Czytaj więcej:
Magia świąt. Emi i Tajny Klub Superdziewczyn okładka

Średnia Ocena:Magia świąt. Emi i Tajny Klub Superdziewczyn

Kiedy w grudniu ciągle nie ma śniegu, tylko czarodziejska różdżka profesora Kaganka może ocalić magię świąt. Lecz czy na pewno? Przyjaciele z Tajnego Klubu Superdziewczyn, zainspirowani rodzinnymi tradycjami, postanawiają przygotować wyjątkowy kalendarz adwentowy. Przez dwadzieścia cztery dni będą realizować po jednej tajnej misji, która zmieni świat na lepsze. Kiedy w zagadkowych okolicznościach kalendarz zniknie, paczka zrobi wszystko, żeby go odzyskać. Po zabawnych perypetiach Emi, Franek, Faustyna, Flora i Aniela przekonują się, że święta to znacznie więcej niż śnieg i wypasione prezenty! Spędź gwiazdkę z Emi i Tajnym Klubem Superdziewczyn i poczuj prawdziwą magię świąt! Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Magia świąt. Emi i Tajny Klub Superdziewczyn
Autor: Mielech Agnieszka
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Wilga
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Magia świąt. Emi i Tajny Klub Superdziewczyn pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Magia świąt. Emi i Tajny Klub Superdziewczyn Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Magia świąt. Emi i Tajny Klub Superdziewczyn PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Lena

  Super ciekawa,i na okresie książka ebook

 • Magdalena

  „Magia świąt prawdopodobnie naprawdę zaczyna działać!” Świąteczne porządki, zakupy, ubieranie choinki, pieczenie pierników, pakowanie prezentów… Tajny Klub Superdziewczyn i Jednego Superchłopaka prezentuje czytelnikowi, że przez świąteczną gorączkę świat staje na głowie i uświadamia, co powinno być w tym czasie najważniejsze. Emi, Franek, Faustyna, Aniela i Flora przygotowują nietypowy kalendarz adwentowy. 24 dni to 24 tajne misje. Bohaterowie codziennie realizują jedno zadanie, które zmienia świat na lepsze. Felek krzyżuje ich plany kradnąc kalendarz. Dlaczego to robi? Jeśli pragniesz się dowiedzieć, co to za misje i co zaplanował chłopiec, musisz przeczytać tę książkę. Dużymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Warto już dzisiaj zastanowić się jak je spędzimy. Ta książka ebook podpowie, co jest najistotniejsze w tym przedświątecznym okresie. Pokazuje, że warto mówić innym komplementy, bo sprawiają one przyjemność i uśmiechy na twarzach. Ukazuje, że siła przyjaźni potrafi załagodzić każdy problem. Sprawia, że zrozumiemy, iż z problemem, jeśli już się pojawi, należy się przespać, gdyż „rankiem inaczej spojrzysz na trudne sprawy”. Wskazuje, że rozwiązaniem wielu z nich jest kompromis, który nie jest prosto wypracować, lecz warto spróbować. Kluczowe jest również, żeby nie osądzać człowieka po wyglądzie, ponieważ możemy pomylić się w jego ocenie a także pomagać słabszym i bezbronnym. Cudowne ilustracje do książki stworzyła Pani @babinskamagdalena. Milutki koc, ciepła herbata i ta książka ebook umiliła mi długi, zimowy wieczór. Tobie również może. Zalecam wypatrywać pierwszej gwiazdki razem z Tajnym Klubem Superdziewczyn i Jednego Superchłopaka!

 • Olga

  Świetna! Wzruszająca i zabawna jednocześnie. A do tego na czasie!

 • Marcela

  Git! Bardzo interesująca i wciągająca, polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!