Czytaj więcej:
Magia szacunku do siebie okładka

Średnia Ocena:Magia szacunku do siebie

„Jeśli znowu się przyjrzysz i wejdziesz głęboko w własną egzystencję, znajdziesz moment, w którym zacząłeś zatracać własne ja na korzyść budowania ego. Ten moment wszystko rozjaśni, ponieważ kiedy dostrzeżesz, czym jest ego, cała wcześniejsza gra się skończy”.                                                                                                                      OSHO Dlaczego warto dowiedzieć się, co oznacza „bycie sobą”? Jak nauczyć się szacunku do siebie samego? Osho wyjaśnia, jak dużo codziennych doświadczeń kształtowanych jest przez społeczne i religijne uwarunkowania. Przez to odciągani jesteśmy od niezwykłej natury, z jaką przyszliśmy na świat. Nasze unikalne ja zostaje zmienione w fałszywe ja, czyli ego, które zyskuje kontrolę ponad naszymi doświadczeniami, kreatywnością i wyobrażaniami. Dowiedz się, kim jesteś, żeby wzmocnić własny szacunek do samego siebie. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Magia szacunku do siebie
Autor: Osho
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Magia szacunku do siebie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Magia szacunku do siebie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Magia szacunku do siebie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: On thin ice 4 - YouTube.pdf - Rozmiar: 43.3 kB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    Nie wszystkie epizody mi leżą, lecz generalnie cudnie napisana :)

 

 

Magia szacunku do siebie PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 On thin ice 4 5,2 mln wyświetleń 42 tys. 1,3 tys. Udostępnij Zapisz Zgłoś apetor SUBSKRYBUJ 684 tys. subskrypcji Następny Autoodtwarzanie On thin ice 5 apetor 2,1 mln wyświetleń 7:02 Same Shit as Always 2 apetor 1 mln wyświetleń 4:14 Trip to Lake 2 apetor 1,3 mln wyświetleń 5:09 Der Schachbrett-Mörder: Lebenslang im härtesten StraGager Russlands | Focus TV Reportage FOCUS TV Reportage Recommended for you 22:11 Nowy Jotunheimen in Norway 2019 apetor 224 tys. wyświetleń 7:55 Lawnmower Problems apetor 2,4 mln wyświetleń 4:00 Lindholmen in Norway, Dec 2010 apetor 111 tys. wyświetleń 3:01 Trip to Waterfall 2 apetor 1 mln wyświetleń 6:33 Merry Christmas 2018 apetor 3,6 mln wyświetleń 3:31 Trip To Waterfall apetor 1 mln wyświetleń 3:58 I am Not Dead, I am 54 Today apetor 625 tys. wyświetleń 1:45 Trip to Car Cemetery, Båstnäs Sweden apetor 3 mln wyświetleń 8:42 Komentarze • 4 728

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!