadza nastolatki w obowiązki dorosłości, poruszając przy tym kłopoty ważne dla dorastających dziewczynek (pierwsze zauroczenia, podejmowanie niełatwych decyzji).

  • Ouserami

    Książki pewnie sama bym nie kupiła, lecz czytałam poprzednią część, ponieważ pożyczyła mi koleżanka. Po okładce myślałam, że to książka ebook dla dzieci, lecz jak zaczęłam czytać to była naprawdę super! 200 stron przeczytałam w 2 dni, ponieważ książka ebook jest tak śmieszna, że nie można się oderwać od niej. Teraz poluje na kolejne części :D

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!