Czytaj więcej:
MMA. Mieszane sztuki walki. Trening i technika okładka

Średnia Ocena:MMA. Mieszane sztuki walki. Trening i technika

Niezależnie od tego, jakie masz ambicje jako doskonalący formę sportowiec i stający do bitew zawodnik, ta książka ebook wskaże ci, jak osiągnąć szczyt formy, zapanować ponad emocjami i umysłem, wzmocnić pewność siebie a także skuteczniej walczyć. Nad 300 fotografii, szczegółowych opisów i obszernych instrukcji przedstawia: ćwiczenia wydolnościowe i siłowe, takie jak pompki alpinisty, brzuszki w gardzie na partnerze i tajski strach na wróble, techniki uderzania i obrony, takie jak ciosy łatwy przedni, łatwy tylny, sierpowy i krzyżowy, tajskie kopnięcie kolanem a także kopnięcia okrężne w wewnętrzną i zewnętrzną element uda, techniki zapaśnicze i obronne, w tym brudny klincz bokserski, klincz zapaśniczy i tajski, obalenia, na przykład przez biodro, z doskoku a także przez chwyt za jedną nogę albo dwie nogi, techniki przejścia i ucieczki jiu-jitsu z pełnego dosiadu, dosiadu kolanem na brzuchu, zamkniętej gardy, otwartej gardy i inne, dające wygrana techniki poddawania przeciwnika, takie jak dźwignia na staw łokciowy, kimura, omoplata, gilotyna, dźwignia na staw skokowy i duszenie trójkątne, ćwiczenia poprawiające dynamika i precyzja ciosów a także kopnięć, ćwiczenia umysłowe kształtujące umiejętność koncentracji i skupienia się na celu a także zmniejszające strach, dietę, którą stosują zawodowcy, żeby być w jak najlepszej formie, plany treningowe różnorakiej długości (17-, 29 i 58-minutowe). Ta książka ebook to osobisty trener każdego adepta MMA. Pomoże osiągnąć postawione sobie cele treningowe i udoskonalić technikę.

Szczegóły
Tytuł MMA. Mieszane sztuki walki. Trening i technika
Autor: Plyler Danny, Seibert Chad
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo RM
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd MMA. Mieszane sztuki walki. Trening i technika pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. MMA. Mieszane sztuki walki. Trening i technika Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

MMA. Mieszane sztuki walki. Trening i technika PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: Deutsche-sprachlehre-fur-auslander-a-german-course.pdf - Rozmiar: 9.33 MB
Głosy: 0
Pobierz
Nazwa pliku: aktualne_stopnie_i_rangi_dyplomatyczne2.pdf - Rozmiar: 5.02 MB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Agnieszka

    Interesująca historia MMA, do tego ćwiczenia, technika i ich wykonanie. W sam raz na upominek dla fana.

  • Agnieszka

    Interesująca historia MMA, do tego ćwiczenia, technika i ich wykonanie. W sam raz na upominek dla fana.

 

 

MMA. Mieszane sztuki walki. Trening i technika PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 I I I I I I I I I CO o N m CO 1 Strona 2 Heinz Griesbach - Dora Schulz Deutsche Sprachlehre fur Auslander Grundstufe in einem Band Max Hueber Verlag Strona 3 Strona 4 Strona 5 Strona 6 Strona 7 Strona 8 Strona 9 Strona 10 Strona 11 Strona 12 Strona 13 Strona 14 Strona 15 Strona 16 Strona 17 Strona 18 Strona 19 IIIIIIIII CO o N m CO 1 Heinz Griesbach - Dora Schulz Deutsche Sprachleh re fur Strona 20

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!