Czytaj więcej:
Macierewicz i jego tajemnice okładka

Średnia Ocena:Macierewicz i jego tajemnice

"Macierewicz i jego tajemnice" zawiera fakty na temat niepokojących koneksji obecnego ministra obrony Antoniego Macierewicza. Jej główną treścią jest dokładny i udokumentowany opis licznych powiązań ministra z wybitnym gangsterem-finansistą Siemionem Mogilewiczem. Mogilewicz od dziesięcioleci współpracuje z sowieckim/rosyjskim wywiadem wojskowym GRU. Jak też z samym Władimirem Putinem. Tomasz Piątek prowadzi śledztwo dziennikarskie w sprawie Antoniego Macierewicza od półtora roku. Niektóre ze własnych ustaleń publikował już na łamach „Wyborczej". W książce pdf "Macierewicz i jego tajemnice" ujawnia nowe, do tej pory nieznane okoliczności. "Macierewicz i jego tajemnice" to wynik 18 miesięcy śledztwa (ok. 1000 godzin spędzonych w internecie, ok. 50 godzin w archiwach sądowych i Bibliotece Narodowej, ok. 40 godzin rozmów z informatorami). Zawiera kilkaset odniesień do źródeł, jak też 5 map szczegółowo ukazujących sieć powiązań pomiędzy Macierewiczem, a Mogilewiczem i Kremlem.

Szczegóły
Tytuł Macierewicz i jego tajemnice
Autor: Piątek Tomasz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Arbitror
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Macierewicz i jego tajemnice pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Macierewicz i jego tajemnice Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Macierewicz i jego tajemnice PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Książka ebook ciekawa, dokonałem dobrego zakupu.

 • Anonim

  Oj strasznie to wszystko zawiłe, dla osób nie zorientowanych w polityce nie zalecam

 • edzia

  Zalecam

 • kaka

  Napisana trochę ,,ciężko'' lecz prezentuje inne niż lansowane przez GP spojrzenie na tego człowieka. Niestety prawda zawsze po szkodzie.

 • Grzegorz Lejman

  Bardzo niezła książka. Przeczytałem w jeden dzień.Brawo!

 • Jago

  Książka ebook bardzo ciekawa i ciekawa. Przedstawia prawdziwe oblicze pana Macierewicza, jak również osobowości go otaczających. Oby więcej takich książek, też o innych postaciach sceny politycznej Polski. Polecam.

 • Grzechu Koło

  Piątek Tomasz jest znajomym Rózy Thun,więc ta książka ebook nie jest obiektywna jak brawa tych,którzy byli na gali tych śmiesznych nagród

 • anonymous

  Kupiłam wiadomo. Doskonałość potwierdzona na Gali Empiku. Nic dodać nic ująć.

 • Major

  Kupiłem ponieważ nie wiadomo kiedy książka ebook zostanie ocenzurowana lub wycofana z księgarń.

 • Magdalena Domańska

  Miał być duży hit,a jak dla mnie mało czytelny i nie odpowiedział na pytania,które chciałam rozwiązać po przeczytaniu tej książki.

 • Wojtek Olejniczak

  Dawno nie czytałem tak prawdziwej książki. Informacje, które podaje twórca są podzielone na tajemnicze, które nie są ogólnodostępne i te, które można prosto zweryfikować, jeśli się chce - w KRS-ach albo w czytelni biblioteki narodowej. Daje do myślenia, zwłaszcza osobom które jeszcze nie miały okazji interesować się życiorysem i działaniami Antoniego Macierewicza. Są tu również info o osobach, które go otaczają. Nie znajdziemy w niej prostych, banalnych odpowiedzi autora. Zostawia on nam pole do interpretacji. Podziwiam autora głównie ze względu na odwagę wydania tak prawdziwego, lecz przerażającego dzieła. Brawo

 • malgo_25

  Żałuje wydanych pieniędzy na tę książkę, naprawdę żadnych sekretów tam nie ma. Zestaw artykułów publikowanych wcześniej w internecie.

 • Roxanita

  Liczylam na wiecej. W samej ksiazce zabraklo mi wiecej...Macierewicza. Nie znajac wielu nazwisk , latwo sie pogubic. Widac , ze twórca sie postaral , zebral dużo informacji . Moze inna forma wydania bylaby lepsza?

 • Agnieszka Łukasiewicz

  Kupiłam Mamie w prezencie, przeczytała i twierdzi, że książka ebook dobra.

 • Barbara Szymańska

  Dla każdego kto lubi wiedzieć i samodzielnie wyciągać wnioski :) zalecam

 • Stanisław Kokot

  Książka ebook przede wszystkim prezentuje niezrównoważenie emocjonalne i zaburzenia psychiczne głównego bohatera a także opowiada o ludziach, którzy otaczają polskiego ministra obrony. Prezentuje jak wygląda praca w wojsku - jest to według autora działanie przeciw demokracji i zwyczajnemu życiu. Stanowczo daje do myślenia. Wiele kwestii pozostawionych do swojej odpowiedzi, po prostu daje czytelnikowi pole do interpretacji. Zalecam szczególnie tym osobom, które chcą dowiedzieć się czegoś więcej, jest to na pewno trochę szokujące, lecz lepiej wiedzieć na czym się "stoi" i do czego ta sytuacja może w przyszłości doprowadzić.

 • Cukrownik_2007

  Sprawnie szybko, polecam. Bardzo niezły pomysł a dostarczaniem do paczkomatów.

 • Janusz Rogala

  Sama prawda, szkoda że taki człowiek dowodzi naszą armią. Warto przeczytać

 • jazzik

  Ciekawa książka, przedstawionych faktów nie sposób potwierdzić, lecz daje do myślenia. Książka ebook była upominkiem dla zwolennika opcji pana Antoniego. Po lekturze pojawiły się wątpliwości u obdarowanego. :)

 • Klaudia

  bardzo interesujący material. godny polecenia dla osob zainteresowanych polityką

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!