Czytaj więcej:
Magazynierka okładka

Średnia Ocena:Magazynierka

Lena Pisarska od blisko dwóch lat pracuje w polskiej siedzibie AutoHarard, magazynie z częściami samochodowymi. Życiowe aspiracje młodej Leny jednak nie kończą się na posadzie magazynierki, ona pragnie czegoś więcej. Pewnego dnia nadarza jej się ku temu okazja, gdy dostaje ofertę awansu na liderkę działu. I właśnie wówczas do firmy ma przyjechać właściciel całego AutoHarard. Niestety, sprawy komplikują się na tyle, że mężczyzna ostatecznie wysyła do Polski własnego syna, trzydziestoletniego Artema Harardova. Artem Harardov to facet o niezwykle ciężkim charakterze, w dodatku z paskudnym upodobaniem do psich walk. Lena ma to nieszczęście, że niczemu nieświadoma, wdaje się przez przypadek z Artemem w kłótnie. Ostatecznie obraża go przy pracownikach i nazywa dupkiem. Artem ma dobrą pamięć. Nie zapomina. A twarz Leny i jej słowa mocno zapadną mu w głowie. Z tego względu decyduje się przedłużyć krótkoterminowa wizytę w Polsce, o której wcześniej nie chciał nawet słyszeć…

Szczegóły
Tytuł Magazynierka
Autor: Andrzejak-Wasilewska Kamila
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dlaczemu
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Magazynierka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Magazynierka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Magazynierka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • farmer_with_the_book

    Lena Pisarska pracuje w magazynie z częściami samochodowymi. Otrzymuje szanse od losu i awansuje na lidera działu. Wówczas również przyjeżdża syn szefa firmy - Artem Harardov. Dosyć oschły, bezczelny lecz za to wyjątkowo przystojny. Ma specyficzne hobby. Mianowicie lubuje się w walkach psów. Jest to dosyć kontrowersyjny temat, jednak zdecydowanie nie jest on wysunięty na pierwszy plan całej książki. Już przy pierwszym spotkaniu z Artemem, Lena jest dosyć opryskliwa. Publicznie obraża mężczyznę. Dodam, że wtedy nie wie jeszcze, kim on właściwie jest… Przez tę jej opryskliwość, Artem zwraca na nią uwagę. Kiedy dziewczyna boi się, że zostanie zwolniona, on zamiast tego zaczyna z nią flirtować. Czy ta znajomość może skończyć się dobrze? Zacznę od tego, że uwielbiam książki Kamili. Każdą poprzednią pochłonęłam. Jak było tym razem? Historia Magazynierki jest dosyć nietypowa. Dynamicznie rozwijający się romans. Nietypowy zawód jak dla kobiety. Do tego potyczki psów. Przyznacie, że ciężko spotkać takie połączenie, prawda? To czyni tę historię na własny sposób oryginalną, nietypową. Czuję się w obowiązku wspomnieć, że w tej książce pdf znajdziecie wiele przekleństw. Najbardziej prawdopodobnie ze strony głównej bohaterki. Tym samym nie jestem pewna, czy ta książka ebook jest dla osób poniżej 16 roku życia. Czy fabuła jest wciągająca? Tak, mnie zainteresowała. Książka ebook napisana jest prostym językiem, dosyć lekko. Nie ma w niej zbędnych opisów, dzięki czemu czyta się naprawdę szybko. W Magazynierce jest troszkę zwrotów akcji, które mogą zaskoczyć czytelnika. Autorka zdecydowanie potrafi grać na emocjach. Dlatego chętnie czytam jej książki. Lena i Artem. Dwa skrajnie różnorakie światy, które więcej dzieli niż łączy. Dużo niedomówień, które można było wyjaśnić i ominąć niepotrzebne nieporozumienia. Zalecam Wam tę książkę. Z pewnością będzie miała własnych zwolenników, jak i przeciwników. Uważam, że warto poznać dzieje Leny Pisarskiej. Nie raz się uśmiejecie podczas czytania. Wkurzeni również będziecie ;)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!